Developing > Dyskusje i problemy

Polski serwer GameDevPolska

(1/1)

Fabio:
Hej.

Nie wiedziałem gdzie zamieścić taki post, ale myślę, że tutaj będzie co do tego odpowiednie miejsce. Dwa tygodnie temu z mojej i dwóch innych osób, wyszła inicjatywa, żeby uruchomić polski serwer Discord stricte związany z gamedevem, który zrzeszałby różnych ludzi obracających się w tej tematyce, komercyjnie lub hobbistycznie. Nie jest to serwer związany z żadnym z innych forów, co najwyżej fora zostały wykorzystane do informacji, że takowy serwer istnieje. Aktualnie serwer odpalił wczorajszego dnia (tj. 17.06.2018r) także jak znajdą się osoby, które chciałyby wpaść to zapraszamy, jeszcze pewnie będzie coś tam modyfikowane, ale to raczej kosmetyczne zmiany.

Zapraszamy i zachęcamy do przekazania informacji innym: https://discord.gg/KJQuuMB

Sygan:
Heh, dawno tu nie byłem na forum. Wiem, że stary temat ale jeśli ktoś jest zainteresowany GameDevowym Discordem to jest też Discord Fundacji Indie Games Polska: https://discord.gg/Ew4vQZU.

Fabio:

--- Cytat: Sygan w 2018-11-10, 14:31 ---Heh, dawno tu nie byłem na forum. Wiem, że stary temat ale jeśli ktoś jest zainteresowany GameDevowym Discordem to jest też Discord Fundacji Indie Games Polska: https://discord.gg/Ew4vQZU.

--- Koniec cytatu ---

I czym ten Discord się różni poza mniejszą aktywnością?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej