Developing > Twórczość

NEMETON - RPG z otwartym światem inspirowane Gothic, Elder Scrolls i Wiedźminem

(1/1)

nathan0930:
Witajcie! Jestem twórcą gry Nemeton. Chciałem wrzucić tutaj link do filmu z najnowszej wersji gry:

https://www.youtube.com/watch?v=WibzzvJm6BE

Gra jest mocno inspirowana seriami Gothic, Elder Scrolls i Wiedźmin. Powstaje na silniku Unity 3D. Nad grą pracuję sam, można powiedzieć, że jestem One-Man-Army.

Jeśli chodzi o mój dorobek, to wcześniej od 16 roku życia dłubałem sobie coś w Unity przez kilka lat. Później pracowałem przy horrorach. Don't Be Afraid to był mój pierwszy projekt. Teraz pracuję nad Nemeton i okazjonalnie tworzę jakieś mniejsze gry, głównie horrory. Mój profil na itch.io - https://broken-arrow-games.itch.io  Największy rozgłos zyskał mój horror Point & Click "Mandela Invasion. "Here in The Backrooms" był prototypem i na jego bazie powstanie również pełna gra. Aktualnie przerwałem pracę nad Nemeton na tydzień lub dwa, bo zapisałem się na Primary Color Man Jam 2022 i chcę stworzyć grę na ten GameJam. Wszystkie moje gry na Itch.io udostępniam za darmo.

Wracając do Nemetona - gra jest nadal w pre-alpha. Staram się ją ulepszać, a niestety chyba cierpię na perfekcjonizm, ponieważ dążę do tego, aby wszystko wyglądało tak, jak sobie wyobraziłem. Najpierw Nemeton miał mieć tylko widok FPP i film z tamtej wersji również jest na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=xohwEUwFxeI

Na powyższym filmie możecie zauważyć jak wygląda interface, ekwipunek, okno statystyk, dziennik i walka. To się trochę zmieni w przyszłych wersjach, szczególnie grafika w interface i trochę jego ułożenie.

Teraz jednak uznałem, że pójdę w stronę Gothic i Wiedźmina, umieszczając kamerę za plecami bohatera.

Fabuły jeszcze nie ujawniam, ponieważ ciągle ją dopracowuję. Będzie to mroczny RPG, w którym trafimy do nieprzyjaznej krainy ogarniętej wojną i niepokojem. Nie będziemy koksem, który musi ratować świat, a zwyczajnym człowiekiem, którego życie wywróciło się do góry nogami. Z tego powodu, że grę tworzę sam (przy muzyce będzie mi pomagać znajomy Kamil "Wrathu" Kwiatkowski), prace trochę potrwają, chociaż i tak idą dobrze. Większość modeli kupuję. Muzykę też mam teraz kupioną, ale tylko na potrzeby pre-alpha (Kamil będzie szykować soundtrack, kiedy gra będzie już w odpowiednim stanie).

Chciałbym Was zachęcić do subskrybowania mojego kanału na Youtube :)
https://www.youtube.com/channel/UCz10WyVyqHW4QZWaswP0H1w
Jeśli jesteście zainteresowani projektem i chcielibyście być na bieżąco, zapraszam na:
FB - https://www.facebook.com/BrokenArrowGamesPL
Twitter - https://twitter.com/BAG_Poland

Dzięki za uwagę!

Werewolf:
Wygląda to naprawde fajnie! Zycze powodzenia.

nathan0930:
Dziękuję!

Simon Said:
Gość zrobił lepszą robotę w grafice niż Piranha Bytes w najnowszej gierce xD Good job

nathan0930:
xD Dzięki !

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej