Z jakiej modyfkacji pochodzi ten Pancerz Strażnika Świątynnego? 8343 19

O temacie

Autor MysticLogistic

Zaczęty 8.02.2017 roku

Wyświetleń 8343

Odpowiedzi 19

MysticLogistic

MysticLogistic

Użytkownicy
posty28
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak w temacie. Chodzi mi tylko o sam pancerz. Screeny były robione chyba w zwykłym G1. Z góry przepraszam jeśli zły dział, ale wydał mi się najodpowiedniejszy.


 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Z tego co widzę jest to gothic reoladed mod, ale nie wyszedł jeszcze :)
 

MysticLogistic

MysticLogistic

Użytkownicy
posty28
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mam demo Reloaded, ale nie ma tam tego modelu pancerza. :/
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Może najpierw odpowiedz, skąd masz te SS?  Zresztą to że masz demo nie wyklucza, że te ss są z tego moda :|
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Jak byście ludzie trochę poszukali obrazem i wiedzieli o takiej funkcji to można byłoby dojść do tego tematu - http://themodders.org/index.php?topic=25128.280 w którym znajduje się odpowiedź
 
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Ale ten pancerz jest już w gothicu xD pewnie DX11 wpłynął na wygląd, przez co jest trochę grubszy i zdeformowany.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
A to przypadkiem nie jest standardowy pancerz który ma po prostu poprzesuwane wskaźniki w menu DX11 na prawo max?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

MysticLogistic

MysticLogistic

Użytkownicy
posty28
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Jak byście ludzie trochę poszukali obrazem i wiedzieli o takiej funkcji to można byłoby dojść do tego tematu - http://themodders.org/index.php?topic=25128.280 w którym znajduje się odpowiedź
Stamtąd też te screeny pochodzą, ale ich autor nie udzielił mi odpowiedzi odnośnie samej zbroi bo w podanych tam textur packach go nie ma.
Ale ten pancerz jest już w gothicu xD pewnie DX11 wpłynął na wygląd, przez co jest trochę grubszy i zdeformowany.
Jeśli porównasz oryginalny pancerz z tym ze screenów to tekstury różnią się od siebie.

Post połączony: 2017-02-08, 20:26
A to przypadkiem nie jest standardowy pancerz który ma po prostu poprzesuwane wskaźniki w menu DX11 na prawo max?
Gdzie dokładnie w DX11 znajdę taką opcję?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ta zbroja ma lepsze tekstury i lepszy model, nie ma takiej możliwości aby dx11 tak odnowił zbroje :huh:

Możliwe po prostu że ta zbroja jest robiona dla siebie przez grafika. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby on był w pełnej wersji gothic reoladed mod, bo jest całkiem nieźle odnowiona :)

DX 11 i pomajtruj coś w DX 11
Gówno wyjdzie -_-
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Stamtąd też te screeny pochodzą, ale ich autor nie udzielił mi odpowiedzi odnośnie samej zbroi bo w podanych tam textur packach go nie ma.

No to pobierz texture pack i DX 11 i pomajtruj coś w DX 11 i to ci wyjdzie. Ewentualnie typ sobie skleił jakieś texture packi tak jak w tamtym temacie napisał no i nie upublicznił  :trollface: przez co nigdy tego nie dostaniemy, no i nic trzeba żyć dalej.

Dla mnie ona i tak mało różni się od oryginału tak więc nie zawracał bym se tym głowy.
 
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Ta zbroja ma lepsze tekstury i lepszy model, nie ma takiej możliwości aby dx11 tak odnowił zbroje :huh:

Możliwe po prostu że ta zbroja jest robiona dla siebie przez grafika. W sumie nie zdziwiłbym się, gdyby on był w pełnej wersji gothic reoladed mod, bo jest całkiem nieźle i odnowiona :)

DX 11 i pomajtruj coś w DX 11
Gówno wyjdzie -_-

Ale ty Macdun jesteś jednak głupi. Ta zbroja ma po prostu nałożony modyfikator teselacji. Patrząc po rozciagnieciach na teksturze i miejscach w których jest szew, można wnioskować że UV też jest ta sama. Do tego niezmieniona tekstura i wypalona normalka z diffuse. Jeśli się na czymś nie znasz to nie udawaj eksperta. Lepiej wróć na shutboxa i dalej rób z siebie pajaca.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
To czemu inne zbroje wyglądają normalnie, hę? Tak samo jakoś nie widzę żeby osoby którzy używają dx miały podrasowane inne zbroje ...  Dla mnie ta tekstura nie wygląda na org, tylko troche podrasowaną, no ale mogę się mylić zawsze :P

A ty Wowoz zluzuj majty bo wyrazilem swoja opinie tylko ;)
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
DX11 ma pod klawiszem F1 opcje dot. UV i teselacji. Dowód:

Na 100% tamten gość zmienił coś tutaj i grał ze swoją "Zmodyfikowaną" zbroją.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Jak miałem włączoną teslacje też mi tak wyjebało i pogrubiło pancerz, jeśli nie masz DX11 to możesz tak pogrubić pancerz w blenderze ;) Facet ma tylko zmienioną texturę :)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A inne armory tez da się tak podkoxowac? Gdyby ktos podeslal ss jak to wygląda na innych armorach :ok:

Edit: No czyli jednak cos autor dłubał przy teksturze bo naramienniki wydawaly mi się takie lepsze jakościowo :P
 

MysticLogistic

MysticLogistic

Użytkownicy
posty28
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
DX11 ma pod klawiszem F1 opcje dot. UV i teselacji. Dowód:

Na 100% tamten gość zmienił coś tutaj i grał ze swoją "Zmodyfikowaną" zbroją.
Właśnie doszedłem już do tego, tylko nie mam pojęcia jak te zmiany zapisać, bo co z tego jak na podglądzie mam okrągłe i pogrubione jak sama zbroja zostaje bez zmian. Ktoś poratuje? :D
jeśli nie masz DX11 to możesz tak pogrubić pancerz w blenderze ;) Facet ma tylko zmienioną texturę :)
No to zostało nam tylko znaleźć teksturę. :) Podpowiedź, która opcja w Blenderze za to odpowiada?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Kurwa, wszedł mac dup, nawyzywał innych, porozrzucał gównem a koniec końców okazało się to co zawsze - nie ma racji ale pierdoli xDDDDDD

Oczywiście, że to DX11. Już wspominałem.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer

MysticLogistic

MysticLogistic

Użytkownicy
posty28
Propsy3
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Już sobie poradziłem. Zbroja wygląda niemal identycznie jak na screenach. :D Brakuje tylko tekstury. Jak ktoś ją znajdzie to proszę info w tym temacie lub PW. A tych, co pomogli propsuję po stokroć. :)
 

LittlePsycho

LittlePsycho

Użytkownicy
posty9
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tekstura na tym pancerzu jest bodajże z Texture Packa do Returninga + do tego teselacja :P
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry