Gothic II NK: Returning (RU) 69931 119

O temacie

Autor LMVIII

Zaczęty 3.03.2008 roku

Wyświetleń 69931

Odpowiedzi 119

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.

Gerry Rafferty
O.D.A.L.

Gothic II NK: Returning (RU)
#20 2008-04-02, 21:46(Ostatnia zmiana: 2008-05-18, 00:45)
Cytuj
Tak tak, spolszczyć tylko jest mały problem....czy ktoś zna na tyle dobrze rosyjski żeby się tym zająć?
Sporo osób chyba nawet na forum zna, ja się dopiero ucze ale cyrylicę już spokojnie czytam a to w przypadku polonizowania z rosyjskiego raczej starcza (w drugą strone to zupełnie inna bajka). Można by się zebrać i spolszczyć.
 

Gebels

Gebels

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Witam ;)   Ja mam problem z tym modem: Instaluje go włączam grę (jest pokazane nowe otwieranie) a tam wszystko po polsku i menu i napisy ?! Czy to tak ma być czy coś mam po prostu źle? I jakby ktoś mógł mi powiedzieć gdzie są teleporty do tych lokacji albo gdzie jest to miasto Umarłych i Orków. No i gdzie jest Fort Paladynów (co mnie najbardziej zaciekawiło)
 

Nygus

Nygus

Użytkownicy
posty132
Propsy14
  • Użytkownicy
Hmm mam pewien problem i prosilbym o pomoc w jego rozwiazaniuuu..
mam juz all sciagniete i jak rozpakowywuje to po skaonczeniu wyswietla
mi sie takie info "Some installation files are corrupt. Please download a fresh copy
and retry the installation". Jc to sciagalem z wog.ru...
 

Kwiatmen
  • Gość
Cholera, a nie ma tego cudeńka w wersji angielskiej chociaż?
 

Gother

Gother

Użytkownicy
Nieskromny Mistrz Gothica
posty446
Propsy255
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Nieskromny Mistrz Gothica
Sprawdziłem nieco ten mod od strony technicznej. Połowa filmików jest z Warcrafta 3, a te zrobione przez twórców to kompletna kicha. Zwłaszcza walka z orkami w Khorinis. No może poza statkiem (jeśli to nie z jakiejś gry). Praktycznie wszystkie lokacje są z WOGa. Nawet niektóre zamknięte pomieszczenia to budynki z tej strony przerobione na zeny. Ale zagrałbym w spolszczonego mimo, że ruskiego uczyłem się 6 lat.
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
Cytat: zelazko link=topic=902.msg15438#msg15438 date=May 18 2008, 15:27\'
Tak poza tym to proszę kogoś kto ukończył granie w tego moda opowiedzieć czy ta modyfikacja jest warta grania i no njaważniejsze spolszczenia.


wiesz jak miało wejść MT  to wszyscy chcieli grać  jak tu jest dużo więcej lokacji i wogule to sie pytasz? zagraj a zobaczysz. ja nieściągam bo na tyche srverach idzie mi po 20kb/s :(  a powinno 130kb/s  ale kuzyn ma i mówi że naprawde fajny a sam widziałem to troche i warto to sprawdzić...
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
spolszczenie xD  moze za 10lat je zobaczymy :/
 

Arathor

Arathor

Użytkownicy
UberKleiner
posty156
  • Użytkownicy
  • UberKleiner
Z tego co widzę w pierwszym poście to mod może być ciekawy tylko kurczę ja i rosyjski to zła para bo ja się rosyjskiego nie uczę niestety ale czekam z niecierpliwością na Polonizacje acha takie pytanko.

Gother czy są w tym modzie walki na arenach lub coś ?
 
Powiem krótko, TheSnajper opanuj się człowieku albo nie rób wogóle modyfikacji.

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Sobie chyba ściągnę tego moda i zobaczę, co to jest. Nic po rusku nie rozumiem (oprócz kilku wyrazów), ale tak sobie popatrzę.

Pamiętam jak zdobyłem niemieckiego Ge3 (przed PL premierą)... Wolę po rosyjsku, niż niemiecku.
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Polecam, gra daje dużo dodatków(przeglądałem), świetnie, że "dokończyli" Górniczą Dolinę po upadku Bariery, jednak szkoda, że nie ma niektórych miejsc z modu Unnamed i G1, tzn. wejścia do gospody w Nowym Obozie oraz placu z trollem, na którym widać podest z kamieniem ogniskującym(niedaleko kopalni) :D

Ale są też nowe miejsca :D


I trochę dziwnie wygląda ta nagła zieleń za palisadą ;c
 

Palec
  • Gość
Panowie Trzeba to spolszczyć ja ruskiego nie znam niestaty bo bym pomógł ... ;/
 

Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Veto

Gothic II NK: Returning (RU)
#31 2008-07-10, 19:49(Ostatnia zmiana: 2008-07-10, 19:49)
Może lepiej poczekać na GENIUSZA który to na angielski lub niemiecki przetłumaczy, a dopiero wtedy brać się za spolszczenie :)
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
a niema jakiejś grupy ludzi która zabrała by się za to? było by odjazdowo choć czekali bysmy pewnie z pół roku xD
 

Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba ludzi z taką znajomością języka rosyjskiego, sądząc po postach nie znajdziesz tutaj. Chyba że chcerz zabulić z 200 zł na tłumacza :)
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
tłumacz internetowy niewystarczy?   Rusian Translator taki.

kiedyś coś  zrosyjskiego na polski tłumaczyłem takim jedym tylko niepamietam nazwy...

takie cuś chyba by stgarczyło
 

Manfred
  • Gość

Manfred
Gość

Gothic II NK: Returning (RU)
#35 2008-07-16, 16:55(Ostatnia zmiana: 2008-07-16, 17:06)
wie moze ktoś jak ten mod zainstalować? bo jak go instaluje i uruchamiam to wysklakuje okienko i sprawdza z godnosc płyty czy system po rusku potem, sie gra włancza i ukazuje się jakiśfilmik ze smokiem no a potem jest menu całe po polusklu i w grze gadaja tez po polsku i tez są polskie na pisy

Edit by Dreamerion - pisze się włączam, nie włanaczam. Nie ma włancznika, dlatego pisze się włączam. Radziłbym czytać chociaż raz co się napisało, zanim zatwierdzi się posta, bo wypowiedzi z takimi błędami nie są traktowane poważne i mówię to do wszytkich userów.
 

ModernTalking
  • Gość
Pomużcie mam probllem z odpaleniem gothic 2 returning ;p  gdzy zainstaluje dodatek returning do g2nk to ikona sie zmienia logo na początku a jak już się właczy to menu jest takie samo jak było tych 3 magów wody i po polsku wszysto bez zmien i odpalałem starterem i wogule niechce próbowałem wszystkiego pomuzcie :D
 

Manfred
  • Gość
Ja mam ten sam problem co ty i jakos do tej pory nikt mi nieodpowiedział co trzeba zrobic aby ten mod się uruchomił i żęby było wszystko cacy
 

Miarzdzyciel
  • Gość
To jak są  już jakieś prace nad tym spolszczeniem czy nie????????
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
niestety nie... chyba że ktoś zbierze ekipe i się tym zajmie...
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry