KRÓL RHOBAR II - Teaser 6562 30

O temacie

Autor bgb

Zaczęty 22.12.2016 roku

Wyświetleń 6562

Odpowiedzi 30

Dark

Dark

Moderator działu
posty1054
Propsy2017
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

KRÓL RHOBAR II - Teaser
#20 2016-12-23, 18:44(Ostatnia zmiana: 2016-12-23, 19:08)
Tak, ja miałem dość podobną wizję. Ostatnio przyszedł mi do głowy wspomniany przez Ciebie Dariusz Odija - poza Henseltem grał też króla Ryszarda Lwie Serce w grze Robin Hood: Legenda Sherwood.
Opcja druga to Cezary Nowak - który też grał Ryszarda Lwie Serce, ale w grze Assasins Creed 1 (ktoś z teamu zarzucał mi że wypadłby tak samo jak obecny).

Narazie mamy pana Ryszarda - słuchamy Waszych opinii i prosimy o więcej.

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty311
Propsy217
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Opcja druga to Cezary Nowak

Albo Cezary Pazura xD

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Dark

Dark

Moderator działu
posty1054
Propsy2017
Profesjabrak
  • Moderator działu
Albo Cezary Pazura xD
Nie no stary, nie żartujmy. Pan Nowak ma naprawdę szlachetny, królewski wręcz głos (jego rozmowa z Wilhelmem z Monferatu w Akkce do dzisiaj dźwięczy mi w uszach).

Pazura w dubbingu filmowym się sprawdza, w grze różowa pantera też, ale w RPG'u efekt byłby raczej komiczny. Mieliśmy okazję na nieodpłatne zaangażowanie pana Witolda Pyrkosza czy Zbigniewa Buczkowskiego, ale jak narazie z tego zrezygnowałem z podobnego powodu - obawiam się po prostu że ich głosy zbyt bardzo 'przywarły' do produkcji telewizyjnych i gdybyśmy to my mieli przecierać ich szlak w grach komputerowych, to odbiór mógłby być negatywny lub BARDZO negatywny

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty311
Propsy217
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Albo Cezary Pazura xD
Nie no stary, nie żartujmy. Pan Nowak ma naprawdę szlachetny, królewski wręcz głos (jego rozmowa z Wilhelmem z Monferatu w Akkce do dzisiaj dźwięczy mi w uszach).

Pazura w dubbingu filmowym się sprawdza, w grze różowa pantera też, ale w RPG'u efekt byłby raczej komiczny. Mieliśmy okazję na nieodpłatne zaangażowanie pana Witolda Pyrkosza czy Zbigniewa Buczkowskiego, ale jak narazie z tego zrezygnowałem z podobnego powodu - obawiam się po prostu że ich głosy zbyt bardzo 'przywarły' do produkcji telewizyjnych i gdybyśmy to my mieli przecierać ich szlak w grach komputerowych, to odbiór mógłby być negatywny lub BARDZO negatywny

Chyba masz rację.

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2637
Propsy3518
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Buczkowski idealnie by pasował do jakieś tawerny albo burdelu. Proponuję męską burdelmamę z przerostem ego i zamiłowaniem do męskich pośladków. :F

Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty90
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Moim zdaniem Dariusz Odija świetnie by się nadawał do roli rhobara

Dark

Dark

Moderator działu
posty1054
Propsy2017
Profesjabrak
  • Moderator działu
Buczkowski idealnie by pasował do jakieś tawerny albo burdelu. Proponuję męską burdelmamę z przerostem ego i zamiłowaniem do męskich pośladków. :F
Właściwie, w sumie.. o tym nie pomyślałem. Chyba bym to kupił :D Może zrobimy po prostu za jakiś czas ankietę, i sprawdzimy reakcję. Dzięki!

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty380
Propsy222
Profesjabrak
  • Użytkownicy

sebogothic

KRÓL RHOBAR II - Teaser
#27 2016-12-24, 08:51(Ostatnia zmiana: 2016-12-24, 09:03)
Myślę, że nie ma sensu zmieniać aktora, tym bardziej, że już zaprezentowaliście film. W sumie to nie słyszeliśmy wiele by móc stwierdzić czy głos pasuje, czy nie. Na podstawie dwóch kwestii nie da się tego ocenić, bo to jest głównie kwestia przyzwyczajenia. Też nieco inaczej wyobrażałem sobie głos Rhobara II patrząc na niego w intrze do "jedynki". Wyobrażałem sobie nieco młodszy i mocniejszy głos. Tyle, że nawet w realu często zdarza się, że ktoś ma inny głos niż wyobrażaliśmy to sobie na podstawie jego wyglądu. Gdybyśmy najpierw zobaczyli Bezimiennego, a 16 lat później usłyszeli jego głos w wykonaniu Jacka Mikołajczaka, też wiele osób mogłoby stwierdzić, że głos nie pasuje do postaci i wyobrażało go sobie inaczej. Im częściej oglądam ten filmik tym bardziej przyzwyczajam się do głosu Rhobara II. Odija za bardzo kojarzyłby się z Henseltem, a Bauman z Foltestem.
Co do Buczkowskiego i Pyrkosza to czemu by nie? Jeśli głosy pasowałyby do roli to nie widziałbym żadnych przeciwwskazań. Aktor jest przecież od tego by grać różnorodne postaci. Ostatnio Mann wcielił się w Płotkę i też nikt nie miał nic przeciwko.
A tak w ogóle to szacun za perfekcyjne odtworzenie sali tronowej z intra pierwszego Gothica. Ech, to będzie niezwykłe uczucie móc znaleźć się w miejscu, które widziałem na początku Gothica... Jak rozumiem to będzie prolog, więc chyba w Larsa nie będziemy się wcielać? Prolog będzie nieinteraktywny czy wzorem takich Wiedźminów 2 i 3, na pewien czas przejmiemy kontrolę nad inną postacią?
No i już teraz nie mogę doczekać się filmu z Andrzejem Tomeckim w roli głównej.

PS. A tak w sumie to zauważyłem, że pod filmikiem na YT skasowaliście mój komentarz. Można by poznać przyczynę? Spoilery? Napisałem tylko, że Xardas zapewne będzie doradcą króla i to on wpadnie na pomysł utworzenia Magicznej Bariery. Każdy kto średnio zna uniwersum i przeczytał opis na stronie Dziejów Khorinis mógłby się tego domyślić.

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty125
Propsy71
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Bylem krytykiem kiedys tego moda, ale troche dojrzalem i teraz szanuje kazdego kto poswieca swoj cenny czas na tworzenie modyfikacji. Tym bardziej, jesli jest to robione profesjonalnie i z ogromna pasja jak tutaj. Propsuje mocno i trzymam kciuki :)

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty311
Propsy217
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Bylem krytykiem kiedys tego moda, ale troche dojrzalem i teraz szanuje kazdego kto poswieca swoj cenny czas na tworzenie modyfikacji. Tym bardziej, jesli jest to robione profesjonalnie i z ogromna pasja jak tutaj. Propsuje mocno i trzymam kciuki :)

Oj robiony jest bardzo profesjonalnie, może pobić wszystkie modyfikacje razem wzięte.  :P

Kassian

Kassian

Użytkownicy
posty17
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam na forum! Śledzę temat DK od dłuższego czasu i jestem na bieżąco, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto i będę nieśmiało zabierał głos  :redface:

Chciałbym odnieść się do zarzutów, że głos Pana Mroza nie pasuje do postaci Rhobara II. To absurd. Jest wręcz idealny - stosunkowo młody i energiczny - takiego władcę przecież chcemy ujrzeć na 11 lat przed akcją G1. Nie jakiegoś starego pryka z G3. Także niech wam nie chodzą po głowie tutaj żadne sensacje, naprawdę jest optymalnie, a Pan Mróz to profesjonalista pełną gębą. Trzymajcie tak dalej, bo jak na razie dobieracie głosy perfekcyjnie, a opinie krytyczną są zawsze. Pozdrawiam.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry