[AB] Pytania i problemy techniczne 172974 779

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 1.03.2019 roku

Wyświetleń 172974

Odpowiedzi 779

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
Tylko że jakie inne? Wersja linkowana w poście ze spolszczeniem (https://drive.google.com/file/d/1ERFJ589k8mrDT_7ltVaN9pusnlTkf1HZ/view) którą próbowałem to ta sama wersja _all którą linkują o tu: https://rpgrussia.com/threads/otkljuchaem-lishnjuju-rastitelnost-v-igre.8941/ (i to dwa razy, nie do końca łapię o co chodzi z datą pakowania, ale zakładam że nie tylko mi by nie działało gdyby to było to).
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Ja używam takiej wersji: "noGRASS_Release.7z"  i działa dobrze.
 

Legal

Legal

Użytkownicy
Zryta czacha
posty118
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zryta czacha
Da radę jakoś zmienić % siły potworów, hp, doświadczenia etc. przez gothic variablen editor? Wie ktoś które linijki trzeba zmienić?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
To wszystko możesz zmienić jak rozpoczynasz nową gre przecież.
 

paulpolska

paulpolska

Użytkownicy
posty604
Propsy31
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mojej postaci nagle spieprzyły się animację. Nie mogę w ogóle chodzić. Postać stoi prosto i drętwo. Chodzenie na boki daje efekt "pół animacji" ale postać dalej się nie rusza. Wczoraj było wszystko dobrze. Problem się pojawił po załadowaniu gry dzisiaj. Zapis zrobiony na bagnach w GD. Build 15 May 2020. Gram bez Directx 11
 
Pomogłem ? Daj tego PROPSa to nic nie kosztuje

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś może czemu nie mogę zrobić run magicznych? Znaczy wcześniej wszystko działało normalnie, a teraz gdy próbuję stworzyć magiczną runę pokazuje mi się tylko: brak składników. Mam tak przy dwóch runach, mimo iż wszystkie potrzebne składniki posiadam.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A masz odpowiednie kamienie? 3 i 4 krąg wymaga rzadkich kamieni runicznych.
 

SiTu

SiTu

Użytkownicy
posty21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Zondala dzięki, nie wiedziałem o tym.
 

Matrixen

Matrixen

Użytkownicy
posty84
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Jako iż dawno grałem w Returninga 2.0 to w najbliższym czasie chciałbym zrobić nowe podejście, tym razem w AB. Stąd mam dwa pytania

1.Jak wygląda optymalizacja gry porównując ją z podstawką (lepiej,gorzej,podobnie)?
2.Czy po dłuższym graniu występują spadki wydajności? Np. w normalnej wersji przed wieżą Xardasa na początku gry miałem 70 FPS, a po 60h w tym samym miejscu ok 45.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
1. To zależy od twojego kompa i od tego czy grasz na dx11, z dx11 gra prawie w ogóle nie crashuje, ale do dx11 potrzeba już mocniejszej maszyny.

2. Ja nic takiego nie zauważyłem, oczywiście są spadki fps ale to jest zależne od ilości npców, roślinności itp itd, ale żeby na stałe coś spadało to nie.
 

Robharek

Robharek

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, jest jakiś sposób by zmienic trudność gry w gve? (w sensie hp przeciwników, i dmg jaki zadają) bo powoli w sumie nie daje rady
 

kamil6131

kamil6131

Użytkownicy
posty31
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czesc mam problem z piecem u thekli mam lopatke do pieca ale wyskakuje informacja ze brak mi narzedzia
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Na pewno masz łopatkę do pieca?
No i czy znasz jakiś przepis?
 

Misiek1205

Misiek1205

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie czy jest uniwersalny mod, ktory mozna zainstalowac do np. podstawki, chodzi o funkcje strzelania z łuku albo kuszy z celownikiem, albo mod dodajacy kolorowane nazwy postaci zielony, czerwony, albo modzik na szybkie zbieranie bez animacji?
 

diabelek00013

diabelek00013

Użytkownicy
posty10
Propsy2
ProfesjaKompozytor
  • Użytkownicy
Dlaczego po nowej aktualizacji ognik przestał działać? Mogę go przyzwać, ale jak klikam LPM to nie aktywuje się okienko z umiejętnościami. Znowu bug czy jakaś zmiana nastąpiła?
 

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiecie może czy Returning 2.0 AB jest kompatybilny z monitorami 21:9 (3440 x 1440)?
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
O_O

A czemu miałby nie być kompatybilny z tym monitorem?
 

Skigorv

Skigorv

Użytkownicy
posty11
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wszystkie gry obsługują tą rozdziałkę, szczególnie starsze gry. Pytam bo w opcjach mimo że gram na 1920x1080 to mam do wyboru jeszcze 4K i się zastanawiam czy jak będę już na 3440x1440 to czy z automatu się Returning dostosuje.
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
Najwyżej będziesz miał czarne prostokąty po bokach, nic wielkiego.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Gry a mody to różnica,  żaden mod nie wspiera takiej rozdziałki ba sam gothic jej nie wspiera także tutaj returning nie jest wyjątkiem nawet full hd nie wspiera, to wsparcie zapewnia system pack który jest wymagany do gry w moda i jest instalowany z automatu razem z nim.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry