[G1] VisiGothic v1.2 Dubbing PL 10007 8

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 3.01.2009 roku

Wyświetleń 10007

Odpowiedzi 8

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

[G1] VisiGothic v1.2 Dubbing PL
2009-01-03, 12:37(Ostatnia zmiana: 2023-04-15, 12:02)
VisiGothic
  • Nazwa: VisiGothic
  • Twórca: Alistair Thomas
  • Tłumaczył: Soulfire
  • Wersja językowa: angielska, niemiecka, polska
  • Platforma: Gothic I
  • Długość: krótki
  • Trudność: łatwy/średni
  • Premiera: kwiecień 2002
Opis:
VisiGothic jest małą modyfikacją dla Gothic 1, której akcja rozgrywa się w odizolowanym Nowym Obozie. Obok nowej akcji oferuje także kilka technicznych innowacji w zakresie grafiki.

Fabuła ogranicza się do jednego nie skomplikowanego wątku dlatego zaczynamy grę już w miarę wytrenowani. Jesteś młodym gwardzistą Gwardii Królewskiej i razem z kilkoma towarzyszami odwiedzasz Nowy Obóz. Gra rozpoczyna się w momencie gdy prawie udaje Ci się namówić Velaya na miłe sam na sam. Niestety wspaniale zapowiadająca się noc zostaje zakłócona przez odgłosy walki dobiegające z zewnątrz. Do pokoju wpada zdyszany gwardzista Rendelius. Po wysłuchaniu nieprawdopodobnej opowieści Rendeliusa o ataku obozu przez demoniczne stworzenia, otrzymujesz zadanie przebicia się do twojej przywódczyni Syry, która rozbiła obóz blisko drogi do kopalni. Na szczęście niezwykle odważny Rendelius obiecuje chronić Velaye od złych przygód.
Główne graficzne zmiany to:

- Dodano nawą rutynę dla postaci (np. rozglądanie się dookoła);
- kamerę można odsunąć siebie w dużo dalej niż w Gothicu, co umożliwia zachwycaniem się pięknem krajobrazów;
- Przedmioty, zwierzęta, nieprzyjaciele oraz niektórzy NPC nie mają etykiet z nazwą nad głową.
W wersji polskiej są dialogi mówione.

Wraz z Lordem Michałem znowu wziąłem się za poprawienie następnego moda, tym razem jest to VisiGothic. Został on zapakowany w jedną wygodną instalkę i zostało poprawione kilka pomniejszych błędów. Pragne złożyć też podziękowania byłym i obecnym członkom soulfire za udział w dubbingu, oraz userom nieistniejącego juz portalu worldofgothic.pl. Dubbing został nagrany w roku 2006, ale stoi na dosyć wysokim poziomie. Modyfikacja nie wymaga żadnych innych wersji językowych, zapraszamy do gry ;)

Download
VisiGothic_PL [11mb] https://mega.nz/file/p9QDzLxA#hqWoHh7H4NOzyiMxU8HjXT_zLWkfwPrAlYG2JN6ZhtQ
https://chomikuj.pl/gothicwarrior/Gothic+-+Modyfikacje/Gothic+I/VisiGothic+1.2+PL

Makoto

Makoto

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
link do download nie dziala...
 

Sawiol

Sawiol

Użytkownicy
posty84
  • Użytkownicy
Cytat: Makoto link=topic=4899.msg41764#msg41764 date=Jan 4 2009, 14:01\'
link do download nie dziala...
U mnie działa...  :|
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
bardzo dziwne, nie mniej poprawilem na sendspace.pl

Szkodnik

Szkodnik

Użytkownicy
posty68
  • Użytkownicy

Szkodnik

VisiGothic 1.2
#4 2009-01-09, 16:50(Ostatnia zmiana: 2009-06-29, 17:59)
Zagrałem w modyfikację i stwierdzam, że mi się nie podobała :) . Jak na poprawkę spolszczenie zauważyłem błędy w tłumaczeniu jak i samej modyfikacji.
Błędy to m.in. dialog o tańcu u Sary widnieje od razu a powinien być dostępny dopiero po zaliczeniu jej, że już po wszystkim; wielu NPC nie ma imienia, przedmioty nie mają nazw w opisie jak i w "terenie"; po zabiciu jakiegoś NPC pojawiło mi się, że mam punkt u Sary; kilka nazw rzeczy jest nie przetłumaczone(nazwa twardzienia, nauka u Klina - o ile powinna być dostępna; nazwa i opis klucza i parę literówek w dialogach - błędy stylistyczne). Nie znalazłem jednego gościa by dać mu kuszę, może po prostu dobrze nie szukałem ^_^ .
 
Raczej mnie tu nie będzie. Jak jest sprawa to walcie na gg:235943

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
brak goscia to bug twórców w który ingerować nie będziemy, brak imion npc i przedmiotów to przecież jeden ze specjalnych zabiegów i ulepszen w modzie -;- cytat z oficjalnego opisu -
Cytuj
Przedmioty, zwierzęta, nieprzyjaciele oraz niektórzy NPC nie mają etykiet z nazwą nad głową.
U mnie i paru innych osób nie ma takiego dialogu u sary za wcześnie, i chyba nie zwróciłeś uwagi, bo po zabiciu dowolnego npc punkty u sary są: -1 i widać to wyraźnie.

Szkodnik

Szkodnik

Użytkownicy
posty68
  • Użytkownicy
Cytat: Dark link=topic=4899.msg42014#msg42014 date=Jan 9 2009, 18:27\'
brak goscia to bug twórców w który ingerować nie będziemy, brak imion npc i przedmiotów to przecież jeden ze specjalnych zabiegów i ulepszen w modzie -;- cytat z oficjalnego opisu -

U mnie i paru innych osób nie ma takiego dialogu u sary za wcześnie, i chyba nie zwróciłeś uwagi, bo po zabiciu dowolnego npc punkty u sary są: -1 i widać to wyraźnie.

Oj, przepraszam bardzo - moje błędy ^_^

P.S. A jaki mod teraz poprawiacie i kiedy można spodziewać się jego premiery? Czyżby to Pirazstories?
 
Raczej mnie tu nie będzie. Jak jest sprawa to walcie na gg:235943

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tak będzie to pirazstories, ale nie poprawiony tylko to 1 spolszczenie jakie wyszlo tego moda ^_^  Będzie nawet dubbing.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mod na Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry