Gothic X Multiplayer powraca 25591 62

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 29.07.2009 roku

Wyświetleń 25591

Odpowiedzi 62

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

Gothic X Multiplayer powraca
2009-07-29, 10:24(Ostatnia zmiana: 2010-03-09, 20:13)
Wygląda na to, że autorzy wcale nie porzucili prac nad projektem. Przez ostatnie pół roku dopracowali wszystko i przenieśli na g2nk, efekty możecie podziwiać poniżej. Dla mnie wygląda to nawet dobrze

Nowy film - http://www.youtube.com/watch?v=sX2Unhk1t2o

Strona na nowo otwarta - http://gothic-x-project.de/

Rohan

Rohan

Użytkownicy
posty38
Propsy1
  • Użytkownicy
Nom to spoko. Mam nadzieję że to nie jest żaden Fake. Czekam z niecierpliwością :P
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Podoba mi się celowanie :P
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
To przynajmniej jakoś wygląda. Może być fajnie, o ile to nie fake.
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
MOIM Zdanie zbyt się zacina ta druga postać, by to był fake :P
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
Raczej to fake nie jest, ale i tak mam dziwne przeczucie, że w grze jest dużo więcej bugów, niż na filmiku...
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
A ja mam przeczucie, że to prezentuje się kilkanaście razy lepiej, niż ten GS'owy projekt :P .
 

Althar

Althar

Użytkownicy
posty307
Propsy44
  • Użytkownicy
Jak dla mnie to jest prawdziwe. Dość długo nic nie było słyszeć o projekcie więc pewnie uczynili postępy. Widać, że dawna konsola kodów jest teraz czatem. Dobrze, że przenieśli się na G2. Hmm.... Pamiętacie projekt niejakiego Dark'a z Austrii (on był z Austrii ?) gdzieś czytałem, że będzie go byćmoże kontynuował. Nasi też ulepszają projekt Dark'a. Konkurencja ? Ogółem zapowiada się ciekawie, może wreszcie doczekamy się Gothic Multiplayer :P .
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Tylko ciekawe kiedy i jak to będzie wyglądać.
 

Futhark

Futhark

Użytkownicy
posty22
  • Użytkownicy
Filmik na pewno nie może być falsyfikat! Te wszystkie uniki, bieg zygzakiem, oddalanie się od przeciwnika, zmiana broni wykonywane przez przeciwnika... Nie, nie! Tak nie walczą NPC!
Ech gdyby tylko każda walka w gothicu wyglądała jak ta tutaj :((
Poza tym uważam, iż bardzo dobrze zrobili przenosząc się do G2, bo tam jest lepszy system walki i ogólnie wszystko, oprócz fabuły i klimatu gry.
 

GeneralLee

GeneralLee

Użytkownicy
posty169
  • Użytkownicy
A ja mam przeczucie, że to prezentuje się kilkanaście razy lepiej, niż ten GS'owy projekt :D  .


Z tego co się orientuje oni robią to ponad 2 lata, my ponad 2 miesiące. Przy czym oni pisali ze będą dodawać rotacje nie długo przed zamknięciem strony ( zima tego roku, bodajże grudzień )
A my już od dłuższego czasu mamy rotacje. To co oni po kilka lat robią my robimy w miesiące także nie gadaj ze nasz się gorzej prezentuje bo akurat nasz projekt idzie do przodu, a ci się nagle teraz obudzili i przypomnieli o fanach :[
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Fajnie to wygląda :[  i to nie fake

Dobrze że zaimportowali animacje bo już nie mogłem patrzeć na te ludziki które stoją jak słupy :D
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytat: GeneralLee link=topic=6660.msg58989#msg58989 date=Jul 31 2009, 09:47 AM\'
A ja mam przeczucie, że to prezentuje się kilkanaście razy lepiej, niż ten GS#msgote author=GeneralLee link=topic=6660.msg58989#msg58989 date=Jul 31 2009, 09:47 AM\']A ja mam przeczucie, że to prezentuje się kilkanaście razy lepiej, niż ten GSowy projekt :D  .


Z tego co się orientuje oni robią to ponad 2 lata, my ponad 2 miesiące. Przy czym oni pisali ze będą dodawać rotacje nie długo przed zamknięciem strony ( zima tego roku, bodajże grudzień )
A my już od dłuższego czasu mamy rotacje. To co oni po kilka lat robią my robimy w miesiące także nie gadaj ze nasz się gorzej prezentuje bo akurat nasz projekt idzie do przodu, a ci się nagle teraz obudzili i przypomnieli o fanach :[


Wogole myslisz logicznie? Myslisz ze dlaczego powiedzieli, że nie robią juz multiplayera? Ponieważ, mieli dość pytan, na email, wszystko! Tak samo jak TM. Przez ten caly czas, co myslelismy ze ich studio sie rozpadlo, oni robili tego multiplayera, wprowadzili nas w blad, tylko dlatego zeby nie otrzymywać wiadomosci typu:

,,Multiplayer mial byc juz dawno!"
,,Kiedy ten MP wyjdzie?"

I on wyglada o wiele lepiej niz wasz projekt :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Wasz projekt jest do dupy. Lubię sobie narysować jego logo na kartce i wysrać się na to.

Weź już nie chwal się, jacy to wy jesteście zajebiści, bo wasz projekt jest o kilka klas niżej, niż ten.
 

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Cytat: Futhark link=topic=6660.msg58899#msg58899 date=Jul 30 2009, 07:56 AM\'
Filmik na pewno nie może być falsyfikat! Te wszystkie uniki, bieg zygzakiem, oddalanie się od przeciwnika, zmiana broni wykonywane przez przeciwnika... Nie, nie! Tak nie walczą NPC!
Ech gdyby tylko każda walka w gothicu wyglądała jak ta tutaj :D (
Poza tym uważam, iż bardzo dobrze zrobili przenosząc się do G2, bo tam jest lepszy system walki i ogólnie wszystko, oprócz fabuły i klimatu gry.

Wiesz co ci powiem? Przestałbyś pierdolić takie głupoty i udawać się za niewiadomo kogo, i lepiej dla wszystkich by było gdybyście połączyli siły. Dlaczego?

A po kiego dwa multiplayery które:
- TYLKO PODZIELĄ GRACZY?
- Będą jeszcze długo robione!
- Nie wiadomo kiedy wyjdą.

Tak jakby oni zaprzestali pracę z Bóg jakiego powodu to wzięlibyście projekt. Matko ludzie, myślcie logicznie! Jezu, po prostu napiszcie do nich że chcecie połączyć siły i nie dość że to wyjdzie szybicej bo jak sam mówisz wy macie niektóre żeczy gotowe, to jeszcze będzie to lepiej dla wszystkich którzy w tego waszego moda będą chcieli grać. Czy to nie logiczne?  :[
 
Moje gg: 8169289

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Rzyggi, przytoczyłeś nie tą wypowiedź, co trzeba :[ .
 

FFX

FFX

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
zkajo - Też masz problemy... Im więcej projektów, zwiększa się procentowa szansa, że któryś z nich wyjdzie :P . I jeśli nie chcą się z jakichś powodów połączyć, to możliwe że mają rację, nie wnikam w to. Ja w każdym razie, na razie się nie wypowiadam na temat, który mod lepszy, ale...

Cytuj
Z tego co się orientuje oni robią to ponad 2 lata, my ponad 2 miesiące. Przy czym oni pisali ze będą dodawać rotacje nie długo przed zamknięciem strony ( zima tego roku, bodajże grudzień )
A my już od dłuższego czasu mamy rotacje. To co oni po kilka lat robią my robimy w miesiące także nie gadaj ze nasz się gorzej prezentuje bo akurat nasz projekt idzie do przodu, a ci się nagle teraz obudzili i przypomnieli o fanach 20.gif


...ty sam się najpierw obudź T-T. Chwalisz, się, że osiągnęliście to samo w krótszym czasie? Że niby, projekt idzie do przodu? To jakbym ja się chwalił, że zjadłem tą samą ilość jedzenia szybciej od mojego ojca. To w jakim tempie robią, ich sprawa. Ważne, że jest dobre i nie ma większych błędów. To znaczy.... nie ma na filmiku większych błędów, a jak będzie w grze to się okaże. Szczerze ci radzę, żebyś nie starał się przechwalać, bo nie dość, że nie ma czym, to na dodatek efekt jest żałosny.  

Cytuj
Wogole myslisz logicznie? Myslisz ze dlaczego powiedzieli, że nie robią juz multiplayera? Ponieważ, mieli dość pytan, na email, wszystko! Tak samo jak TM. Przez ten caly czas, co myslelismy ze ich studio sie rozpadlo, oni robili tego multiplayera, wprowadzili nas w blad, tylko dlatego zeby nie otrzymywać wiadomosci typu:

,,Multiplayer mial byc juz dawno!"
,,Kiedy ten MP wyjdzie?"

I on wyglada o wiele lepiej niz wasz projekt bleh.gif

Popieram, dodam jeszcze, że ten projekt, wielokrotnie zmieniał założenia, formę... i co najważniejsze, jakość. To co teraz widzimy, nie przypomina początkowej fazy tworzenia.
 
Jeśli by mi się chciało robić, tutaj znajdowałby się podpis...

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies
Cytuj
A po kiego dwa multiplayery które:
- TYLKO PODZIELĄ GRACZY?

Niby w jaki sposób? Na polskich i reszte świata?

Cytuj
- Będą jeszcze długo robione!
Tego nie wiesz napewno, skoro w tym gothic x multiplayer zsynchronizowali praktycznie wszystkie ważne animacje.
I nie zdzwiłbym się jakby ich mod wyszedł jeszcze w tym roku.

Cytuj
Jezu, po prostu napiszcie do nich że chcecie połączyć siły i nie dość że to wyjdzie szybicej bo jak sam mówisz wy macie niektóre żeczy gotowe, to jeszcze będzie to lepiej dla wszystkich którzy w tego waszego moda będą chcieli grać.

Z całym szacunkiem ale pierdolisz głupoty. Już widzę jak ten polski "gothic multiplejer tim" dogaduje się idealnie z niemcami w każdej sprawie, sama bariera językowa stanowiła by tu znając życie i polskich nastolatków dużą przeszkodę. Pozatym szczerze wątpie, żeby ludzie z teamu, którzy robili moda praktycznie dwa lata chcieli specjalnie współdzielić się z ludźmi, którzy robią to samo dwa miesiące i jedyne co zrobili to obracanie się w kółko.  

Cytuj
Czy to nie logiczne?  :P

Nie, to nielogiczne.
 

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
W jaki sposób podzieli graczy? A dam przykład:

Gra Left4Dead. Jest opozycja do drugiej części. Dlaczego? Ponieważ gra najlepsza jest na multi, a kiedy wyjdzie dwójka, gracze będą grali albo w jedyneczkę, albo w jej następczynie. I chodzi o taki podział graczy.

JEŚLI ten nasz polski "super team" ma tyle żeczy zrobione, to niemcy napewno chcieliby rozpocząć rozmowy...
 
Moje gg: 8169289

Dr House

Dr House

Użytkownicy
Everybody Lies
posty139
Propsy1
  • Użytkownicy
  • Everybody Lies
Cytat: zkajo link=topic=6660.msg59018#msg59018 date=Jul 31 2009, 11:41 AM\'
W jaki sposób podzieli graczy? A dam przykład:

Gra Left4Dead. Jest opozycja do drugiej części. Dlaczego? Ponieważ gra najlepsza jest na multi, a kiedy wyjdzie dwójka, gracze będą grali albo w jedyneczkę, albo w jej następczynie. I chodzi o taki podział graczy.

JEŚLI ten nasz polski "super team" ma tyle żeczy zrobione, to niemcy napewno chcieliby rozpocząć rozmowy...

No właśnie, tylko odstęp czasowy między wydaniem tych multi będzie napewno duży i nie mam tu na myśli opóźnienia premiery ze strony niemców.  Pozatym jest na forum kilka osób, które tłumaczyło już kilka większych modyfikacji, więc nie widzę problemu dotyczącego spolszczenia zachodniego moda.
Podsumowując: jeśli niemcy szybciej wydadzą moda i polacy przetłumaczą go na ojczysty język nie będzie sensu wydawania nowego multi.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry