Inne > Forum
Postulaty
outlander:
czy mógłbym prosić admina o odebranie mi grupy the sect? zostawcie mi tylko moderatora działu banda quentina
z góry dzięki
Caesum:
Popieram postulat
CzlowiekGejzer:
@Simon Said Możesz wywalić Złote Wrota i Zagadkę Orków z działów podrzędnych w zapowiedziach jak je już zamknąłeś
Simon Said:
Nie mogę
CzlowiekGejzer:
A więc @inż. Avallach
Nawigacja
Idź do wersji pełnej