[G2NK] Odyseja - w imieniu Króla/Odyssee - Im Auftrag des Königs v2.6.4 PL 127428 336

O temacie

Autor bogu9821

Zaczęty 2.04.2021 roku

Wyświetleń 127428

Odpowiedzi 336

kubinka0505

kubinka0505

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Zbanowany
Wie ktoś gdzie udać się po misji Ewakuacja? Gernot ani Baltram nie mają kwestii dialogowych, drzwi obok lasu i farmy Akila są zamknięte, a przedzierając się przez zastępy orków - których raczej nie mogę zabić - dotarłem do Boltana, który mówi mi, że muszę mieć potwierdzenie, aby dostać się do Lorda Andre, które nie wiem jak uzyskać. W solucji też nie ma nic napisane.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przed zadaniem Ewakuacja dostajesz od Gernota list że jesteś z rozkazu króla.
Za 1 razem Boltan wyrzuci Cię ale jak drugi raz go zagadasz to powinieneś mu pokazać list i wpuści Cie do lorda Andre.
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Witam! Gdzie mogę znaleźć te demony w Varancie z zadania "Upiorne demony?
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja też tak od siebie, z głębi swojego serduszka chciałem bardzo gorąco podziękować za waszą pracę, musiało być jej na prawdę dużo. Tyle lat czekania i aż nie da się uwierzyć, że ten moment już nastał :)
Grę dopiero zacząłem, gdzieś po dwóch godzinach jestem, pierwsze wrażenia bardzo przyjemne. Jestem fanem właściwie każdej odsłony Gothica, w znaczeniu od I do III, tym bardziej jaram się, jak będzie wyglądać ten rzekomy G3 na silniku G2 (myślę, że każdy kto grał w G3 sobie to pytanie zadawał, jakby to było) z elementem powrotu do GD i Khorinis. Jaram się jak dziecko, ale mam na uwadze, że 200h fanowskiej gry nie może być w 100% perfekcyjne, dlatego nie będzie mi to przeszkadzać :)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

frN

frN

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Cześć. Mam małe pytanko, czy orków w obozie bandytów w Jarkendarze mogę bez przeszkód wybijać, czy są z nimi jakieś questy związane? Widziałem tam jakiś imienny ork jest, a w solucji nie widzę wzmianki na ten temat.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Generalnie z wybijaniem orków w Khorinis/Jarkendarze/GD gdy nie są wymagane to radzę wstrzymać się do 4 rozdziału.
 

frN

frN

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ogólnie jestem już w 4 rozdziale, ale nie widzę żadnej wzmianki o tym, żeby się wstrzymać z wybijaniem orków w Jarkendarze.
Btw. Skip jest nieśmiertelny, albo mi się coś zbugowało. Całą dolinę mogę z nim wyczyścić, bo robi za tanka.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dużo wcześniej pisaliście o jakiś wtyczkach Uniona, czuję się zacofany, bo gram w gothiki często i nie używam żadnych "OBECNIE OBOWIĄZKOWYCH" wtyczek :D
Chodzi mi najbardziej o quick loota, czym różni się ten z Uniona od zwykłego przestawienia w plikach ini pozycji No_take_anim=1, i czy to drugie też nie jest zalecane w grze?

Druga sprawa, ma ktoś już jakieś dane ile mamy w grze stałych bonusów? Głównie chodzi o % walki jednoręczne/dwuręczne/łuki/kusze, bo wiadomo, że siły/zręczności/many i więcej tym lepiej, a z walkami dobrze by było z góry zaplanować do jakich wartości należy maksymalnie ładować. Z góry dziękuję :)
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@R.Loos
Odnosnie bonusów - zobacz w solucji, jest na discordzie Kajmy.
Zostaw sobie no_take_anim. Plugin z uniona psuje czesc skryptow. Na przyklad quest  z mieczem paladyna na athanos moze nie zaskoczyc, jezeli podniesiemy go quicklootem.
Z uniona polecam:
- Ognika jak chcesz wszystko zbierac
- przyspieszenie czasu
- hack chest
- quickslot
- mozliwosc zmiany akrobatyki na normalny skok
 

bogu9821

bogu9821

Użytkownicy
posty404
Propsy185
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Pragnę też zaznaczyć, że czasem wywołują się skrypty po OTWORZENIU skrzyni, więc nie polecam też quicklootować skrzyń, bo wtedy się skrypty niektóre nie wywołują i możecie mieć problemy.
Ognika też jak raz zainstalujesz to już go raczej nie będziesz mógł wywalić, bo się zapisuje do świata.
I tak jak już wiele razy było wspominane, wszystko wgrywacie na własną odpowiedzialność i jeżeli będą występować jakieś krytyczne błędy to wpierw polecam sprawdzić bez pluginów (no oprócz tego ognika, którego wywalić raczej nie możesz jak już wgrasz).
 
while(false) Do();

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja się spotkałem z bugiem gdy używamy przyspieszenia czasu i wykopujemy groby to czasami się nic nie wykopuje mimo że Roland mówi że coś znalazł.
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Siemanko, ja mam problem ze znalezieniem czerwonej tabliczki na konderze. Nie ma jej tam gdzie powinna być :/ Poradzi ktoś coś?
 
Pozdrawiam mame i tate

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ta w jaskini? Może ją podniosłeś już albo pełzacz zakrył ciałem.
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Pełzacz nie zakrył, bo byłem tam wcześniej, teraz jak tam idę to jest pusta grota. Może Rockefeller będzie miał.

Post połączony: 2021-04-15, 11:36
A nie, nic z tego. Jak przewijam itemy u rockefelera to, gdy dojdę do zwojów, Crashuje mi się gra

Post połączony: 2021-04-15, 11:36
 
Pozdrawiam mame i tate

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty175
Propsy75
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
 
Pozdrawiam mame i tate

Tulipanek

Tulipanek

Użytkownicy
posty13
Propsy3
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Witajcie gracze Odyseji

Jako twórca solucji do Odyseji, mam do was prośbę:
Wszelkie zastrzeżenia, niejasności lub rzeczy, które chcielibyście, żeby zostały nagrane, (np. droga do jakiejś rzeczy) zgłaszajcie mi tutaj, na forum w wiadomości prywatnej lub na discordzie Tulipan#1810

Pozdrawiam i życzę miłej gierki ;)
 

kubinka0505

kubinka0505

Użytkownicy
posty22
Propsy1
ProfesjaKompozytor
  • Zbanowany
Gdzie mogę znaleźć Spike'a? (Tego zbiegłego niewolnika z Ugaru)
 

Tulipanek

Tulipanek

Użytkownicy
posty13
Propsy3
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Gdzie mogę znaleźć Spike'a? (Tego zbiegłego niewolnika z Ugaru)

Spike jest Przy skałach niedaleko świątyni na końcu oazy
 

set1213

set1213

Użytkownicy
posty43
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 275 wiedzy magicznej i ten gość z Ugaru nie chce mnie wprowadzić w 6 krąg. Mam punkty nauki, wszystko raczej jest. Typ (Tartatron, czy jakoś tak) mówi, że od teraz noszę szatę... Jakąś tam. Wielkiego Mistrza czy Wybranego. Tą lepszą szatę czarnego maga. Tylko nic się nie dzieje, dalej mam 5 krąg i żadnej szaty nie ma.
Wie ktoś dlaczego tak?

Btw. Ile jest pancerzy assassyn'ów? W sensie czy mogę taką jednostronną sukienkę (no... szatę) z widokiem na cyc zafundować?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry