Gothic 1.01d (CIEKAWOSTKI - FILM 40 MINUTOWY) 10306 49

O temacie

Autor Digger

Zaczęty 18.07.2017 roku

Wyświetleń 10306

Odpowiedzi 49

TheBezimienny1999

TheBezimienny1999

Użytkownicy
posty2
Propsy6
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Tylko koprofile mówią "Nie zesraj sie", dlatego poczułem sie urażony ze z takim fetyszem do mnie wyjeżdżasz xD
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Gothic 1.01d (CIEKAWOSTKI - FILM 40 MINUTOWY)
#41 2017-07-19, 00:08(Ostatnia zmiana: 2017-07-19, 00:14)
Tylko koprofile mówią "Nie zesraj sie", dlatego poczułem sie urażony ze z takim fetyszem do mnie wyjeżdżasz xD

Ty chyba za dużo filmów się na oglądałeś. Urażony xDD, jesteśmy w przedszkolu?

Nie, jestesmy w internecie gdzie mam prawo wyrazic swoją opinie i zmieszać cie z błotem jak mnie wkurwisz

A rób se co chcesz. Tylko później nie płacz, że bana dostajesz.
 
 

TheBezimienny1999

TheBezimienny1999

Użytkownicy
posty2
Propsy6
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Nie, jestesmy w internecie gdzie mam prawo wyrazic swoją opinie i zmieszać cie z błotem jak mnie wkurwisz... Niestety komuna na forum pod sankcją bana mi tego zabrania :(
 

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Nie, jestesmy w internecie gdzie mam prawo wyrazic swoją opinie i zmieszać cie z błotem jak mnie wkurwisz...
Nie wiem, kto ci wmówił, że masz prawo obrażać innych bez powodu, ale musiał być [SZOK] głupszy od ciebie. Może jak skończysz 18 lat to zrozumiesz zasady współżycia społecznego, jak na razie jesteś idiotą, który szuka zwady.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

TheBezimienny1999

TheBezimienny1999

Użytkownicy
posty2
Propsy6
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy jesteś tak pierdolniętą istotą ze nie widzisz mojego nicku i nie potrafisz sobie policzyć ile mam lat? XDDD Twoja głupota zaskakuje mnie coraz bardziej XD
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak faktycznie jest z 99, to już ma 18 lat.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Xankir

Xankir

Złote Wrota
posty255
Propsy85
Profesjabrak
  • Złote Wrota
Panowie nie mylcie bycia dojrzałym z dorosłym, bo dorosłym może sobie być w świetle prawa, ale patrząc po jego zachowaniu to dojrzały on nie jest.
 
,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Rozumiem że każdy ma prawo wypowiedzi na tym forum, nawet jeśli byłaby krytyczna. Nie rozumiem jednak tego że ts wypowiedz obraża mnie (nikomu nic złego nie zrobiłem) a słowa "wypierdalaj z tego forum nikt cię tu nie chce" są nie na miejscu.
 

hastor

hastor

Użytkownicy
<tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
posty24
Propsy40
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • <tu podaj nazwę własnej modyfikacji>
Interesuję się wczesnymi wersjami gier i ten film był dla mnie ciekawy. Jednak z 40min dało się zdecydowanie skrócić te 10 min, nie wiem jak 1.01d faktycznie działa, bo niestety nie jestem posiadaczem tej wersji, ale 1.04d nie mam problemu z FPS'ami, więc możliwe, że CE nie zacinałoby mi się tak jak u Psimka. Prezentacja zahaczała o tego Golden Mastera, jakby chciała bardziej zareklamować moda, niż zaprezentować tą wersję.
Nie jestem aktywnym użytkownikiem na tym forum i nie jestem obeznany w tym, co w trawie piszczy, ale słabo to wygląda jak o temacie dt. Gothic 1.01d zaczynacie rzucać się mięsem :P
 

Digger

Digger

Użytkownicy
posty32
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
@hastor dziękuję za wypowiedź. Film zostanie zremakowany w lepszej jakości do Maks 20 minut. Jest tylko wspomniane o Golden Master że że wyjdzie i nic więcej. Reszta filmu to same ciekawostki

Post połączony: 2017-07-19, 11:36
Z drugiej strony to też prezentacja, ale wszystkie skrypty aa przeniesione z bety

Post połączony: 2017-07-19, 11:58
Gdy Psimgoth  zremakuje nie będzie nic wspominał o tej modyfikacji. Będą nowe ciekawostki takie jak zadania z Ianem które to zleca sam thorus a nie Diego. Dodatkowo w nocy brama do obozu jest zamknięta.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry