Inne > Forum

Postulaty

<< < (1038/1038)

outlander:
czy mógłbym prosić admina o odebranie mi grupy the sect? zostawcie mi tylko moderatora działu banda quentina

z góry dzięki

Caesum:
Popieram postulat

CzlowiekGejzer:
@Simon Said Możesz wywalić Złote Wrota i Zagadkę Orków z działów podrzędnych w zapowiedziach jak je już zamknąłeś

Simon Said:
Nie mogę

CzlowiekGejzer:
A więc @inż. Avallach

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej