Witam, od jakiegoś czasu wraz ze znajomym mieliśmy zamiar zacząć na nowo tworzyć projekt na platformie gothica online i tak też się stało, w naszej ekipie na moment obecny są osoby odpowiedzialne za programowanie,design oraz porządek na serwerze, lecz brakuje nam grafika 2D jak i 3D.
Osoba chętna musiałaby posiadać jedną z tych umiejętności: Tworzenie modeli,tworzenie tekstur oraz inne przydatne umiejętności związane z designem.
Na co może liczyć osoba pomagająca w projekcie?:Osoba pomagająca w projekcie może liczyć na wynagrodzenie pieniężne podlegające negocjacji,możliwość współpracy przez dłuższy okres czasu oraz podlegające do regulacji godziny pracy.
Osoba chętna lub chcąca otrzymać więcej informacji proszona jest o napisanie w wiadomości prywatnej na discordzie.
Kontakt Discord: Patryś#0908