Aithamavel 23688 62

O temacie

Autor Luke_Flamesword

Zaczęty 23.02.2008 roku

Wyświetleń 23688

Odpowiedzi 62

Rophert

Rophert

Użytkownicy
posty102
  • Użytkownicy
Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą
http://www.elderscrolls.com.pl/forum/index.php?showtopic=4682
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Luke, jak sprawa z projektem? Przewinęło mi się, że oddałeś działkę komuś innemu. Są przynajmniej jakieś postępy?
 

Luke_Flamesword

Luke_Flamesword

Użytkownicy
posty188
Propsy402
  • Użytkownicy
Ano oddałem projekt, bo doszedłem do jakże odkrywczego wniosku, że jednak życie po drugiej stronie ekranu jest takie jakby... bardziej prawdziwe :D

A postępy to są - dwójka modderów, którym przekazałem wszystko, zapieprza że aż miło - i w ciągu tych kilku miesięcy zrobili naprawdę tytaniczną robotę. Po za tym wpadli na coś, co mi nawet do głowy nie przyszło tzn. podzielenie modyfikacji na 3 części, dzięki czemu coś na pewno zostanie wydane, nawet jeśli tego nie skończą. Podział będzie wyglądał jak w GTA - przechodzisz część fabuły na jednym obszarze, po czym odblokowuje się dostęp do kolejnego.

Obaj solidnie pracują nad samą modyfikacją i promocję ograniczają jak na razie do wrzucenia screenów i informacji na forum CC - w sumie nie dziwie się, bo zainteresowanie i tak jest stosunkowo małe, nie licząc hordy dziwnych ludzi, zadających jakieś dzikie pytania i mających jeszcze bardziej egzotyczne pomysły na "ulepszenie" modyfikacji - wiadomo o co chodzi, bo tutaj to też powszechne zjawisko :D

W każdym razie pracują o wiele intensywniej, niż ja sam przez ostatnie pół roku moich "rządów". No i szczerze ich podziwiam, że im się chce mimo że scena TESowa wygląda obecnie jak wygląda...
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry