Returning 2.0 NB - Spolszczenie [Linki,Instrukcja,Galeria] 124073 247

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 5.01.2021 roku

Wyświetleń 124073

Odpowiedzi 247

Traveling Man

Traveling Man

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema.

Dzięki za spolszczenia, które robicie, także to dla Returna. To tak na wstęp.

Mam jednak problem taki sam jak @wicos. Też na wersji Steamowej.

Instaluję czystego G2NK, potem Returninga normalnie z instalatora. Następnie idą tekstury, dubbing i spolszczenie. Tuż przed wejściem do głównego menu (po filmikach początkowych) wyskakuje właśnie ten sam błąd, który wicos podrzucił na screenie.

Error wskazuje niekompatybilny plugin zunionutilities.vdf, ale nie ma takowego w ogóle ani w Returnie, ani nawet oddzielnie do Uniona.

Co ciekawe, ta druga wersja, którą podrzucił @Anni93 działa, ale wygląda inaczej.

Niemniej jednak warto by było przyjrzeć się problemowi, chyba że to problem po mojej stronie (może kwestia wersji Steam?).

Pozdr.
 

Grisza1984

Grisza1984

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Coś jest nie tak bo gra działą normalnie po rosyjsku, nawet jak wybiore w instalatorze angielski. Po zainstalowaniu spolszczenia wysypuje się komunikatem że nie da się zalodować jakiegoś moda. Był taki już zrzut na tym forum z tym komunikatem. Czy da sie jakoś zmienic wersję tego moda na angielski lub polski?

Post połączony: 2022-07-22, 20:29


Dodam by nie było tysiąca pytan gra był zainstalowana od zera Gothic 2 Noc Kruka Gold edycja. Jak wyżej pisąłem na wersji jezykowej rosykjskiej można grać spokojnie, ale nie usmiecha mi się, wolałbym wersję angielską a najlepiej polską. Prosze o pomoc, jakiegoś linka do spolszczenia lub zmiany na angielski.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja generalnie polecam od Kajmy instalować returninga + wszystkie inne duperele bo one są na bieżąco aktualizowane.
 

Cive

Cive

Użytkownicy
posty150
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Potrzebuje pomocy, spolszczenie srednio chce mi dzialac, oto co zrobilem:

zainstalowalem G2 NK
zainstalowalem returninga mod sie odpalil oczywiscie menu po rosyjsku
wypakowalem w glownym folderze latke do dubbingu
wypakowalem sposlzczenie w glownym folderze

efekt jest taki, ze gra jak najbardziej sie odpala z tym, ze jest po rosyjsku. Menu po rusku jak odpalilem nowa gre
to bezi gadac gada po polsku, ale napisy dalej ruskie.

sprawdzalem to w folderze data oraz system sa tylko i wylacznie pliki ze spolszczenia nie ma tam zadnych innych.

Probowalem instalowac drugi raz wszystko efekt taki sam.


@rozwiazane. Prawdopodobnie antywirus usuwal jakies pliki.
 

Serekgothic

Serekgothic

Użytkownicy
posty17
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaki sposób usunąć całkowicie rosyjski dubbing z gry?
Nadpisałem sobie rosyjskie kwestie polskimi, ale chciałbym się pozbyć tych, które zostały, aby w momencie ich występowania była po prostu cisza.
W zwykłym returningu 2.0 usuwało się jakieś pliki, ale jak teraz zerkam w folder z grą to sprawa wygląda trochę inaczej
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Nie da się usunąć całkowicie rosyjskiego dubbingu.
A przynajmniej tak mi się wydaje :(
 

Ventrue

Ventrue

Moderator działu
Herr Mannelig
posty1119
Propsy593
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Herr Mannelig
Jeśli ktoś na tym jeszcze gra, a ostrzegam, że nawet ja tego nie robię i nie chce mi się aktualizować, (Pobierzcie sobie tłumaczenie od Sefarisa, bo najnowsze) to Quasch wypuścił częściowy dubbing.
https://drive.google.com/drive/folders/1AfbhRO9tNnc7hUO_8fRmsmJ80FYzJHP5?hl=pl
Wystarczy podmienić pliki w DATA, tu informacje o zespole: https://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=1221
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Możesz edytować posty czy nie? Jak nie, to daj mi po prostu linki to pozmieniam :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry