Narzędzia i materiały > Targowisko

Przeczytaj zanim założysz temat

(1/1)

Buła:
Regulamin Targowiska

Dla wystawiających:

1. Nie wolno wystawiać prac, których nie jesteśmy autorami, a ich autor nie udzielił zgody na ich rozpowszechnianie.
Jeśli mamy zgodę autora, przy wystawianiu musimy wyraźnie napisać, kto wykonał tę pracę.

2. Jeśli zamieszczamy kilka prac o podobnej kategorii (np. modele mieczy, kilka tekstur zbroi) nie dajemy każdej do osobnego tematu tylko wstawiamy je w jednym.

3. Przy modelach 3D, mile widziane wstawienie podglądowego rendera. Przy innego typu pracach również warto zamieścić jakiś podglądowy obrazek, np. screen ze świata ZEN (dot. Gothica)

4. Uploadujemy pliki na kilka hostingów.

Dla pobierających:

1. Nie podpisujemy się nigdy i nigdzie pod pracami ściągniętych z targowiska jako własne. Mile widziane jest umieszczenie gdzieś informacji np. że w danym modzie zostały użyte modele z targowiska.

2. Pobierający mogą pisać komentarze w tematach w tym dziale.

Buła:
Dnia 21 grudnia 2009r. zostaje zmieniony punkt tego regulaminu mówiący o zakazie pisania komentarzy w tematach w tym dziale. Teraz można już pisać posty w tematach.


Myślę że tak będzie lepiej.
Każdy autor który wystawia tu prace pewnie chciałby usłyszeć opinie o nich, czy choćby podziękowanie.

Jeśli ktoś się nie zgadza ze zmianą tego punktu proszę o pisanie na PW.

Buła:
Wyłączam naliczanie postów w targowisku. Żeby nikomu nie przyszło do głowy nabijać sobie posty udając ze dziękuje się za upload :D
Nie mam nic przeciwko postowaniu tutaj, oczywiście możecie nadal oceniać i dziękować za wrzuty, ale naliczanie postów wam do tego nie potrzebne.

Pozdrawiam
Buła :D

inż. Avallach:
Jako że dużo osób próbuje dodawać modele które ze względu na jakość siatki prawdopodobnie nie nadają się do użytku, najlepiej pokazujcie siatkę i nałożoną teksturę szachownicy. Jeśli nie jesteście w stanie tego zrobić, to podawajcie przynajmniej liczbę trójkątów żeby można było chociaż orientacyjnie ocenić jakość wykonania.
Przykładowo dla vobów (a więc i broni) do Gothica optymalna ilość to kilkadziesiąt do kilkuset, możliwy (ale bardzo niemile widziany) max to około 1k. Nie mylcie poly (wielokątów) z trisami (trójkątami).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej