[MB]The Song of Taliesin 37897 79

O temacie

Autor Kolba

Zaczęty 23.07.2009 roku

Wyświetleń 37897

Odpowiedzi 79

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Obiecane screeny, przedstawiam fort Traprain Law. Eksperymentowałem tu trochę z Photoshopem, ale myślę że efekt sumaryczny jest co najmniej dobry.

 


Fartuess i Thoro - WON!

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Witamy na forum kolba :D

Całkiem ładna zapowiedź, chyba lepsza niż to co mi podesłałeś do arta ;p  SS wezmę stąd.

Pozdrawiam i nie ustawaj w pracy nad modem :D
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

[MB]The Song of Taliesin
#22 2009-07-24, 20:49(Ostatnia zmiana: 2009-07-24, 20:50)
Fajnie się zapowiada, mamy wszyscy nadzieję, że skończysz to, co zacząłeś :D  

Screeny ciekawe, tylko http://img233.imageshack.us/img233/3632/osada4.jpg nie za dużo tego żelastwa na drzwiach?:D

PS. W jakich rozdzielczościach są tekstury broni, pancerza?
 

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy

Kolba

[MB]The Song of Taliesin
#23 2009-07-24, 20:50(Ostatnia zmiana: 2009-07-24, 20:54)
Heh, możliwe że zmienie te drzwi. :D

EDIT: Większość tekstur waży 1,33 MB. Mam też kilka ważących 2,66 MB i również dużo małych (np. 682 kb).
 


Fartuess i Thoro - WON!

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
EDIT: Większość tekstur waży 1,33 MB. Mam też kilka ważących 2,66 MB i również dużo małych (np. 682 kb).
Veq pytał o rozdzielczości.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
Wygląda to naprawdę ładnie :D . Coraz większy apetyt mam na tego moda... :D
 

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Większość tekstur jest w rozdzielczości 1024x768.

Przedstawiam nowe screeny, przedstawiające armię królestwa Dal Riady. Pokazałem jedynie najsłabsze jednostki, na elitę i kawalerię przyjdzie czas później.



Jeszcze ekran postaci by Morcant (i moje nowe buttony).

 


Fartuess i Thoro - WON!

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
Dużo tych screenów - i tu plus dla Ciebie :P . Bardzo mi się podobają, oby tak dalej !
 

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Dziękuję, jeszcze mam coś dla Was co pokazałem na innym forum miesiąc temu.

Zapraszam do przesłuchania kilku utworów ze specjalnego soundtracka, który ma się znaleźć w modzie (kliknij na obrazek, a zostaniesz przeniesiony do danego "filmiku" na YouTube).




 


Fartuess i Thoro - WON!

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
bardzo fajnie to wygląda, cały czas podnosicie poprzeczkę :P

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
zajebiste :P
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
jeśli chodzi o muzykę to bardzo klimatyczna :roll:
 

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
Klimatycznie i z klasą :roll:
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan

shergar
The Modders

[MB]The Song of Taliesin
#33 2009-07-27, 11:45(Ostatnia zmiana: 2009-07-27, 11:59)
Kto robił muzę kolba? :D

Aha, zredagowana zapowiedź już leży na forumcu i jest gotowa do wrzucenia na polter. Może w tym weeku.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Muzyka została skomponowana przez niejakiego Hrossa, a część utworów pochodzi z niezależnych zespołów, które wyraziły zgodę na publikację ich tworów.
 


Fartuess i Thoro - WON!

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Screeny wojsk germańskich.

"Najdzielniejsi z dzielnych, którzy nigdy nie spotkali równorzędnych przeciwników, kłując się i siekąc nawzajem, sami nawzajem się miażdżą. Cóż za widowisko! Gota potrząsa włóczniami, Gepida szaleje z mieczem w dłoni, Rug łamie oszczepy w swojej ranie, jako piechur popisuje się Sweb, jako strzelec Hun, swoje oddziały sposobi do boju ciężkozbrojny Alan i lekkozbrojny Herul."
- Jordanes, Bitwa nad rzeką Nedao

 


Fartuess i Thoro - WON!

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Wiem, że się przyczepię ;] , ale Germanowie walczyli nago ;]  Walczyli tak dlatego, bo walka była dla nich religią, walczyli w imię swojego boga Thora i zginąć w walce było dla nich zaszczytem. Do tego Germanowie walczyli całymi rodzinami, wszyscy bez wyjątku, kobiety i nawet dzieci. Germanowie znali szyki wojskowe, ale ich nie używali, bo zawsze walczyli na śmierć i życie, a szyki by im w tym przeszkadzały. Germanowie byli też dość wysocy, dlatego Rzymianie się ich obawiali. Rzymianie mieli gdzieś 1,6 m, natomiast Germanowie koło 2m. Kolosalna różnica.

To tylko takie wtrącanie, wiem, że zrobienie czegoś takiego może być trochę nie teges :P
Tak czy siak życzę powodzenia nad modem!

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
Trochę dziwnie by to wyglądało :P .
A wojska wyglądają zajebiscie ;]
 

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Otóż częściowo się mylisz. Dawno już minęły czasy bitwy w Lesie Teutoburskim, gdzie naprawdę duża część wojowników walczyła nago. Wtedy poszczególne plemiona były po prostu wielką hordą ludzi przemieszczającą się co rok lub parę lat. Oczywiście barbarzyńcy posiadali tuniki, ale zdejmowali je na czas bitwy aby wywołać jeszcze większe przerażenie u wrogów. Dodatkowym plusem tego rozwiązania, było to że rany goiły się szybciej, jeśli ciało nie było zakryte tuniką czy koszulą. W ciągu pięciu stuleci Germanowie znacząco ewoluowali. Trzeba przyznać, że nauczyli się wiele od Rzymian, bo przejęli i nieco zmodyfikowali od nich trochę broni. Oszczep angon był wzorowany na rzymskim pilum, a włócznia framea to kopia hasty. Pod wpływem kultury śródziemnomorskiej zniknęły zwyczaje walki nago, chociaż na półwyspie Jutlandzkim przetrwały jeszcze przez kilkaset lat. Sasi, Anglowie i Jutowie przedtem nie mieli większego kontaktu z Rzymem, bo nie graniczyli z nim bezpośrednio. Gdy wyżej wymienione plemiona germańskie zdobyły większe połacie na Wypach Brytyjskich, przeszły do osiadłego trybu życia. Nie było już potrzeby ciągle migrować, uciekając przed innymi szczepami i poszukując ziemi pod uprawę. Podczas bitwy nie walczono nago, ale istniały małe zgromadzenia fanatyków, które nadal kultywowały ten zwyczaj. Te grupy wojowników zwane Hraefnhelmingas były zebrane wokół króla w zazwyczaj niewielkiej ilości - od dziewięciu do dwunastu osobników. Walczyli jako straż przyboczna swojego wodza, gdyż lata wojen i ćwiczeń uczyniły ich zaprawionymi w boju żołnierzami. Skąd ta mała liczebność tych fanatyków? Otóż nie pozwalały im na to czysto religijne zasady, ich wojowniczy tryb życia był formą poświęcenia bogu Wodenowi. Uzbrojeni w rogate hełmy wojownicy z epoki żelaza i brązu dali współczesnym błędne przekonanie, że wszyscy nordyccy wojownicy mieli hełmy z rogami. Jest to oczywiście nieprawda, chociaż niektórzy barbarzyńcy najwyraźniej nosili takie hełmy, dla podkreślenia ich rangi w społeczeństwie germańskim. Rogaci i nadzy wojownicy (lub berserkerzy) byli widziani kilka wieków przed narodzeniem Chrystusa, aż do czasów wędrówki ludów. Byli też aktywni w epoce wikingów. Ich głębokie powiązania z pogaństwem doprowadziły do całkowitego zaniku tego typu wojowników.
 


Fartuess i Thoro - WON!

Kolba

Kolba

Użytkownicy
posty23
  • Użytkownicy
Wrzucam screeny nowych tarcz.




 


Fartuess i Thoro - WON!


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry