[G2NK] Zdarzenie na morzu 36577 93

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 3.09.2008 roku

Wyświetleń 36577

Odpowiedzi 93

Adrian

Adrian

Użytkownicy
posty36
Propsy1
  • Użytkownicy
Dzięki, ale znalazłem link do moda na stronie internetowej teamu.

Moje wrażenie odnośnie moda są mieszane.
 Ogólnie wszystko wygląda ok. Ale jest pare błędów. Jak powyżej, zły mag zagadał do mnie przez podłogę. Ten palladyn, który z mną może chodzić, nie wiem jak ale na samym początku zgubił się gdzieś, a kiedy poszedłem do kapitana(z kuszą) to niewiadomo z kąd pojawił się :D . No i rzuciło mi się w oczy, kiedy dałem magowi tabliczkę, to ten zaczął czytać jakiś LIST.
Questów też niezadużo jest :] . I co do rubinowego ostrza. Zlecenie questa jest troche dziwne. "Znajdź mi... jest w którejś z ładowni". Inni przynajmniej mówią, że zgubili dany przedmiot i z tąd to zadanie, a kowal po prostu   znajdź to. Niewiadomo jak i PO CO. I z kąd on to niby wiedział(że jest w ładowni):D .
Natomiast podobały mi się te hmmm eastereggi, czyli karzeł i wiedźmin.

Takie pytanie do teamu. Ten mod to jakiś sprawdzian, co można zrobić w GII NK ? Przygotowanie przed DK ?
Ale generalnie przyjemnie spędziłem czas. GJ. Dopracujcie te drobiazgi i będzie można polecić tegop moda śmiało każdemu gothickofanowi ;)

PS: Gdzie jest ta złota szkatułka ?? :D
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Takie pytanie do teamu. Ten mod to jakiś sprawdzian, co można zrobić w GII NK ? Przygotowanie przed DK ?

Dzięki za bardzo miłe i ciepłe słowa. Tak, można powiedzieć, że moda zrobiliśmy na przetarcie szlaku... DK będzie bardziej rozbudowane.

PS: Gdzie jest ta złota szkatułka ?? :D

:P  Szkatułka jest na tym drugim statku (nie na tym, gdzie zaczynaliśmy grę, ani nie na tym, gdzie były te szkielety i mag). A gdzie? Na rufie statku - musisz pójść na jego tyły i wyjść na zewnątrz na taki ,,balkon". W jednym z kątów tego ,,balkonu" będzie szkatułka.

Adrian

Adrian

Użytkownicy
posty36
Propsy1
  • Użytkownicy

Adrian

Zdarzenie na morzu
#82 2009-05-01, 20:08(Ostatnia zmiana: 2009-05-01, 20:09)
Pisząc poprzedni post nie chciałem nikogo urazić, po prostu takie moje wrażenie. Ale i tak fajnie się grało :P .

Z niecierpliwością czekam na DK :P
 

Adrian

Adrian

Użytkownicy
posty36
Propsy1
  • Użytkownicy

Adrian

Zdarzenie na morzu
#83 2009-05-02, 20:49(Ostatnia zmiana: 2009-05-02, 20:51)
Może to nieznaczny błąd i powiecie, że się czepiam(ba, sam bym tak powiedział:P ), ale...
7) Kiedy dajemy magowi(chyba Rodrigezowi) tę tabliczke to on zamiast oglądać tabliczkę czyta jakiś list.

No i tu taka moja sugestia. Możnaby dać Rexarowi tę szkatułkę Georga(ten nas przed nim ostrzegał) za np. mniej PD ale za część złota ze szkatułki lub coś w ten deseń. Wiem, że to niepotrzebne, ale byłoby fajniej :D
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Może SoulFire zaplanuje kiedyś jakąś wersje rozszerzoną o_o ?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
i dwa dodatki
 

noorel

noorel

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
fajny dywan tam leży:D
 
MAKE IT, OR BREAK IT

Pawłe 2

Pawłe 2

Użytkownicy
posty17
  • Użytkownicy
skąd morzna go pobrać podajcie działający link
 


V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Ukryta przenośnia do nazwy moda  :ok:
 

Archarius

Archarius

Użytkownicy
posty21
Propsy3
  • Użytkownicy

Archarius

Zdarzenie na morzu
#90 2011-04-10, 17:11(Ostatnia zmiana: 2011-04-10, 17:12)
Mod fajny niema co. Fabuła ok, dialogi ok, dubbing ok. Tylko, że jak mnie zaatakował ten mag zamiast Gothica to miałem pokaz slajdów tak mi zmuliło grę. Nie wiem dlaczego...czy to wina sprzętu czy moda ale potem szybko zrezygnowałem z gry ponieważ nie chciało mi się wykonywać klasycznych Questów typu podaj, przynieś, pozamiataj.
 

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty381
Propsy244
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiem, że odkopuję temat, którego ostatni post jest sprzed 5 lat, no, ale chciałem się podzielić swoją opinią, a to jest główny temat tego moda. Szczerze mówiąc to trochę się zawiodłem. Sugerując się tytułem spodziewałem się jakiegoś śledztwa w sprawie jakiegoś morderstwa z mnóstwem dialogów. Wtedy mamy fajny, klasyczny dla kryminałów motyw, bo wiemy, że morderca znajduje się na statku.
A mamy zderzenie statków, idziemy zbadać sprawę spotykamy złego maga i szkielety. W walce może nas wspomagać inny paladyn, ale w moim przypadku się zbugował i gdzieś przepadł i znalazł się dopiero wtedy gdy już mag i szkielety były martwe. Mag trudny nie był, a szkielety sprowadziłem na główny pokład, bo wszystkich naraz raczej pokonać nie można, gdyż zadają zbyt duże obrażenia. Przy ciele maga znajdujemy tabliczkę, Percival każe nam iść Rodrigueza, ale ten nie umie jej odczytać. Później trzeba znaleźć kuszę dla kapitana by odpłynąć. Nie wiem czy potem się coś dzieje czy to koniec moda. A oprócz tego są jeszcze dwa zadanka poboczne: odnaleźć szkatułkę i rubinowy miecz. Nie odnalazłem ani kuszy, ani szkatułki, ani miecza. Łaziłem tak ze 30 minut, obszukałem każdy statek, aż mnie rozbolała głowa i brzuch, więc sobie darowałem. :P Podobnie jak kolega powyżej nie lubię tego typu questów, zwłaszcza w modach, bo zwykle twórcy ukryli daną rzecz w sobie wiadomym miejscu, a inny gracz prawdopodobnie jej nie znajdzie.
Fajnie, że są dwa nawiązania do Wiedźmina, bo znajdują się tam dwie kwestie. Chociaż krasnoluda można było sobie podarować, bo w świecie Gothica ich nie ma.
 

Pelon

Pelon

Użytkownicy
Jego Magnificencja
posty47
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Jego Magnificencja
Przeszedlem bardzo szybko moda ,
kusza zaliczona, miecz zaliczony, szkatułka nie :)
Idziesz zabijasz maga, idziesz do maga wody, idziesz do parcivala, potem do kapitana i wsio :)
W sumie to jak wyzej liczylem na wiecej, malo dialogow ale wiadomo co autor mial na mysli.
Lubie koncepcje takie, ale wolalbym piratów :)
 
Chce być ninja ;D

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
Modyfikacja została udostępniona na platformę Steam.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry