Gothic X Multiplayer powraca 25597 62

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 29.07.2009 roku

Wyświetleń 25597

Odpowiedzi 62

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Cytat: Vertex link=topic=6660.msg59022#msg59022 date=Jul 31 2009, 11:47 AM\'
No właśnie, tylko odstęp czasowy między wydaniem tych multi będzie napewno duży i nie mam tu na myśli opóźnienia premiery ze strony niemców.  Pozatym jest na forum kilka osób, które tłumaczyło już kilka większych modyfikacji, więc nie widzę problemu dotyczącego spolszczenia zachodniego moda.
Podsumowując: jeśli niemcy szybciej wydadzą moda i polacy przetłumaczą go na ojczysty język nie będzie sensu wydawania nowego multi.


I teraz cała praca polskiej grupy pójdzie na nic. A poco skoro mogą się nią podzielić i wspomóc niemców?
 
Moje gg: 8169289

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy

Zysk

Gothic X Multiplayer powraca
#21 2009-07-31, 13:19(Ostatnia zmiana: 2009-07-31, 13:19)
I teraz cała praca polskiej grupy pójdzie na nic. A poco skoro mogą się nią podzielić i wspomóc niemców?
nie mogą, bo mają to samo zrobione.
póki co Niemcy też pokazują nic więcej nad epicki tryb areny i zapowiadają tryb współpracy, więc nie wydaje się, aby mogło to zainteresować istotną ilość ludzi na dłużej niż kilka walk. Może gdyby wprowadzili odpowiednią fabułę, która przystaje do i wykorzystuje tryb gry, to miałoby to trochę sensu.
 

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Podzielenie nie będzie takie znaczące, bo przecież po co w takim multi tabuny wygłodniałych graczy? Kilka fajnych osób, w zupełności wystarczy :P .


Cytuj
nie mogą, bo mają to samo zrobione.
póki co Niemcy też pokazują nic więcej nad epicki tryb areny i zapowiadają tryb współpracy, więc nie wydaje się, aby mogło to zainteresować istotną ilość ludzi na dłużej niż kilka walk. Może gdyby wprowadzili odpowiednią fabułę, która przystaje do i wykorzystuje tryb gry, to miałoby to trochę sensu.

Wiesz, mi się podoba sam tryb areny. Pod względem mechanizmów, Gothic2 nie jest aż tak przestarzały, jak pod względem grafiki, (i tak całkiem znośnej) więc sądzę, że będzie się miło grało. Wszystko zależy od tego, czy pod sam koniec prac tego nie spier****...

Co do fabuły, przedłużyłoby to prace, o dodatkowe, załóżmy... trzy, cztery miesiące. A to już byłby hit dla Gothica, bo znając życie, odejdzie on już naprawdę w zapomnienie.
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
Ja się nie uważam za nie wiadomo kogo, a jeśli ktoś tak to odebrał to sorry.  Mówicie o połączeniu jeśli chodzi o bariery jezykowe to dla nas zaden problem. Ale skoro jedyne co od nich usłyszałem to to ze to nasze gówno ma rotacje i i tak tego nie zrobimy także sadze ze o połączeniu nie może być mowy nawet.
 

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Chodzi mi o to że jeśli zrobicie to podzielicie graczy, bo będą grali w dwie różne wersje i tych graczy będzie mniej...
 
Moje gg: 8169289

sebastiansok

sebastiansok

Użytkownicy
posty93
Propsy1
  • Użytkownicy
moim zdaniem powinni to zrobić na zasadzie typowych gier MMO... np jak w Lineage 2, możemy iść do danych NPC po questy, można expić, za każdy lvl(jak w gothicu), dostawać pkt nauki i wydawać na umiejętności walki, mane, a także HP, siłe itp... i wtedy to będzie coś :P

Edit:
Jeszcze ciekawe by było, zakładanie gildi, wiem że to za dużo ale fajnie by było :D :P
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
A to już zależy czy np. zrobimy fixa dla wersji niemieckiej Gothica bo tu nie chodzi tylko o tłumaczenie ale dopasowanie do wersji danego kraju ale sadze ze nie wydamy tylko dla Polski.

 

moim zdaniem powinni to zrobić na zasadzie typowych gier MMO... np jak w Lineage 2, możemy iść do danych NPC po questy, można expić, za każdy lvl(jak w gothicu), dostawać pkt nauki i wydawać na umiejętności walki, mane, a także HP, siłe itp... i wtedy to będzie coś 10.gif

To zrób tak....
 

sebastiansok

sebastiansok

Użytkownicy
posty93
Propsy1
  • Użytkownicy
To zrób tak....


Umiejętności bym zrobił, bo to jest proste, lecz nie przełożę tego na grę robioną przez multi, bo ja nawet nie iwem jak to działa
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
To nie chodzi o to nie synchronizujesz całego świata gry ( przynajmniej nie my nie mamy takiej możliwości )
 

sebastiansok

sebastiansok

Użytkownicy
posty93
Propsy1
  • Użytkownicy
To nie chodzi o to nie synchronizujesz całego świata gry ( przynajmniej nie my nie mamy takiej możliwości )
Ja i tak bardziej myślę o ten niemieckiej wersji, bo jak narazie, widać że ta wasza, ma pare animacji, a oni już napieprzają się mieczami :P
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Sebastianie, wiedz, że zrobienie mmo z gry single jest chol... trudne, i już lepiej jest zacząć prace od początku. I gadać łatwo, ale robić ni ma komu, jak to powiedział pewien słynny człowiek z wykształceniem :P .
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Sebastianie, wiedz, że zrobienie mmo z gry single jest chol... trudne, i już lepiej jest zacząć prace od początku. I gadać łatwo, ale robić ni ma komu, jak to powiedział pewien słynny człowiek z wykształceniem :P .
Z tym, że ten pan skończył na wyciskaniu interesu z saturatora, a potem żłopiąc piwsko przed telewizorem i kradnąc rentę teściowej. Rozumiem, że to porównanie miało odnosić się do Waszego projektu?  :P
 

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Nie wyszukuj ukrytych znaczeń, mi chodziło o pomysł MMOGothic :P ... Chociaż w sumie, to się odnosi do pewnych osób, w tym mnie :P . A renta babki, to się należy, bo babka powietrze zanieczyszcza. A opłata musi być, panie...
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Naprawdę ktoś zamierza robić MMO? Myślałem, że to będą serwerki dla max. 64 osób i tyle, a nie MMO...
 

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Cytuj
moim zdaniem powinni to zrobić na zasadzie typowych gier MMO... np jak w Lineage 2, możemy iść do danych NPC po questy, można expić, za każdy lvl(jak w gothicu), dostawać pkt nauki i wydawać na umiejętności walki, mane, a także HP, siłe itp... i wtedy to będzie coś 10.gif

Edit:
Jeszcze ciekawe by było, zakładanie gildi, wiem że to za dużo ale fajnie by było 10.gif:P

Chodzi o tego posta.
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

sebastiansok

sebastiansok

Użytkownicy
posty93
Propsy1
  • Użytkownicy
no nie powiesz mi... pomysł jest dobry :P .. .tylko gorzej z wykonaniem, bo te atrybuty to w skryptach ja nawet umiem, ale nie mam zielonego pojęcia jak zrobić nawet multi, więc pożyjemy zobaczymy :D
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

Futhark

Futhark

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Już lepiej jest zacząć prace od początku.
W sumie to dobry pomysł, żeby zrobić od początku na nowym silniku ze starym systemem walki i wszystkimi plikami gothica. Chociaż w sumie to też by było trudne... :(

Wiesz co ci powiem? Przestałbyś pierdolić takie głupoty i udawać się za  niewiadomo kogo.
Ja się nie uważam za nie wiadomo kogo. I nie wolno przeklinać na forum. Patrz: regulamin. http://themodders.org/index.php?act=boardrules

i lepiej dla wszystkich by było gdybyście połączyli  siły.
Z tym się akurat zgadzam, ale to i tak czcza gadanina. Niestety :(  Lepiej by dla wszystkich było, gdyby wszyscy modderzy połączyli siły i zrobili coś pięć razy lepszego od Diccurica i tym samym trzy od CZ.


 
Matko ludzie, myślcie logicznie! Jezu, (...)
Dobra, dobra; zgadzam się, ale nie widzę powodu, dlaczego masz się tak bulwersować. Między innymi po to na forum się PISZE, a nie MÓWI, żeby można było ukryć zbędne emocje.

żeczy
Nie obraź się, ale "rzeczy" pisze się przez "rz" :D
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Cytuj
Z tym się akurat zgadzam, ale to i tak czcza gadanina. Niestety  Lepiej by dla wszystkich było, gdyby wszyscy modderzy połączyli siły i zrobili coś pięć razy lepszego od Diccurica i tym samym trzy od CZ.
A może chcesz zmienić świat?
 

Futhark

Futhark

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy

Futhark

Gothic X Multiplayer powraca
#38 2009-08-01, 16:43(Ostatnia zmiana: 2009-08-02, 12:57)
Ehh... Ja nie mówię na poważnie, tylko porównuję to, co on powiedział i powtarzam to na większą skalę. Nie mówiąc już o tym, że każdy potrafi zmienić świat (Gothica ;) ).

EDIT
Czytaj "To był sarkazm".
 

sebastiansok

sebastiansok

Użytkownicy
posty93
Propsy1
  • Użytkownicy
Nie obraź się, ale "rzeczy" pisze się przez "rz" ;)
to mój kumpel, powiem Ci, że on w anglii mieszka, i takie błędy popełnia  xDD... by pewnie to sam napisał, ale on wyjechał

dekster: Dobra, koniec offtopu. Takie uwagi zwracamy na PW, ciebie Futhark również się to tyczy. Na razie poprzestanę na słownym ostrzeżeniu.

Edit: Spoko, a tak przy okazji, http://www.youtube.com/watch?v=AuqvdSO3kKM...re=channel_page
Nowy film z tego multiplayera : )
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry