Square Crusaders/Muzykanci 14916 31

O temacie

Autor

Zaczęty 7.06.2009 roku

Wyświetleń 14916

Odpowiedzi 31

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Jest to wręcz pozytywistyczna praca od podstaw, którą ciężko docenić. Jednak modelik do modelu, a zbiorą się godne podziwu dekoracje i architektura.
Plus dla Ciebie że to doceniasz. Jednakże co do tego "modelik do modelu", to wolałbym raczej stronić od takich stwierdzeń - liczy się także czas, bo "godne podziwu dekoracje i architektura" mogą się też zebrać dopiero w następnym stuleciu. Kwestia zdefiniowania odstępu czasowego pomiędzy "modelik do modelu" oraz wielkości "godne podziwu".
Co do braku zapału podczas fuzji - nawet taki entuzjasta jak ja nie podniecam się nowymi sprawami, kiedy szumi morze, a cieplutki piaseczek klei się do stóp. Od tego są wakacje, żeby mieć to gdzieś.
Co innego brak entuzjazmu, a co innego całkowite zawieszenie działalności na dwa czy trzy tygodnie. I dziwi mnie, że okres "mamy to gdzieś" nie trwał od początku wakacji, ale dokładnie od momentu ogłoszenia fuzji.
Aha, co do wietrzyka - zrobił ostatnio około 30 nowych modeli, w tym twój wózek.
I życzę dalszej wytrwałej pracy. Można jakieś próbki?
Na to nie wiem co powiedzieć
I nie mów nic, bo to tylko perfidna ironia, a może bardziej sugestywna aluzja do zachowania "gościa od pi-aru", teraz i w sumie cały czas wcześniej. Serio, sygnaturki mogą poczekać.
Co za wredna sofistyka. Wtedy ich nie było jeszcze.
Napisałem tak, bo po prostu nie wiedziałem czy byli wtedy w zespole, nie pamiętałem dokładnie kto był wpisany na liście a kto nie, a założyłem, że mogli tam być, jako że ci dwaj mają skłonność do kręcenia się tu i ówdzie przy jakichś większych projektach.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Koziek

Square Crusaders/Muzykanci
#21 2009-11-16, 18:50(Ostatnia zmiana: 2009-11-16, 19:19)
Cytuj
Kwestia zdefiniowania odstępu czasowego pomiędzy "modelik do modelu" oraz wielkości "godne podziwu".
2 lata pracy nad modem to mniej-więcej dobry czas. Tyle się tworzy moda.

Cytuj
Co innego brak entuzjazmu, a co innego całkowite zawieszenie działalności na dwa czy trzy tygodnie.

Czy obserwując śliczne Włoszki na plaży albo cykając foty piramidom szkicujesz cichcem prace do moda? Nie, wolisz mieć mega foty na NK. Albo cokolwiek, byle się odprężyć. A że taki sezon, że wtedy ludzie dostają urlop, to no tak bywa.

Cytuj
I życzę dalszej wytrwałej pracy. Można jakieś próbki?
Nie-tutaj-zapraszam-gdzie-indziej. W sensie nie będę dawać na publiczne forum.  :roll:  

Cytuj
I nie mów nic, bo to tylko perfidna ironia, a może bardziej sugestywna aluzja do zachowania "gościa od pi-aru", teraz i w sumie cały czas wcześniej. Serio, sygnaturki mogą poczekać.
I co, taki z ciebie satyryk, że zielony to twój ulubiony kolor? (od jadowitej ironii)
I nie jestem tylko gościem od pijaru. Byle gość od PR nie pozwalałby sobie na takie uwagi.

Cytuj
Napisałem tak, bo po prostu nie wiedziałem czy byli wtedy w zespole, nie pamiętałem dokładnie kto był wpisany na liście a kto nie, a założyłem, że mogli tam być, jako że ci dwaj mają skłonność do kręcenia się tu i ówdzie przy jakichś większych projektach.
Ja, zanim napiszę jakieś oskarżenie, chociaż pobieżnie sprawdzam, czy to ma podstawy. A Ty?

Może nieco się uniosłem, ale jeśli ktoś z mojego zespołu pieprzy głupoty, bo przylazł z wieściami z kosmosu, to jestem zły. Że pisze, że priorytetem są sygnaturki. Prawda, jedna była potrzebna. Nie lubię, gdy ktoś kłamie, choć ma dostęp do informacji. Nie moim problemem jest niewiedza Thoro, a jego. Nie moja wina, że nie zerknął. Wątpię, czy nawet ściągnął moda. Jak można wyciągać tak pochopne wnioski? Cieszy mnie, że pomimo braku dostępu do zasobów nie jesteś takim fanatykiem. Powiedzcie kolegom z ifritu, że moduł ma ponad 300 faz zadań. Wytrzeszczą gały. Na 100%.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Czy obserwując śliczne Włoszki na plaży albo cykając foty piramidom szkicujesz cichcem prace do moda? Nie, wolisz mieć mega foty na NK.
Skąd te Włoszki na polskiej wsi? Chyba mi nie powiesz, że wszyscy nagle wyjechali na wakacje, tylko dlatego że doszło do fuzji :D  A nawet jeśli, to chyba faktycznie są no-life#msgote author=koziek link=topic=6015.msg71096#msg71096 date=1258396151]Czy obserwując śliczne Włoszki na plaży albo cykając foty piramidom szkicujesz cichcem prace do moda? Nie, wolisz mieć mega foty na NK.[/quote]
Skąd te Włoszki na polskiej wsi? Chyba mi nie powiesz, że wszyscy nagle wyjechali na wakacje, tylko dlatego że doszło do fuzji :D  A nawet jeśli, to chyba faktycznie są no-lifeami, bo z większością cały czas miałem kontakt na gg :P
Nie-tutaj-zapraszam-gdzie-indziej. W sensie nie będę dawać na publiczne forum.  :D
Spoko, Wietrzyka modele całkiem ładne, chociaż onager i beczka stanowczo do poprawy.
I nie jestem tylko gościem od pijaru.
No, bo nie mówiłem o Tobie :D  Trochę za wcześnie się unosisz - Ciebie przecież nawet nie znam, nie wiem jak pracujesz i jak wygląda obecna sytuacja - dlaczego więc miałbym oceniać Ciebie? Jak to ktoś gdzieś kiedyś powiedział, "jak można wyciągać tak pochopne wnioski"? :D
Ja, zanim napiszę jakieś oskarżenie, chociaż pobieżnie sprawdzam, czy to ma podstawy.
Jesteś pewien, że słowa "O Tomie i Azteku nic nie wiem (za mojej obecności nie byli aktywni)" są oskarżeniem? Doszło do niebezpiecznej błędnej implikacji i radziłbym czym prędzej ją obejść i rzucić w diabły.
Powiedzcie kolegom z ifritu, że moduł ma ponad 300 faz zadań. Wytrzeszczą gały. Na 100%.
Phi, oni zrobili tak długiego moda, że musieli usuwać dialogi, bo było ich za dużo. Ale nadal nie wiem o którego moda chodziło :roll:

I naprawdę, proszę bez uniesień. To tylko rozmowa. Niech przebiega w nastroju pozytywnych emocji.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Koziek

Square Crusaders/Muzykanci
#23 2009-11-16, 19:36(Ostatnia zmiana: 2009-11-16, 19:41)
Cytuj
Skąd te Włoszki na polskiej wsi? Chyba mi nie powiesz, że wszyscy nagle wyjechali na wakacje, tylko dlatego że doszło do fuzji biggrin.gif A nawet jeśli, to chyba faktycznie są no-life'ami, bo z większością cały czas miałem kontakt na gg biggrin.gif

No dobra, w różne miejsca się jeździ. Ale generalnie wakacje rozgrzeszają.

Cytuj
Spoko, Wietrzyka modele całkiem ładne, chociaż onager i beczka stanowczo do poprawy.

Sam widzisz, dzieje się coś.

Cytuj
No, bo nie mówiłem o Tobie biggrin.gif Trochę za wcześnie się unosisz - Ciebie przecież nawet nie znam, nie wiem jak pracujesz i jak wygląda obecna sytuacja - dlaczego więc miałbym oceniać Ciebie? Jak to ktoś gdzieś kiedyś powiedział, "jak można wyciągać tak pochopne wnioski"? biggrin.gif

No dobra, kilka rozmów na gg :roll:

Cytuj
Jesteś pewien, że słowa "O Tomie i Azteku nic nie wiem (za mojej obecności nie byli aktywni)" są oskarżeniem? Doszło do niebezpiecznej błędnej implikacji i radziłbym czym prędzej ją obejść i rzucić w diabły.

Miałem na myśli inne zdania, które zawierały w sobie oskarżenia.

Cytuj
Phi, oni zrobili tak długiego moda, że musieli usuwać dialogi, bo było ich za dużo. Ale nadal nie wiem o którego moda chodziło old_lol.gif

Nie do końca. Cały ich mod w tej "dłuuugiej" wersji miał ledwie 120 stron w Wordzie. Czyli tyle ile u nas poboczniaki. U nas całość ma ponad 300, czyli ponad 10k linii dialogowych. Widzę różnicę, biorąc pod uwagę, że oni te 120 jeszcze skrócili ostro.

Cytuj
I naprawdę, proszę bez uniesień. To tylko rozmowa. Niech przebiega w nastroju pozytywnych emocji.
Nad pozytywne emocje przekładam konkretne racje, fakty, liczby. Mam spore obawy, że ktoś Was wprowadził w spory błąd i bezczelnie oszukał. Ten ktoś jest równie wiarygodny jak ślepy, która wmawia, że bardziej woli zielony od żółtego, bo go mniej razi w oczy.

Ale powoli się prostuje wszystko, zatem chillout.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
2 lata pracy nad modem to mniej-więcej dobry czas. Tyle się tworzy moda.

my tu robimy po 3/4 :roll:
 

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
my tu robimy po 3/4 :roll:

Chyba nie usłyszę, że jestem noobem, bo robię moda tylko 2 lata? xD
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Nie do końca. Cały ich mod w tej "dłuuugiej" wersji miał ledwie 120 stron w Wordzie. Czyli tyle ile u nas poboczniaki. U nas całość ma ponad 300, czyli ponad 10k linii dialogowych. Widzę różnicę, biorąc pod uwagę, że oni te 120 jeszcze skrócili ostro.
Widziałeś emotkę na końcu? :roll:

Cytat: koziek link=topic=6015.msg71113#msg71104 date=Nov 16 2009, 07:55 PM\'
Chyba nie usłyszę, że jestem noobem, bo robię moda tylko 2 lata? xD
Nie żebyś był noobem, ale zakładam że czeka Cię jeszcze długie ewoluowanie przez kolejne stadia nołlajfa :D
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Koziek

Square Crusaders/Muzykanci
#27 2009-11-16, 20:27(Ostatnia zmiana: 2009-11-16, 20:27)
Cytuj
Widziałeś emotkę na końcu? old_lol.gif

Fakt, przeoczyłem, sory :D

Cytuj
Nie żebyś był noobem, ale zakładam że czeka Cię jeszcze długie ewoluowanie przez kolejne stadia nołlajfa biggrin.gif
Cytuj
Czas zalogowania w sumie: 89 dni, 19 godz. 44 min.

Na forum witchera :roll:
 

LeePabis

LeePabis

Użytkownicy
posty12
  • Użytkownicy
Co z waszą stroną i forum, bo nie działa.
 

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
no miała być nowa strona, ale o niej dokładne informacje ma chyba dark, który jest na wyjeździe do Maroka i wróci 1 sierpnia :/
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
z utratą strony wiąże się ciekawa historyjka. jak ktoś będzie zainteresowany, pewnie dark mu wyjaśni
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.
dark, działasz dalej?
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry