Warcraft 3 - Kampania - Ostatni Bastion (RPG) 8156 12

O temacie

Autor Shadow44

Zaczęty 6.01.2017 roku

Wyświetleń 8156

Odpowiedzi 12

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Witam.

Jeśli jest ktoś na forum, posiadający warcrafta 3 wraz z dodatkiem, to mam coś dla was ;)

Od kilku lat, od czasu do czasu bawiłem się edytorem warcrafta 3 i stworzyłem kampanię. Jest ona już praktycznie na ukończeniu, wymaga testów.

Trailer (Troszkę stary) -
https://www.youtube.com/watch?v=UgdoegGB10g


Także jeśli ktoś posiada warcrafta 3 z dodatkiem, to potrzebuje 3 osoby do testów. (Już mam kilku testerów, ale chce jeszcze paru)

Nie mam dużych wymagań - rzetelność i wolny czas, bo zależy mi by testy poszły w miarę szybko.

Premiera kampanii 17.01.2017 jakby ktoś byłby zainteresowany :D

Na zachętę ujęcia z lokacji, które stworzyłem:

















 

Frizbick
  • Gość
Ładnie to wygląda, pewnie zagram chociaż ostatnio grałem tylko w Legion TD :D Screeny są z jakimś modem graficznym?
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Level design jak na w3 jest zajebisty, propsik  :ok:

Z ciekawości, czas gry kampani?
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
nie tu - wywalcie
 

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Ładnie to wygląda, pewnie zagram chociaż ostatnio grałem tylko w Legion TD :D Screeny są z jakimś modem graficznym?

Nie wiem o co ci chodzi z tym pytaniem. Scr jest z edytora, tak jak to jest na zdjęciu tak to wygląda w grze. Po prostu mam wiele niestandardowych modeli i tekstur autorstwa różnych osób, które tworzyły, tworzą je dla warcrafta 3.

Level design jak na w3 jest zajebisty, propsik  :ok:

Z ciekawości, czas gry kampani?

Dzięki. Szacowany czas to jakieś 5-6 godzin, ale to wiadomo, zależy też jak kto gra :)
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Oczywiście fabuła kampanii, zadania itd są po Polsku?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Oczywiście fabuła kampanii, zadania itd są po Polsku?

Wszystko w grze jest po polsku i trzeba mieć polską wersje warcrafta, żeby przy dialogach mieć polskie znaki. (Angielska wersja powstanie po premierze)

A fabuła to taka moja wizja kontynuacji tego co się dzieje po wydarzeniach z dodatku do war3. Wymyśliłem sobie miasto w Lordearonie i osadziłem tam akcje.

(Nie jest jakaś wybitna, bo projekt zacząłem w 2009 i byłem młody i niedoświadczony :) )
 

Frizbick
  • Gość
Ładnie to wygląda, pewnie zagram chociaż ostatnio grałem tylko w Legion TD :D Screeny są z jakimś modem graficznym?

Nie wiem o co ci chodzi z tym pytaniem. Scr jest z edytora, tak jak to jest na zdjęciu tak to wygląda w grze. Po prostu mam wiele niestandardowych modeli i tekstur autorstwa różnych osób, które tworzyły, tworzą je dla warcrafta 3.
Wiesz, rzadko kiedy ktoś zmienia praktycznie wszystkie tekstury/modele w grze na takie lepszej jakości. Zresztą zapomniałem już, że do mapy w WCIII można zaimplementować prawie wszystko. Myślałem, że to mod tego typu: http://www.moddb.com/mods/balla-istvan/images/warcraft-iii-ressurection-september-release16#imagebox. Szacun za włożoną pracę.  :ok:
 

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Ładnie to wygląda, pewnie zagram chociaż ostatnio grałem tylko w Legion TD :D Screeny są z jakimś modem graficznym?

Nie wiem o co ci chodzi z tym pytaniem. Scr jest z edytora, tak jak to jest na zdjęciu tak to wygląda w grze. Po prostu mam wiele niestandardowych modeli i tekstur autorstwa różnych osób, które tworzyły, tworzą je dla warcrafta 3.
Wiesz, rzadko kiedy ktoś zmienia praktycznie wszystkie tekstury/modele w grze na takie lepszej jakości. Zresztą zapomniałem już, że do mapy w WCIII można zaimplementować prawie wszystko. Myślałem, że to mod tego typu: http://www.moddb.com/mods/balla-istvan/images/warcraft-iii-ressurection-september-release16#imagebox. Szacun za włożoną pracę.  :ok:

Dzięki :D
 

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Jeśli poszukiwania są wciąż aktualne to się zgłaszam.
Warcrafta 3 mam z dodatkiem po polsku, tyle że będę musiał go oczywiście zainstalować.
Błędy mogę zgłaszać Ci na priv czy gdzie Ci tam pasuje.
Czekam na odzew.
 

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Jeśli poszukiwania są wciąż aktualne to się zgłaszam.
Warcrafta 3 mam z dodatkiem po polsku, tyle że będę musiał go oczywiście zainstalować.
Błędy mogę zgłaszać Ci na priv czy gdzie Ci tam pasuje.
Czekam na odzew.

No spoko, przygotuję wersję już z drobnymi poprawkami i dziś ci jeszcze wyśle na pw linka i się dogadamy.
 

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Jeśli poszukiwania są wciąż aktualne to się zgłaszam.
Warcrafta 3 mam z dodatkiem po polsku, tyle że będę musiał go oczywiście zainstalować.
Błędy mogę zgłaszać Ci na priv czy gdzie Ci tam pasuje.
Czekam na odzew.

No spoko, przygotuję wersję już z drobnymi poprawkami i dziś ci jeszcze wyśle na pw linka i się dogadamy.
Dobra, jednakże crafta będę mieć maks jutro...
 

Shadow44

Shadow44

Użytkownicy
posty6
Propsy5
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Jeśli poszukiwania są wciąż aktualne to się zgłaszam.
Warcrafta 3 mam z dodatkiem po polsku, tyle że będę musiał go oczywiście zainstalować.
Błędy mogę zgłaszać Ci na priv czy gdzie Ci tam pasuje.
Czekam na odzew.

No spoko, przygotuję wersję już z drobnymi poprawkami i dziś ci jeszcze wyśle na pw linka i się dogadamy.
Dobra, jednakże crafta będę mieć maks jutro...

Spoko, ja i tak się dziś nie wyrobię, bo doszło kilka błędów do załatania.

Ostatni Bastion - Premiera
http://www.goblinfactory.pl/showthread.php?tid=935
Zapraszam wszystkich do zagrania i podzielenia się opinią. Im więcej opinii tym mój kolejny projekt będzie lepszy.
Życzę miłej gry.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry