Dyskusja i opinie o modzie 374268 1281

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 11.02.2008 roku

Wyświetleń 374268

Odpowiedzi 1281

Adrian
  • Gość
Heh niechciałbym bym się narzucać ale przydałby się jakiś newsik podkręcający temperaturke u wszystkich wyczekujących moda :DDD
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
FAKT :P
 

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu
Jest co pokazać, i napewno coś niedługo zaprezentujemy.
 



Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:D  A co z nowymi czarami,moglibyście zaprezentować coś związanego z magami.Jakieś nowe szaty albo nowe zaklęcia.
 

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu

orcwarrior
Moderator działu

Dyskusja i opinie o modzie
#104 2008-10-01, 19:46(Ostatnia zmiana: 2008-10-01, 19:51)
Cytat: Lucky link=topic=661.msg33346#msg33346 date=Oct 1 2008, 18:43\'
:D  A co z nowymi czarami,moglibyście zaprezentować coś związanego z magami.Jakieś nowe szaty albo nowe zaklęcia.
No cóz, w sumie to własnie czary mamy zamiar zaprezentować ^_^
 



Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Nie pokazuj zaklęć, w grze zobaczą :D
 

Adrian
  • Gość

Adrian
Gość

Dyskusja i opinie o modzie
#106 2008-10-05, 20:58(Ostatnia zmiana: 2008-10-05, 21:14)
To mi wygląda na jakiegoś żelaznego golema :D . Troche podobny do tego z Diablo 2 :D .

Aha i takie pytanko. Bo skrzynia jest taka szaro-bura, czy reszta tekstur też będzie hmmm czy to bedzie wyglądać podobnie do tego co mamy w G2 w górniczej dolinie czy? Bo mi osobiście bardziej odpowiadają te jaśniejsze.
 

Lakis

Lakis

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
To wszystko nieźle sie prezentuje, tylko czekać do Grudnia.
 

Mahoro
  • Gość

Mahoro
Gość

Dyskusja i opinie o modzie
#108 2008-10-07, 21:34(Ostatnia zmiana: 2008-10-07, 21:35)
Projekt skrzyni fajny (szczególnie kłódka super), dobrze że dbacie o takie duperele. Fajnie by było jednak aby skrzynie wyglądały różnie, nie chodzi mi od razu o nowy model tylko np różne teksturki - skrzynia w domu kopacza z pordzewiałymi okuciam i zbutwiała a skrzynia w domku kogoś wysoko postawionego ładna i błyszcząca ;]
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Nowa skrzynia pojawi się prawdopodobnie jako nowy model tak więc już będzie większa różnorodność doliczając te znane z gothica, które być może doczekają się retexturingu. Poszczególne rodzaje kufrów w zależności od zasobności posiadacza to dobry pomysł jednak nie oszukujmy się, jest to w pewnym sensie sztuka dla sztuki. Należy sobie zadać pytanie ile osób faktycznie zwróci uwagę oraz czy nasza praca warta jest efektu końcowego (vide rendering przez engine gry). Nie chcę nikogo martwić jednak omawiana skrzynia w grze wygląda niestety gorzej niż na przedstawionym renderze (nie najlepszym z resztą). Jak mówiłem efekty widziane w grze również nie motywują do tak żmudnej pracy.
 

Sub
  • Gość
Oj z każdym nie moge sie doczekać ten boss jest cudowny i ta skrzynia ahhh mam pytanie czemu to robicie dla pasji ? dla sławy ?
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Dla zabicia nadmiaru wolnego czasu, chwały i bogactwa
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
A niektórzy od modowania są po prostu uzależnieni :P
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Krolik

Krolik

Użytkownicy
posty373
Propsy167
  • Użytkownicy
No, ciężko z tym skończyc
 

SnapperHunter
  • Gość
Co mi się podoba Duale co mi się nie podoba
-Pewnie nie bedzie długi  :P
-Nie będzie miał chyba nowych światów ;p  
xDDDDDDDD a co do stwora jest spoko
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
raczej będzie dość długi i będą min. 2 nowe światy...
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytuj
-Pewnie nie bedzie długi [/quote[
chyba nie wiesz co piszesz :D
 

Sub
  • Gość
oj ludzie jak mnie to napala xD nie moge sie doczekać


Będzie dułgi co ty gadasz ale i tak najlepsze są szczegóły z pomieszczeniami ukłon panowie :D
 

Aragorn

Aragorn

Użytkownicy
posty129
Propsy13
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Jeśli chodzi o długość gry to według wstępnych obliczeń może być ona porównywalna z samą podstawką (!!!) Nie znaczy to że fabuła będzie rozwlekła, wręcz przeciwnie.
U nas ilość zawsze idzie w parze z jakością  :D  

Jeśli wszystko pujdzie gładko to jutro zacznę męczyć się nad filmikiem prezentującym nowe czary. Naprawdę będzie na co popatrzeć  :lol2:
 
Nowa, przygodowa seria na youtube!

//edit.aztek. youtube w sygnaturze - not

Sub
  • Gość
nie mogę się doczekać zrób film Aragorn :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry