[G2NK] Atariar Graphics Addon 3789 7

O temacie

Autor ManiejTC

Zaczęty 28.12.2022 roku

Wyświetleń 3789

Odpowiedzi 7

ManiejTC

ManiejTC

Użytkownicy
posty2
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy

ManiejTC

[G2NK] Atariar Graphics Addon
2022-12-28, 16:35(Ostatnia zmiana: 2023-09-04, 19:38)

Modyfikacja AtariarEdition to straszny misz-masz, jeśli chodzi o jakość tekstur, dlatego stworzyłem paczkę, która uzupełnia owych braki i podmienia te mniej okazałe na trochę ładniejsze. Część tekstur robiłem bazując na innych/edytowałem, część jest z upscale'u Gigapixelem z częściowymi poprawkami, a większa część pochodzi z takich paczek/modów, jak:

- Texture Pack by Artemiano (starsza i nowsza wersja)
- Gothic 2: Gold Remaster
- Vurt's Gothic II Graphics Overhaul
- Gothic TextuRes Replacer
- Gothic Reloaded Mod
- Fixed Carnage Heads Models
- [Patch] Gothic 2 Fix für Gregs Piratenhut
- Gothic 2 Lhiver Edition

(2023-02-26) Poprawione zostały modele i tekstury pancerzy, do których w Atariarze został dodany wariant z kapturem (szaty magów, szata nowicjusza).
(2023-03-18) Została zmieniona roślinność (krzewy, paprocie, winorośla, trawa).
(2023-07-29) Uzupełnione i poprawione tekstury świata i zwierząt. Dodane poprawione modele głów z nowymi teksturami. Zmiany i poprawki tekstur pancerzy, modeli pancerzy i modeli z nimi powiązanych. Nowe ekrany ładowania zenów i rozdziałów.
(2023-09-04) Drobne poprawki i optymalizacje.

*Zrzuty ekranu do zaktualizowania*
Screeny:
Spoiler












Download:

Uwaga. Paczka została stworzona z myślą o modyfikacji AtariarEdition v1.5.2, ale można jej też użyć jako zwykły texturepack. Wystarczy zmienić rozszerzenie plików z .mod na .vdf i wkleić je do folderu Data.

Instalacja:
Zawartość paczki Atariar Graphics Addon wklej do folderu gry Gothic 2 NK z wcześniej zainstalowanym modem AtariarEdition i usuń plik "Gothic2_AtariarGraphic.mod" z folderu  data/modvdf.

Paczka jest na tyle ogarnięta, że postanowiłem ją udostępnić, ale i tak mogą do niej powstać ewentualne poprawki. Linki do źródeł znajdują się w pliku CzytajTo!.txt znajdującym się w archiwum z modem.
 

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Mikox

Mikox

Użytkownicy
posty26
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szacuneczek, bardzo ładnie zrobione (y)
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Swoją drogą, ten mod graficzny jest kompatybilny z L'Hiver Edition Grafikpatch, tj. czy można mieć oba mody równocześnie wgrane?
 

ManiejTC

ManiejTC

Użytkownicy
posty2
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jest (chociaż jak sprawdziłem przed chwilą, to jakoś super to nie wygląda), jeśli zaktualizujesz datę pliku .vdf L'Hiver Edition Grafikpatch. Możesz to zrobić GoManem. Otwierasz paczkę moda, wciskasz Globale VDFS-Daten (żółte "i" w ciemnoczerwonym kole) i ustawiasz "Timestamp". Wklep sobie np. 2030 i powinno śmigać.
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki. Chyba coś z tego wyszło, bo występuje zarówno roślinność jak i ponure tekstury. Widać różnice.
 

Azar95PL

Azar95PL

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Coś mi nie działa tak jak powinno wgrałem nowe textury jak pisało w instrukcji ale nadal są stare. Wszystko działa ale bez nowy textur. Gothic z steama użyłem do wgrania poprawek Resource Manager pare pluginów G2NK AtariarEdition i Atariar Graphics Addon.
 

DawidT

DawidT

Użytkownicy
posty117
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dziwne. Mnie działają z tym że razem z teksturami z L'Hivera.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry