[G2NK] L'Hiver Edition v1.3 PL 194572 465

O temacie

Autor Mikotsune

Zaczęty 3.05.2018 roku

Wyświetleń 194572

Odpowiedzi 465

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty112
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jest dobrze poinformowany, w spolszczeniu oryginalnej wersji moda [nie tej angielskiej tylko tej oryginalnej z world of player] 1.1U wszyskie dodatkowe parametry da się włączyć/wyłączyć w menu gry, w opcjach do tego są tam takie bajery jak kolumny ekwipunku, opcja dx11, Free Aim [wolne celowanie] itp.

[1.1.5 z tego co wiem to jest wersja którą wzięli z oryginalnej strony moda -  world of player, zangielszczyli, dodali jakieś swoje zmiany i numerację  wersji a później została ona spolszczona tylko już przez kogoś innego i nie ma już takich bajerów jak w polskiej wersji 1.1U]

No cóż, zrozumiałem to dosłownie jakoby koledze w zagraniu przeszkadzało to, że nie da się wyłączyć głodu itp, więc moja odpowiedź ograniczała się tylko do tego, że w 1.5 jest to wyłączone. Niepotrzebnie wspominałem o tych parametrach z samego systempacka.
 

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Ninja działa ale nie jest konieczny zarówno quicklota jak quick save ustawi się w SP przecież.


Quicksave ala unionowy czyli na np.5 slotach da się ustawić w SP? Jeszcze bez tego bym przeżył, chociaż jest mega wygodną opcją ale najbardziej zależy mi na quickloocie podczas poruszania się postaci a nie tylko wyłączenia animacji podnoszenia.
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za każdym jebanym razem gdy pochodzę chwile po wieży Xardasa lub pogadam z nim chwile to wypierdala black screena tak jakby kurwa gothic 2 nie pozwalał się wyświetlać i chuj, ma ktoś jakiś pomysł?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Za każdym jebanym razem gdy pochodzę chwile po wieży Xardasa lub pogadam z nim chwile to wypierdala black screena tak jakby kurwa gothic 2 nie pozwalał się wyświetlać i chuj, ma ktoś jakiś pomysł?

Wypierdolić ten chujowy mod i odpalić dużo lepszą wersję vanilla, pozdrawiam.  :lol:

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard

Simon Said
Moderator

[G2NK] L'Hiver Edition v1.1u PL
#404 2021-01-19, 21:27(Ostatnia zmiana: 2021-01-20, 11:12)
Za każdym jebanym razem gdy pochodzę chwile po wieży Xardasa lub pogadam z nim chwile to wypierdala black screena tak jakby kurwa gothic 2 nie pozwalał się wyświetlać i chuj, ma ktoś jakiś pomysł?
Zmniejsz zakres widoczności do 100%.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za każdym jebanym razem gdy pochodzę chwile po wieży Xardasa lub pogadam z nim chwile to wypierdala black screena tak jakby kurwa gothic 2 nie pozwalał się wyświetlać i chuj, ma ktoś jakiś pomysł?

Wypierdolić ten chujowy mod i odpalić dużo lepszą wersję vanilla, pozdrawiam.  :lol:
To podaj mi moda, który co najmniej dodaje trochę smaczków z poprzedniej części i utrudnia trochę grę

Post połączony: 2021-01-20, 09:32
Za każdym jebanym razem gdy pochodzę chwile po wieży Xardasa lub pogadam z nim chwile to wypierdala black screena tak jakby kurwa gothic 2 nie pozwalał się wyświetlać i chuj, ma ktoś jakiś pomysł?
Zmniejsza zakres widoczności do 100%.
teraz to już się wogóle zjebało xD, kurwa z dx11 ten mod nie działa a bez dx 11 to ja nie gram kozak w chuj
 

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Wie ktoś o co chodzi? Chcę się nauczyć drugiego miecza dwuręcznego u Harada. Pierwszy wykułem, nawet mu sprzedałem a tu przy próbie nauki wyskakuje "Wymagana umiejętność wykuwania podstawowej broni". What the FUCK. Próbowałem uczyć się nawet broni 1h, tarcz, zwiększać siłę na marvinie do 150 i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?
 

Mikotsune

Mikotsune

Czas Honoru
posty364
Propsy288
Profesjabrak
  • Czas Honoru
Musisz najpierw wykuć ostrze, które się uczyłeś. Dopiero potem odblokujesz możliwość nauczenia się wykuwania kolejnych mieczy. Najwyraźniej wykułeś nie to ostrze co trzeba.
 
How can I see roses... and only feel thorns...

smox

smox

Użytkownicy
posty162
Propsy149
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
kurwa z dx11 ten mod nie działa
Bzdura. Grałem w kilka kolejnych wersji tego świetnego moda zawsze z DX11 i nigdy nie miałem problemów.
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kurwa z dx11 ten mod nie działa
Bzdura. Grałem w kilka kolejnych wersji tego świetnego moda zawsze z DX11 i nigdy nie miałem problemów.
ja grałem wcześniej bez dx11 bo gorszy pc i na win7 teraz mam lepszy pc win10 i chuja działa, wina dx11 to napewno nie jest bo gothic bez moda z dx11 działa, ale gothic z l'hiver bez dx11 jak i z dx11 nie działa, albo wypierdala black screen i nic nie działa albo cienie się pieprzą i na npc i wszędzie jest czarne tam gdzie nie powinno być i dodam że wtedy grałem na cracku a teraz kupiłem na steam, więc ja już nwm może steam coś pierdoli
 

Mikox

Mikox

Użytkownicy
posty26
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kurwa z dx11 ten mod nie działa
Bzdura. Grałem w kilka kolejnych wersji tego świetnego moda zawsze z DX11 i nigdy nie miałem problemów.
ja grałem wcześniej bez dx11 bo gorszy pc i na win7 teraz mam lepszy pc win10 i chuja działa, wina dx11 to napewno nie jest bo gothic bez moda z dx11 działa, ale gothic z l'hiver bez dx11 jak i z dx11 nie działa, albo wypierdala black screen i nic nie działa albo cienie się pieprzą i na npc i wszędzie jest czarne tam gdzie nie powinno być i dodam że wtedy grałem na cracku a teraz kupiłem na steam, więc ja już nwm może steam coś pierdoli

Polecam całkowitą reinstalację gry i wrzucenie tylko plików od najnowżego l'hivera (aktualnie 1.1.5) bez innych modyfikacji bądź plików .vdf. U mnie działa jak złoto, 0 problemów. Jak to nie zadziała to pozostaje format.
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
kurwa z dx11 ten mod nie działa
Bzdura. Grałem w kilka kolejnych wersji tego świetnego moda zawsze z DX11 i nigdy nie miałem problemów.
ja grałem wcześniej bez dx11 bo gorszy pc i na win7 teraz mam lepszy pc win10 i chuja działa, wina dx11 to napewno nie jest bo gothic bez moda z dx11 działa, ale gothic z l'hiver bez dx11 jak i z dx11 nie działa, albo wypierdala black screen i nic nie działa albo cienie się pieprzą i na npc i wszędzie jest czarne tam gdzie nie powinno być i dodam że wtedy grałem na cracku a teraz kupiłem na steam, więc ja już nwm może steam coś pierdoli



Polecam całkowitą reinstalację gry i wrzucenie tylko plików od najnowżego l'hivera (aktualnie 1.1.5) bez innych modyfikacji bądź plików .vdf. U mnie działa jak złoto, 0 problemów. Jak to nie zadziała to pozostaje format.
działa, dzięki
 

bojka222

bojka222

Użytkownicy
posty138
Propsy5
  • Użytkownicy
Po próbie przejścia do Górniczej Doliny wyskakuje taki błąd. Miał ktoś z czymś podobnym doczynienia?

https://imgur.com/SbJs5oK
 

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wiadomo może czy ktoś się zajmuje spolszczaniem oryginalnej wersji L'hivera 1.2? Bo z tego co mi wiadomo to Bractwo Spolszczenia tłumaczy niemiecką wersję która korzysta ze starej wersji oryginalnego L'hivera a Serafis Team nad angielską wersją która również korzysta ze starej wersji do tego obie wersje wprowadzają jakieś tam swoje zmiany a o najnowszej oryginalnej wersji L'hivera 1.2 jest dość cicho  :/
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nikt, bo nie ma to obecnie sensu, skoro Ang. wersja 1.7  będzie się już opierać o  zeny z oryginalnej 1.2 o czym wspominał sam autor Ang. wersji.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Neck

Neck

Użytkownicy
posty81
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szkoda, mi osobiście nie przypadła do gustu angielska wersja :/
 

xXTVCraftXx

xXTVCraftXx

Użytkownicy
Arkhan Qualshy
posty28
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Arkhan Qualshy
Szkoda, mi osobiście nie przypadła do gustu angielska wersja :/

Może ktoś jednak to zrobi, ew. sam mógłbyś spróbować ;)
 
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie boski fenomen..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie przygód jest godzien..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie dom rodzimy..
Za morzem hen, daleko stąd, gdzie powrót już niemożliwy..


55TIGER39

55TIGER39

Użytkownicy
posty60
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witajcie, ja mam problem z tą modyfikacją.

Otóż próbuje odpalić ją z Panker Mix modem i DX11 ponieważ bez DX11 gra używa zintegrowanej karty przez co gra jest nie grywalna.

Próbowałem usuwać panker moda to jest to samo lub gra wcale nie chce się odpalić.
Jak usuwałem tego Lhiviera i samego panker moda z DX11 to nadal był ten problem.
Do póki nie usuwałem plików GI&GII - TexturesMix_(od I do IV).VDF lub plików  VDF Lhiviera to nie szło normalnie grać.
Po usunięciu wszystko jest w najlepszym porządku.   

SORRY ŻE FONEM ALE NIE MOGŁEM ZA CHINY LUDOWE TE OGARNĄĆ INACZEJ JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM.



Ma ktoś jakieś rozwiązanie?
Próbowałem wgrywać normal mapy od pankera jak i jakieś do Lhivera i nic to nie dało.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Nie dało się zrobić gorszego screena? Na przyszłość użyj Printscreen. By nie mieć czarnego ekranu, włącz w Systempack.ini "BordelessWindows" na 1, z uwzględnieniem, że wtedy ustawienia jasności i tak dalej nie będą działać (będą domyślne).

55TIGER39

55TIGER39

Użytkownicy
posty60
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie dało się zrobić gorszego screena? Na przyszłość użyj Printscreen. By nie mieć czarnego ekranu, włącz w Systempack.ini "BordelessWindows" na 1, z uwzględnieniem, że wtedy ustawienia jasności i tak dalej nie będą działać (będą domyślne).

No właśnie o to chodzi że ani fraps ani prt scrn nie działa...

Nie wiem jakim cudem ale udało mi się to ogarnąć wygrywają kolejną już sam nie wiem którą wersje DX11.
Czasami przy wczytywaniu gry pojawia się ten błąd ale restart gry pomaga.

Lecz teraz trapi mnie inny błąd.

,,Out of Memory"

Co z tym począć? Staram się dość czesto zapisywać na innych pozycjach zapisowych bo już mi sie jeden zapis zjebał przez to dzisiaj. Podczas zapisu wyskoczył ten błąd.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry