Hearts of Iron IV:Other History 21375 58

O temacie

Autor RazorLive

Zaczęty 19.04.2017 roku

Wyświetleń 21375

Odpowiedzi 58

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No więc ludziska, pora na małe wytłumaczenia. Bo naobiecywałem Wam materiałów a zostawiłem Was z niczym.

Prawda jest taka, że cały czas pracowałem nad wersją dla Anarchistów. Tyle że im dalej w las, tym więcej bugów. Oczywiście aktualna wersja jest zrobiona w 50-ciu procentach, (Eventy z Miedzymorzem są zrobione i zacząłem pisać eventy dla buntującej się Ukrainy przed Związkiem Radzieckim). Także Ignacy czeka na pliki ode mnie, a nie chcę go zawieść skoro obiecał nagrać modyfikację..

Postanowiłem więc, że Droga dla Międzymorza zostanie zrobiona we wakacje. Teraz zabieram się za dokończenie wersji dla Piłsudskiego, która będzie łatwiejsza do zrobienia ;)
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
No więc ludziska, pora na małe wytłumaczenia. Bo naobiecywałem Wam materiałów a zostawiłem Was z niczym.

Prawda jest taka, że cały czas pracowałem nad wersją dla Anarchistów. Tyle że im dalej w las, tym więcej bugów. Oczywiście aktualna wersja jest zrobiona w 50-ciu procentach, (Eventy z Miedzymorzem są zrobione i zacząłem pisać eventy dla buntującej się Ukrainy przed Związkiem Radzieckim). Także Ignacy czeka na pliki ode mnie, a nie chcę go zawieść skoro obiecał nagrać modyfikację..

Postanowiłem więc, że Droga dla Międzymorza zostanie zrobiona we wakacje. Teraz zabieram się za dokończenie wersji dla Piłsudskiego, która będzie łatwiejsza do zrobienia ;)
Jak ogarnę kompa i jak skończysz moda to bym pograł anarchistami,postawa prometejska gdzieś już była a drzewko dla faszystów jest w Poland+
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
^Człowiek Gejzer

Ja też jestem najbardziej ciekaw drogi dla Anarchistów, gdyż zaplanowanych jest dla nich blisko ponad 150 eventów. W moim przekonaniu oraz w przekonaniu mojej ekipy, drzewko dla nich jest najciekawsze. Problem w tym ,że im dalej w las z Nimi to tym wiecej drzew. A po Naszemu, im dalej z eventami, to tym więcej bugów. Dlatego skończyć moze uda się dopiero pod koniec lipca drogę dla Anarchistów.

+ nie wiem jeszcze czy silnik hoia4 to ogarnie(No, powinien.) chcemy jeszcze stworzyć system kolonii oraz okupacji. ale to plany na dalszą wersję ;)
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
^Człowiek Gejzer

Ja też jestem najbardziej ciekaw drogi dla Anarchistów, gdyż zaplanowanych jest dla nich blisko ponad 150 eventów. W moim przekonaniu oraz w przekonaniu mojej ekipy, drzewko dla nich jest najciekawsze. Problem w tym ,że im dalej w las z Nimi to tym wiecej drzew. A po Naszemu, im dalej z eventami, to tym więcej bugów. Dlatego skończyć moze uda się dopiero pod koniec lipca drogę dla Anarchistów.

+ nie wiem jeszcze czy silnik hoia4 to ogarnie(No, powinien.) chcemy jeszcze stworzyć system kolonii oraz okupacji. ale to plany na dalszą wersję ;)
Dodaj im drzewko o nazwie konsolidacja i było by ono skupione na zjednaniu Słowińcow, Kaszubow, Mazurow, Ślązakow a do tego aneksja Litwy i walka o przedrozbiorowe granicę na wschodzie ale z całą Łotwa i zajęcie Czech plus granica na labie i nowa Arkona i współpraca z luzyczanami  i ten cel o zajęciu kilku duńskich wysp coś o sojuszu z królestwem Jugosławii coś o rozbiorach Belgii i Szwajcarii też mogło by się pojawić
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Film jest wyrenderowany i już się wrzuca w internety

Here we go.
https://www.youtube.com/watch?v=gkJwQQpBz1Q
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Film jest wyrenderowany i już się wrzuca w internety

Here we go.
https://www.youtube.com/watch?v=gkJwQQpBz1Q

Fajnie że widać efekty
Nadal boli mnie komunistyczny Dmowski
Co do drogi anarchistów to eventy o samodzielności gospodarczej:pompowanie pieniędzy w polskie koncerny wojskowe i wysokie cła dla zagranicznych produktów
I proszę zróbcie oddzielny Gdańska i dla niektórych frakcji dać możliwość zajęcia go(wiem że Gdańsk był po zarządem polskiej kolei i poczty ale nie był administracyjnie częścią Polski)
Wojna z Rzeszą i to właściwie rzecz oczywista dla tej opcji politycznej,eventy o zburzeniu Reichstagu,bramy brandenburskiej czy spaleniu Lubeki i odbudowie kilka kilometrów od niej słowiańskiej Lubicy
Zmiany nazw podbitych niemieckich terytoriów na słowiańskie Berlin na Brenna,Drezno na Drezdno,Leipzig na Lipsk,Merseburg na Międzybórz i etc.
W razie wygranej wojny w Rzeszą na terenie Austrii można utworzyć Karantanię w której rząd tworzyli by austriaccy Słoweńcy i Czesi a sami germańscy "najeźdźcy" byli by marginalizowani i slawizowani.
Konfiskaty majątków firm które dorobiły się dzięki nazistom np.Audi
Szukanie porozumienia z dość licznymi Serbo-łużyczanami(było ich wtedy ćwierć miliona)
Event o zerwaniu konkordatu i ustanowieniu religią państwową wierzeń słowiańskich(slawizm,slawicyzm?)
Budowa świątyni w Gnieźnie,odbudowa starych miejsc kultu:Arkona,Radogoszcz i wybranie wielkiego Żercy który byłby głową tejże religii



 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możecie udostępniać i robić większy fejm ^^
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Jeśli chcecie wydać kilka wariantów moda to w jednej wersji dodajcie Frakcję nacjonalistów z Dmowskim na czele a po jego śmierci w Styczniu 1939 władzę w ONR obejmowałby Tadeusz Bielecki a i w jednym z celów był by traktat pokojowy Z Niemcami a poza tym oczywiście zajęcie Zaolzia,ultimatum dla Litwy,tzw linia Dmowskiego i sojusz Polsko-Węgierski,agitacje na Mazurów i Górnym Śląsku w celu wywołania powstań na tych terenach,upomnienie się o tzw.pogranicze wielkopolskie(tereny Wielkopolski których nie zdążyli zająć powstańcy) współpraca z ruchem niepodległościowym Łużyczan,zacieśnienie współpracy z Łotwą(Dla Łotwy i Estonii dać możliwość zajęcie terytorim po rzekę wpływającą do Jeziora Pejpus)
Gdańsk i Katowice jako odrębne regiony i rozbicie Prus wschodnich na 3:Mazury,Barcja i Królewiec(Konigsberg)
Dodanie brakujących generałów,pól roponośnych w prowincji Stanisławów
Przywódcą BBWR był Walery Sławek a po rozwiązaniu go pod koniec 1936 powstał OZN na którego czele stało de facto parę osób ale jedną z tych osób był Ignacy Mościcki więc może być liderem tej frakcji
Dla faszystów z Bolesławem Piaseckim na czele jest bardzo fajne drzewko w Poland+ nie jest idealne ale można wziąć a raczej trzeba wziąć je pod uwagę
Anarchistom możesz dać cele związane z monarchią
Nie zmieniaj flagi przy dojściu do władzy jakieś partii(jakiejkolwiek) bo to idiotyzm bo nawet w epoce stalinizmu nie zmieniono polskiej flagi
Event o samobójstwie Walerego Sławka także mógłby się pojawić
Ale to wszystko do innej wersji moda

Edit:Dmowski powinien być liderem Stronnictwa Narodowego jak już(mój błąd)
Linia Dmowskiego(nie jest idealnie ale nie ma w pełni wiarygodnej wersji)
[imgurhttp://imgur.com/gallery/GwdVD34][/imgur]
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Póki co, prace są wstrzymane. Z powodu wydania nowego dodatku do gry. Musimy się z Nim obeznać i dostosować modyfikację specjalnie pod to dlc.
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Póki co, prace są wstrzymane. Z powodu wydania nowego dodatku do gry. Musimy się z Nim obeznać i dostosować modyfikację specjalnie pod to dlc.
Dla Piłsudskiego zróbcie cele i eventy o tzw.postawie prometejskiej czyli Rzeczpospolita federacyjna
W modzie historical flavor jest dodane dobrze działające i funkcjonalne Wolne miasto Gdańsk,przeróbcie granice prowincji Wilno aby miała granice marionetkowej Litwy Środkowej i do tego terytorium Litwa powinna mieć roszczenia
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Tak mnie naszło, jak wydacie moda(kibicuje i nie mogę się doczekać) to dogadajcie się z twórcą moda Road to 56 :D

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Tak mnie naszło, jak wydacie moda(kibicuje i nie mogę się doczekać) to dogadajcie się z twórcą moda Road to 56 :D
W modzie improvement Poland jest dodana masa ludzi do rządu i trochę generałów,warto oblukać i wziąć coś stamtąd,Poland+ też jest fajne ale od jakiegoś czasu mod właściwie stoi w miejscu
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
My mamy masę pomysłów. Chcemy międzyinnymi dodać żołnierzy wyklętych, jeżeli gracz spełni pewne wymagania. ;)
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
My mamy masę pomysłów. Chcemy międzyinnymi dodać żołnierzy wyklętych, jeżeli gracz spełni pewne wymagania. ;)
Jeszcze jedna mała sugestia,zmieńcie nazwę partii komunistycznej bo PPS był partią socjalistyczną o charakterze niepodległościowym a nową nazwą może być PZPR albo KPP
 

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
CzłowiekGejzer, naprawdę, jest dużo duzo rzeczy które zostało zmienionych. Niedługo nawet Ignacy dostanie pierwszą wersję DEMO którą prawdopodobnie nagra(Jeszcze mi nie odpisał na steamie xD)
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
CzłowiekGejzer, naprawdę, jest dużo duzo rzeczy które zostało zmienionych. Niedługo nawet Ignacy dostanie pierwszą wersję DEMO którą prawdopodobnie nagra(Jeszcze mi nie odpisał na steamie xD)
Spoko
Czekam niecierpliwie
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
@RazorLive może ci nie odpisał ale na którymś odcinku wspominał o tym, także nie masz co się martwić.

RazorLive

RazorLive

Użytkownicy
posty65
Propsy56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Halicor, już kilka razy gadałem z Nim i zapewnił mnie że na 100% będzie nagrywać, więc wiadomka :D
 
Ciekawostka - Juzio Stalin nie był złym człowiekiem. Głodził ludzi tylko po to, by nauczyć ich patriotyzmu i wzięcia w dłoń broni za obronę Ojczyzny.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry