[AB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 969970 5178

O temacie

Autor Loop

Zaczęty 3.04.2018 roku

Wyświetleń 969970

Odpowiedzi 5178

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Okej, dzięki. Pierwszy raz pod duale idę to nie wiedziałem.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Hamerajt

Hamerajt

Użytkownicy
posty92
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie mogę znaleźć jakieś skóry cieniostwora (luźno leżące)? Gdzieś wyczytałem albo mi się przywidziało, że chcąc dołączyć do gildii myśliwych jako czeladnik Bospera nie muszę dawać Falkowi skór cieniostwora, ale teraz czytając solucje, nic o tym nie pisze. Jest tam napisane tylko że na AB potrzebna jest 1 skóra, a na R 2.0 trzy, ale gadając z Falkiem i tak kazał mi 3 przynieść. Dodam tylko że skóry z cienistworów (z polowania z Bartokiem, z Laresem idąc do kamiennego kręgu i z Laresem idąc do wykopalisk magów wody)  sprzedałem Bosperowi. :(
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Hamerajt 1 masz napewno w obozie obok wilków ktore zabijasz dla pepe
2 u bandytow za sekobem
3 a tej nie wiem xd zawsze mozesz sie wbic bosperowi do magazynu i tam sobie 3 leza, bokiem lecisz przez drzwi i gitara, ewentualnie jakiegos cieniostwora przyprowadzic do kogos zeby go ubil i zbierasz skóre :D
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar a SS mają nadal rudy? Coś one realnie dają?
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Murgraht Nie wiem ja SS nie grałem bo dla mnie to  gildia jest chybiona nie nadaje się do niczego bo  zarówno pod 1h jak i 2h są lepsze opcje.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
A jest jakiś poradnik pod 2h warriora? Dla ucznika i maga pamiętam, że były na Bractwie, ale dla woja to się nie spotkałem.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jesli grasz na 10 pn  to nie ma jakieś dużej filozofii,  uczysz się siły do 50  bo to zawsze dodatkowe stama + reszta bonusow do siły i staminy z 1 rozdziału i  do 300 dobijesz, ofc dołączasz do najemników, najlepszy armor na r1 to wodnego kregu,  bron albo kupujesz od khaleda albo sobie wykuwasz z rudy i jakoś to expisz, priorytet to te 60% w 2h i reszta potrzebnych rzeczy ( regen stamy priorytetowo,  życie olewamy bo w masjafie jest za 5 pn nie będziemy tracić  teraz  10 pn u vatrasa ) bronie dystansowe możesz w r1 olać, także jak coś  pn zostaje to leci  ostro w silke.

Początek r2 tez nic skomplikowanego, expimy i pakujemy w sile  zakładamy ciężki pancerz najemnika przekuty i jarek  powinien być prosty, bron znowu albo kupujemy od khlaeda albo kujemy sami z rudy zależy co tam jest lepsze.
W Gd Skupiamy się na tym aby za pomocą czarnej mgły  zdobyć  fanty od malbara,  spokojnie 3 minuty na to starczy a w  okolice fortu podlecimy krwiopijca, zwoje ma  gallhad, nie uczymy się przemian u nethbeka waste pn skoro mamy  nieskończona liczbę zwojów u gallahada, mając zbroje malbara i jego mieczyk jest niezłe, następny cel to zbieranie bonusów  roślin itp i pakowanie siły 2h z bonusów zrobi się samo w okolice 85% także gitara, jak mamy 400 sily to albo robimy czarna mglą akcje po lodowy młot albo przechodzimy w 3r  i tu jest sytuacja nam się mocno poprawia ofc w miedzy czasie w r2 staramy się zdobyć doug katur z val'zara z zatopionej wiezy xardasa.

Na start r3  powinieneś mieć spokojnie ponad 400 sily i 600 staminy z bonusów bez nauki, bo przecież kazde nauczone 20 sily to 10 staminy także szybkie  roszady gildyjne i jesteśmy łs,  mając przekuty średni pancerz defy 200+ i toporek od khaleda który jest lepszy niz uriziel jesteśmy mocno ustawieni.

Jak czyścic  zeny z roślin, potków  i talibczek do zera chyba każdy wie,  uzywamy  konsoli i komendy goto vob   kod itemu i tak znajdujemy  każdy bonus, znaczy jego lokacje bo potem robimy restart gry i już bez kodów staramy się zdobyć  to i owo, bo wiemy gdzie tego szukać. 
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaki sposób trenuje się ognika tego co podnosi przedmioty w okolicy? Ostatnim razem jak grałem wystarczyło kliknąć lewym przyciskiem myszy i się pojawiało a teraz nic się nie dzieje
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czemu w ab duale wymagaja tez sily xd skad ja mam pkt na to wziac zeby wbic te 125 (mam 75) na dualki z mini sniacych jak lece full zrecznosc i 5pn co lv ;p
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Bonusy proste, potrzebujesz jej aż 225  na duale z Dworu defakto wbijesz tyle  skupując potki itp  możesz się posiłkować Metoda jubilerska Majes tak robił na koszmarze ze  jeden ring miał pod sile a drugi pod zreke dopiero w 5 rozdziale mamy  biżuterie silą i zreka razem i to daje boosta który pozwala osiągnąć te 225 siły ( pomocny jest tez amulet z imraha  gdyż daje 10 silą i 10 zreka defakto i tak jest on najlepszym amuletem jaki możemy nosić nie licząc tego z czarnej rudy


Dlaczego wymagają siły?  wiedział byś to gdybyś czytał trochę tego forum, nie tak dawno podawałem  jak jest liczony dmg  duali na ab wiec już z tego każdy wywnioskuje ze skoro jest brane 0,25 siły i 0,75 zreki x 2 to muszą one wymagać w takim bądź razie jakieś tam siły.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

birkut

birkut

Użytkownicy
posty42
  • Użytkownicy
Nie masz opcji "renderowanie przedmiotów"? A do pieca potrzebujesz "łopaty" - jedna leży przy samym piecu, drugą możesz kupić od Eleny.
Tak łopatkę juz oblukałem ale tej opcji "renderowanie przedmiotów" nie widzę (no chyba, ze to się określa w momencie rozpoczynania nowej gry - tego nie sprawdzałem.. ale i tak dziękuję za odpowiedź :)
A takie jeszcze pytanie - gram nekromantą a mam jako prf zaznaczoną siłę - czy to ma jakies negatywne skutki? A jezeli tak to czy mozna to zmienić?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
@Tizgar jako warrior opyla się robić questy na złodziejaszków? Z bonusów chyba da się dobić dużo ten zręczności.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

Delth

Delth

Użytkownicy
posty193
Propsy48
  • Użytkownicy
@birkut prf to stat w który najwięcej zainwestowałeś, i taniej jest kupować go za PN. Wielu negatywnych skutków być nie powinno - jest kilka miejsc które sprawdzają co masz prf i zmieniają nagrodę w zależności od tego, ale to bardzo rzadka sprawa. By to zmienić trzeba innego statu kupić więcej.
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Wierni ludzie, mam pogadać z Haniarem o tym zeby zamienił Nazima, ale wszystkie 4 opcje kończą się odmową.
Edit
Never mind, tak powinno byc jednak
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę teraz pierścień Constantino? Nie ma skrzyni
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@SolariS jego chata jest nad jego pracownią, wchodzisz schodami obok chaty Thorbena
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
@Murgraht Ofc ze robimy takowa zreke wbijesz  bez problemu po prostu mamy w zapasie set biżuterii pod zreke z paskeim i jakaś tam zbroje.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Bossow nie da sie zamrozic bryła czy jaki chuj bo ja juz nie wiem. Uderze tylko Kaloma i juz zamrozony nie jest. Nowy system si mam wylaczony jakby ktos pytal.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam powie mi ktoś co daje magiczna tarcza z specjalnych darów od beliara i czy wartą ją wybrać oraz gdzie znajde myśliwego gestatha w GD bo nie ma go tam gdzie był w podstawie gothica ?
 

GazownikAndrzej

GazownikAndrzej

Użytkownicy
posty153
Propsy3
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@domix Gestath jest na lewo od jego starej miejscowki, tam jakies szkielety i jaszczuroludzie beda

Ktoś mi powie czemu Gomeza nie ma koło tej skrzynki w zamku? A raczej, tego zombie gomeza.
 
i7 5820k 3.3ghz
16GB RAM
GTX 750Ti


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry