[G1] Ludzie z Górniczej Doliny + Golden Mod/Золотой мод + Народ Миненталя PL 74594 172

O temacie

Autor Nefario

Zaczęty 23.12.2016 roku

Wyświetleń 74594

Odpowiedzi 172

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Po dłuższej przerwie wróciłem do Gothica, trochę modów jest do nadrobienia i wybrałem sobie właśnie ten na pierwszy ogień.
Nie potrafię się zdecydować do jakiego obozu dołączyć więc mam szybkie i proste pytanie. Który z nich oferuje najwięcej zadań ?
 

Niebieskooki

Niebieskooki

Użytkownicy
posty276
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Szybkie pytanie. Czy mod gryzie się z Mrocznymi tajemnicami ? :> bo jesli mam mroczne tajemnice to czy beda jakies bugi bledy i inne nieprzyjemnosci? :D

Pamietam ze kiedys MT dodawaly wyamgania sily do pancerzy w skryptach i zostawalo to na stale. nawet jak sie odpalalo zwyklego gothica bylo trzeba spelniac wymagania
 

Halicor

Halicor

Użytkownicy
Hauptsturmfuhrer
posty365
Propsy57
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Hauptsturmfuhrer
Tak będzie się gryzło.

Dvois

Dvois

Użytkownicy
posty6
Propsy1
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Siemka. Dlaczego Chani nie chce ze mną rozmawiać? A pytam o to bo jest mi potrzebna gdyż muszę wykonać jej zadanie z Hugo bym mógł poruszyć dalej wątek świętych ksiąg z obozu na bagnie ktoś pomoże?
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Po śledzeniu kopacza Uri z zadania " święte księgi sekciarzy " wracam do Hugo na bagna, ale nie ma go tam gdzie stał z tą całą Chani, albo jestem ślepy albo coś ominąłem. Gdzie on dokładnie przesiaduje ?
 

gothic1210
  • Gość
Nie pamiętam już jak to było, ale to bardzo ruchoma postać. Zajrzyj do chaty Nyrasa. Kiedyś tam stał xD
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Było tak jak piszesz, dzięki.

Wkurza mnie zadanie " Zbroja Lokiego ".
Gadałem z Lokim, gadałem z Cipherem, gadałem z ludźmi w karczmie, gadałem z Baloro który zbiera ziele i nawet mam 100 sztuk na sprzedaż u Ciphera i nic.. nie wiem jak popchnąć to zadanie dalej, pewnie się coś standardowo zjebało. Nienawidzę mieć nieukończonych zadań.

 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Nic się nie zjebało. Wykonaj zadanie z dostawą ziela dla Kaloma, a potem będziesz mógł odwiedzał zbieraczy kolejny raz i wtedy znowu zbierzesz 100 sztuk ziela. Zadanie wówczas ruszy.
 

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
Tak też zrobiłem. Drugi raz wziąłem od obydwu zbieraczy zielsko, udałem się do Ciphera i nic. Nie mam już na to pomysłu, daruje sobie to zadanie.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Było tak jak piszesz, dzięki.

Wkurza mnie zadanie " Zbroja Lokiego ".
Gadałem z Lokim, gadałem z Cipherem, gadałem z ludźmi w karczmie, gadałem z Baloro który zbiera ziele i nawet mam 100 sztuk na sprzedaż u Ciphera i nic.. nie wiem jak popchnąć to zadanie dalej, pewnie się coś standardowo zjebało. Nienawidzę mieć nieukończonych zadań.

Tu sie coś pieprzyło i Cipher ciągle powtarzał to samo, u mnie też tak było. Po jakimś czasie (chyba w nastepnym rozdziale) to powinno zadziałać.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fletcher

Fletcher

Użytkownicy
Strażnik
posty240
Propsy52
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik
To może nastąpi cud i coś ruszy w 3 rozdziale u mnie, bo właśnie będę oddawał almanach Kalomowi.
A tak z innej beczki, " Towary dla kopaczy ". Rozmawiałem z kimś tam w SO, lista ponoć znajduje się u Iana. Też mam problem z ruszeniem tego questa.

---- EDIT

Sprawa rozwiązana, pobrałem sobie solucję tego moda.
Jeżeli chodzi o " Towary dla kopaczy " to trzeba listę po którą wysyła nas Diego oddać Quentinowi. Jeżeli dało się ją właśnie Diego lub Laresowi ( jak w moim przypadku ) to zadania się nie ukończy. Lipa jednym słowem, 500 expa poszło się ..
 

paweu

paweu

Użytkownicy
posty64
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może, dlaczego ten mod wraz z patchem usuwający limit klatek wiesza się podczas wczytywania się save'a? (ładuje się kawałek tylko i koniec)



 

Dharxen

Dharxen

Użytkownicy
posty22
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Wie ktoś może, dlaczego ten mod wraz z patchem usuwający limit klatek wiesza się podczas wczytywania się save'a? (ładuje się kawałek tylko i koniec)

Z tego co mi wiadomo sam systempack usuwa limit klatek, dlatego polecam usunąć tego patcha.
 

paweu

paweu

Użytkownicy
posty64
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może, dlaczego ten mod wraz z patchem usuwający limit klatek wiesza się podczas wczytywania się save'a? (ładuje się kawałek tylko i koniec)

Z tego co mi wiadomo sam systempack usuwa limit klatek, dlatego polecam usunąć tego patcha.

Dobrze, dzięki.
 

Dawipir

Dawipir

Użytkownicy
Dyktator
posty157
Propsy34
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
  • Dyktator
Witam.
Nie wiem czy ktoś skorzysta, ale wrzucam save'y z tejże modyfikacji.
Mod trudny w walce nie był, toteż moja postać raczej nie jest jakaś tam słaba :D
Gorzej z questami z samego moda...Kilka zadań wykonanych, część w rozbiórce, a za niektóre questy totalnie nie wiedziałem jak się zabrać. Ale mniejsza z tym, najświeższy mój zapis skończył się na napadzie na WK ze strażnikami, i mam mały problem... Gdy wszystkich wybijemy, Thorusowi odbija i zaczyna latać po całej kopalni niczym kot z pęcherzem, nie mogąc do mnie trafić  :/
Ale ten problem to kwestia czasu i nerwów, nie przeszkodzi on w rozgrywce :)
Oczywiście nie korzystałem z kodów, a w mojej chacie w SO, jest trochę bryłek rudy, jakieś trofea zwierzęce i kilka mieczy.
Jest też zapis z wyborem gildii, lvl 9 bodajże.
No, chyba już wszystko powiedziałem, więc zamieszczam link, i mam nadzieję, że jakaś osoba jednak skorzysta.
https://www.sendspace.com/file/s8lkem - link do paczki z zapisami.
EDIT: Oczywiście, robiłem też zapisy po i przed każdym rozdziałem :)

Pozdrawiam.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pyknąłem chwilę i mod robi słabe pierwsze wrażenie. Szata Sędziego  :facepalm: bardzo klimatycznie wygląda, aż chce się otworzyć ratusz w Starym Obozie. Jeszcze się przebiegłem tu i tam i trochę pustynią powiewa.

Pogadałem z kilkoma nowymi NPC i na coś ciekawego się zanosi, ale nie czuje klimatu jakichś ludzi z Górniczej Doliny a zwykłe pogaduchy NPC.

Będę się musiał nakręcić jakoś na tego moda.


Baterie naładowane i wszystkie systemy sprawne. Sprawdźmy tego moda.

Let's dance!
 

vilkumen

vilkumen

Użytkownicy
posty94
Propsy11
Profesjabrak
  • Zbanowany
1 - Czy w tej modyfikacji jest kowalstwo ?
2 - Czy ta modyfikacja dodaje także nowe wątki fabularne, czy tylko questy poboczne ?
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pobrałem sobie moda i rosyjski dubbing i teraz pytanie, gdzie ja mam wkleić ten plik z dubbingiem?
 

Nefario

Nefario

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty410
Propsy436
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a
Z tego co pamiętam to był .mod, więc do Data/modvdf.
 

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam bug związany z Serdikiem, gościem niedaleko So. przejdą 3 teksty i dalej nic się nie dzieje, ani dialog dalej nie trwa ani nic. Odpaliłem menadżera zadań i dostałem błąd jak na screenie poniżej. Próbowałem 5 razy i za każdym razem wyglądało to tak samo.

http://ifotos.pl/z/qnrnrxq
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry