Sprawy związane z MacDunem 65121 290

O temacie

Autor Werewolf

Zaczęty 8.06.2017 roku

Wyświetleń 65121

Odpowiedzi 290

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
"Ostatnie"? :D
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
@Aztek
Mac Dun   "Mechanike jak DS kazdy idiota moze wynyslic, natomiast fabule i otoczke fabularna juz nie"
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Sculler

Sculler

Użytkownicy
posty339
Propsy273
ProfesjaProducent
  • Użytkownicy
MacDun był człowiekiem światłym. Myślał w sposób niejednowątkowy i wielowymiarowy, a w swych postach nierzadko poruszał poważne problemy, na które nikt zbytnio swej uwagi nie zwracał. W czasach formowej aktywności często chodził własnymi ścieżkami. Złośliwi mogliby powiedzieć, że miał swój cyrk i swoje małpy. Wielokrotnie odrzucał to co inni brali za pewnik i obalał utarte dogmaty, w tym logikę.
Na zawsze w naszej pamięci MACiej DUNaj 2013.08.03 - 2017.08.12
„Zdecydowałeś się wreszcie, dokąd chcesz iść?” Wrzód
 
some things are meant to be

mgr Fartuess

mgr Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1485
Propsy890
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
[ * ]
 
Popisuje się ciągle menda jedna...

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Cytuj
MACiej DUNaj
Pudło.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Kiedy poznałem Maćka? Już sam nie pamiętam, było to jakoś na studiach w Zurychu, ja studiowałem prawo, on filozofię. Pamiętam jak zawsze w piątki uciekaliśmy z ostatnich zajęć i szliśmy na długi spacer, na którym rozmawialiśmy. Był zafascynowany zarówno Marksem jak Nietzschem, od Spinozy brał panteizm, a od Kantego imperatyw kategoryczny i imperatyw obowiązku, epistemologia go kompletnie nie interesowała, sam mówił, swoim emfatycznym akcentem "Nie mam sensu badać źródła rzeki, trzeba wiedzieć jak walczyć z jej prądem". W wolnym czasie zagrywaliśmy się w gry komputerowe. Pamiętam jak kiedyś przyniosłem mu w prezencie na urodziny Mass Effecta. Maciek upadł w konwulsjach na ziemię i dostał epilepsji, po kilkunastu minutach ataku, bełkotał w otępieni "Ttto... to... to... mass... effe... effect... ttto... tto... gó... gó... wno...". Kiedy inny przyniosłem Maciejowi Dark Soulsy i sytuacja się powtórzyła. Tym razem jednak mówił "Lll.. oore... lloorre... ttto... ttoo... nnnie... ffabb... fabbbuła". Od tego czasu nie kupowałem mu gier na urodziny. Szkoda, że jego kariera tak szybko się zakończyła, gdyby nie ten ban mógłby wiele w życiu osiągnąć. Zawsze mi opowiadał, że Kazz to stary tradycjonalista, który powinien opuścić forum i dać miejsce młodszym. Wtedy wcielił swój plan w życie. Odradzałem mu, ale cóż, był za bardzo zdeterminowany. Włamał się na komputer Adanosa i zablokował mu pytę gówną, wziął passy i miał dostęp do bazy. Założył konto Psimgotha i zaczął swoją intrygę, nie wiele zabrakło a by mu się udało. Kto wie co by się stało, gdyby mu się udało. Jednak tak się nie stało. Po porażce wpadł w kłopoty psychiczne, starałem się mu pomóc, ale nic nie dało się zrobić, zaczął majaczyć i mówić do siebie. Pamiętam ostatni dzień jak go widziałem, zapukałem ale nikt nie otwierał, wszedłem więc do środka, zobaczyłem wtedy Maćka siedzącego w kącie i szeptającego "Ja pierdole, to już jest poważna sprawa, nie zostawię tej sprawy. Daję ci kurwa moje słowo". Już wtedy było za późno.
A później? Później wybuchała wojna i musiałem uciekać z kraju, a nasz kontakt się urwał.
~ Albert Einstein w wywiadzie dla New Your Times
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Popłakałem się.
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Kiedy poznałem Maćka? Już sam nie pamiętam, było to jakoś na studiach w Zurychu, ja studiowałem prawo, on filozofię. Pamiętam jak zawsze w piątki uciekaliśmy z ostatnich zajęć i szliśmy na długi spacer, na którym rozmawialiśmy. Był zafascynowany zarówno Marksem jak Nietzschem, od Spinozy brał panteizm, a od Kantego imperatyw kategoryczny i imperatyw obowiązku, epistemologia go kompletnie nie interesowała, sam mówił, swoim emfatycznym akcentem "Nie mam sensu badać źródła rzeki, trzeba wiedzieć jak walczyć z jej prądem". W wolnym czasie zagrywaliśmy się w gry komputerowe. Pamiętam jak kiedyś przyniosłem mu w prezencie na urodziny Mass Effecta. Maciek upadł w konwulsjach na ziemię i dostał epilepsji, po kilkunastu minutach ataku, bełkotał w otępieni "Ttto... to... to... mass... effe... effect... ttto... tto... gó... gó... wno...". Kiedy inny przyniosłem Maciejowi Dark Soulsy i sytuacja się powtórzyła. Tym razem jednak mówił "Lll.. oore... lloorre... ttto... ttoo... nnnie... ffabb... fabbbuła". Od tego czasu nie kupowałem mu gier na urodziny. Szkoda, że jego kariera tak szybko się zakończyła, gdyby nie ten ban mógłby wiele w życiu osiągnąć. Zawsze mi opowiadał, że Kazz to stary tradycjonalista, który powinien opuścić forum i dać miejsce młodszym. Wtedy wcielił swój plan w życie. Odradzałem mu, ale cóż, był za bardzo zdeterminowany. Włamał się na komputer Adanosa i zablokował mu pytę gówną, wziął passy i miał dostęp do bazy. Założył konto Psimgotha i zaczął swoją intrygę, nie wiele zabrakło a by mu się udało. Kto wie co by się stało, gdyby mu się udało. Jednak tak się nie stało. Po porażce wpadł w kłopoty psychiczne, starałem się mu pomóc, ale nic nie dało się zrobić, zaczął majaczyć i mówić do siebie. Pamiętam ostatni dzień jak go widziałem, zapukałem ale nikt nie otwierał, wszedłem więc do środka, zobaczyłem wtedy Maćka siedzącego w kącie i szeptającego "Ja pierdole, to już jest poważna sprawa, nie zostawię tej sprawy. Daję ci kurwa moje słowo". Już wtedy było za późno.
A później? Później wybuchała wojna i musiałem uciekać z kraju, a nasz kontakt się urwał.
~ Albert Einstein w wywiadzie dla New Your Times

I o to mi chodziło, Fareus makes tM great again !!!
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
@Fareus to co masz w podpisie:

Cytuj
Ja pierdole, to już jest poważna sprawa, nie zostawię tej sprawy. Daję ci córka rybaka moje słowo ~Mac Dun

Pamiętam to ale nie pamiętam przy okazji czego on się tak odgrażał, simen chyba za szybko usunął xD przypomnicie?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Nie usunął. Srał się do Keretha, że go trollował.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Pamiętam to ale nie pamiętam przy okazji czego on się tak odgrażał, simen chyba za szybko usunął xD przypomnicie?

http://themodders.org/index.php?topic=24633.220
 
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
@Kazzmir   @Aztek   @Adanos    @inż. Avallach

Jak można takie osoby brać na serio, skoro co chwila zmieniają zdanie i wszystko tłumaczą trollingiem?
Rozumiem że to forum stało się jednym wielkim śmietnikiem, burdelem, i wysypiskiem trolli?   O takie tM walczyliście? O stado ****** i   trolli?

http://imgur.com/a/7q5Oq
------------------------------------------


 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Dzięki, że całą sprawe wyjasniłeś za mnie, Macieju. Witamy ponownie na forum po wakacjach. Nic się nie zmieniłeś.

1. W Falloucie 4 były jaja, które sobie robiliśmy z Alim i Fareusem, gdzie potem dołączyli inni. Ty to oczywiście łyknąles i - o zgrozo - zacząłeś uważać że jestem multikontem @Fareus i @Werewolf. :lol2:
2. Nie wypieram się tego, że lubię gry wymienione w prywatnej korespondencji między nami. Mam dystans by się z nich trochę ponabijać.
3. Nie rozumiem, czego tutaj nie kumasz. Było prowo, nie grałem w Fallout 4, Ali też nie grał. Pośmialiśmy się i tyle, Ty z kolei musisz z tego robić gównoburze życia. 

Cytuj
O stado ****** i   trolli?

Ależ proszę, zdejmij te gwiazdki i powiedz kim jestem!
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ledwo wrócił, ledwo, i znów kurwa zaczyna. O tym właśnie mówiłem - on nigdy się nie zmieni i nawet po takim banie, kiedy mógł się zastanowić co było nie tak, on myśli, że to wina wszystkich innych. To już kurwa nie jest śmieszne.


@KeReth ale ty grałeś w Fallouta 4 :F
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Worek, czemu wzywasz fałszywkę!? :lol2:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Kurwa, samo sie zaznaczylo xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Maciej, Maciej never changes... :lol2:

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Aż w mojej głowie usłyszałem Rona Pearlmana, który to wypowiada. :lol2:
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Będziemy się bawić teraz w zgadywankę który post jest trollem a którym na serio?

Na przyszłość, informujcie czy to troll czy nie :ok: 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry