[NB] Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci 29986 70

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 29986

Odpowiedzi 70

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jedyne do czego paladyn się nadaje i jest w miarę optymalny to tarcza i trucizny chociaż i  pod tarcze są lepsze wybory no ale  tu się sprawdza w miare
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
oki to kto jest najlepszy pod 2H ŁS czy SŚ?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie graj 2h  proste  w nb to zostało przypadkiem lub celowo tak znerfione ze 2h nie ma absolutnie żadnego sensu nawet 1h z tarcza czyli po redukcji dmg wciąż bije więcej niz 2h,  1h bez tarczy to już  wyprzedza w dmg o pare setek 2h, duali nie liczymy to po zmianie przeliczników ma dmg po za wszelka norma.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Trochę szkoda bo 2H to "moje ulubiene jest". Czyli w NB granie łowcą albo strażnikiem jest bez sensu bo to oni zawsze pod 2H szli.
 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie, akurat najemnik jest  najlepsza opcją  pod wszystko co nie jest magia
Po prostu 2h zostało  udupione aby ludzie zrozumieli ze to nie 2h  jest źródłem największego dmg jak i zauważali ze mod oferuje kilka nowych rodzajów broni,  tylko tak można zachęcić ludzi do gry nimi  robiąc 2h  najgorszym wyborem

Ofc chcesz możesz grac 2h, gre przejdziesz ale w każdym momencie gry będziesz miał świadomość ze co byś nie obrał innego byłoby to efektywniejsze i szybsze w graniu
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Spox zrobię sobie 2 buildy: paladyna i strażnika świątynnego pod 1h i magię zobaczymy co wyjdzie.
 

Papopik

Papopik

Użytkownicy
posty72
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kolega wyżej pytał o rady odnośnie gry nekromantą pod peta, ale nikt nie udzielił mu satysfakcjonującej odpowiedzi. Ponawiam więc pytanie bo chce pierwszy raz pograć nekrusem  i tym demonem Hubacośtam. Tylko pytanie brzmi jak to wszystko zacząć? Z tego co wiem potrzeba 2 krąg magii, co za tym idize trzeba wydać masę PN i golda na samo nauczenie przyzywania go. W jaki sposób to ogarnąć skoro nie można nic zabijać na mapie zeby później expić demonka?
 

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Szybkie pytanie: czy warto iść w strażnika świątynnego w NB?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Siec i zabijać tak jak  ŁS tylko z odrobiną magii
 
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
To graj Łs ale bez magi i tak wyjdziesz na tym lepiej
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Siec i zabijać tak jak  ŁS tylko z odrobiną magii

Z odrobiną magii to jest paladyn.
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja już się powoli poddaję. Chyba koszmar mnie przerasta :P R3 400 zreki, 2300 hp luk 68. Zbroja demonów czy jakoś tak pod zreczność od hagena. Ok. 200 odp na wszystko. Co źle robię? Ani z tym nekro ze śś nie radzę sobię ani z gościem z lasu asasynów (ten guru na końcu). Łuk mam 180 obrażeń, nie mam pojęcia gdzie znaleźć lepszy. Pomocy :D podpowiedźcie chociaż skąd łuk wytrzasnąć... Bo tego ze śś biję po 600 przy naciągniętym... A co chwile mi spawnuje szkielety i padam szybko.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
R3 i 400 zreki to jest lipa, to ze grasz na koszmarze  niczego nie zmienia to cie nie zwalnia z  faktu ze masz ładować w main stat on wciąż kosztuje 5 pn za 5 zreki i to się nigdy nie zmieni.
Z takim hp to się nie dziwi ze masz problemy, to ono za to odpowiada  na tym etapie to tak z 3,5kafla minimum by się przydało aby można było  mieć tak zwany komfort. 
Kudzu za quest od Nethbeka,  zabicie tego jego trolla  a najlepiej to pustynie robisz aż do otwarcia podłogi w piramidzie i tak oto zdobywasz Er-hazira czyli zasadniczo najlepszy luk w grze a wcale dużych wymagań do noszenia nie ma xd
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba zacznę od nowa ale na 10pn'ach a nie standarodowo jak koszmar że po czasie po 5 się dostaje :D A łuk skąd zdobyć? Mam ten z obozu łuczników i jeszcze jakiś z bosa co bije 180. Jakieś podpowiedzi?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jasno ci napisałem skąd masz wziąć luk
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
wybacz, kudzu mi się z czyims nickiem skojarzyło i nie doczytałem. Ten od Netbeka mam, a na pustyni zatrzymuje mnie boss mag z wieży :(
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
wybacz, kudzu mi się z czyims nickiem skojarzyło i nie doczytałem. Ten od Netbeka mam, a na pustyni zatrzymuje mnie boss mag z wieży :(

Jeśli nie dajesz rady z magiem w wieży na pustyni no to masz jasny dowód że niestety ale masz po prostu za słabą postać, wbij więcej zręczności, zbieraj, kupuj, kradnij, ogarniaj wszystko co gra oferuje.
 Wzmacniaj się wszędzie, 1 głupi punkt robi różnicę.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Właśnie takie mam pytanie, bo nie jestem pewien jaka byłaby najbardziej optymalna opcja.

Jeśli chciałbym zagrać jako MO i z aktywnym Slash & craftem, to wybrać nowego czy starego SnC?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry