KRÓL RHOBAR II - Teaser 5546 30

O temacie

Autor bgb

Zaczęty 22.12.2016 roku

Wyświetleń 5546

Odpowiedzi 30

bgb

bgb

Moderator działu
posty845
Propsy561
Profesjabrak
  • Moderator działu

bgb
Moderator działu

KRÓL RHOBAR II - Teaser
2016-12-22, 19:06(Ostatnia zmiana: 2016-12-22, 19:16)
Dziś przenosimy się do KRÓLEWSKIEGO PAŁACU, w czasach jeszcze przed powstaniem Magicznej Bariery! Zapraszamy do oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=8TrLWoSo49c

Klasycznie zapraszamy też do śledzenia kanału - już wkrótce kolejne materiały ;)

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty43
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hype so much :)

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty539
Propsy222
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca

K0nopa

KRÓL RHOBAR II - Teaser
#2 2016-12-22, 19:50(Ostatnia zmiana: 2016-12-22, 23:05)
News na gry online. Nieźle  :ok:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=101792

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty103
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
News na gry online. Nieźle  :ok:

Spokojnie, będzie jeszcze lepiej ^^

Nathan12PL

Nathan12PL

Użytkownicy
posty20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie mogę sie doczekać już!! Widze że Xardas też jest.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1019
Propsy373
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Genialnie to wygląda :D
Aktor dobry, ale jego głos mi nie pasuje do Rhobara. Po za tym wielkie brawa za pomysł z scena narady.

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty113
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pełny profesjonalizm...aż trudno uwierzyć, że jest to "tylko"dodatek, bo śmiało można tak określić DK i, że jest to produkt neikomercyjny...Często traciłem wiarę w to, że podołacie tak wymagającemu zadaniu, jakie sobie postawiliście, ale teraz nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Wielki, wielki szacun. 

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2349
Propsy1251
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Też uważam, że głos niezbyt pasuje do tej postaci, ale reszta git :ok:.

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty142
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Może po prostu kwestia przyzwyczajenia do głosu z G3? Tutaj od 7:45
http://www.youtube.com/watch?v=_7ZDb9KKoYI

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2349
Propsy1251
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Może po prostu kwestia przyzwyczajenia do głosu z G3? Tutaj od 7:45
http://www.youtube.com/watch?v=_7ZDb9KKoYI

Niekoniecznie, zważywszy na to, że w Gothica 3 nie grałem (tzn grałem, ale nie na tyle, żeby spotkać Rhobara II).

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty80
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Też uważam że ten głos nie pasuje do rhobara 

Post połączony: 2016-12-22, 22:03

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty250
Propsy148
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Jestem zadowolony z waszej pracy, dałem lajka i walnąłem suba. Czekam na kolejne materiały i...Powodzenia!

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Mac Dun

Mac Dun

Moderator działu
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3316
Propsy940
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
Starszy aktor do starszego króla, ale dubbing i tak nie pasuję   :pokerface:

Juz nie wspomne ze gadajac z kims bez widzenia go zupelnie inaczej sobie wyobrazamy osobe, bo glos =/=wyglad

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2349
Propsy1251
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Starszy aktor do starszego króla, ale dubbing i tak nie pasuję   :pokerface:

Juz nie wspomne ze gadajac z kims bez widzenia go zupelnie inaczej sobie wyobrazamy osobe, bo glos =/=wyglad

@Mac Dun nie wtrącaj się do dyskusji, bo tam gdzie przychodzisz zaczynasz gadać swoje farmazony. Każdy ma swoje zdanie, nikt nie negował tego, że głosu nie ma świetnego, bo ma, ale osobiście według mnie do postaci nie pasuje, co jest chyba całkiem zrozumiałe. Poza tym nie wiem co twoim zdaniem wygląd ma do głosu, moim zdaniem nic.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3512
Propsy4379
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
A mnie tam pasuje. Ważne, że nie jest to kolejny piszczący 14 latek na mikrofonie w fanowskim dubbingu.
Panowie, pełen szacun :)
Mam nadzieje, że ten wózek, który zrobiłem to wam się przydał? @Dark :F

Habz

Habz

Użytkownicy
posty6
Propsy8
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Pełna profeska, szacunek wielki :D

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1662
Propsy717
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Bardzo mi się to podobało, szacun :)

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2620
Propsy3447
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Strasznie leży mi design sali w której jest rada, tak samo nawiązanie do sali z intra pierwszego Gothica.

Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Dark

Dark

Moderator działu
posty1050
Propsy2007
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

KRÓL RHOBAR II - Teaser
#18 2016-12-23, 17:00(Ostatnia zmiana: 2016-12-23, 22:05)
Cóż, przyznam szczerze że kiedy nagrywaliśmy postać Rhobara to jeszcze nie zdawałem sobie sprawy że rozrośnie się to do takich rozmiarów, a obsada okaże się nieograniczona (dlatego obsadzaliśmy ówcześnie najlepszego profesjonalistę - w najlepszej możliwej roli).
Nie mniej pan Ryszard bardzo napracował się nad postacią, i po prostu głupio byłoby zarówno wyrzucać do kosza jego pracę, jak i stworzony z tej okazji materiał wideo.

Pan Mróz podłożył też głos kilku innym postaciom, więc nic strasznego by się nie stało gdybyśmy w przyszłości zmienili tą jedną postać, no ale zobaczymy. Będę trzymał rękę na pulsie.

Sławomir Pacek - z całym szacunkiem dla jego ról w Wiedźminie 1 na Rhobara nie nadawał się kompletnie. Zawsze miałem przed oczami tego policjanta z Killera i nie mogłem tego słuchać. Nie mówiąc już o odcinaniu się od Gothic 3.
Mam nadzieje, że ten wózek, który zrobiłem to wam się przydał? @Dark :F
Dzięki, przydał się cholernie i już niedługo (jak wszystko dobrze pójdzie) zadebiutuje na jednym z materiałów :F

Strasznie leży mi design sali w której jest rada, tak samo nawiązanie do sali z intra pierwszego Gothica.
W kwestii sali narad to natura problemu jest bardzo klasyczna. Ciężko po prostu w pałacu o 'ciekawy' wystrój. Tak jak sprawdziłem pałace z innych gier - W1, W3, niestety zawsze jest to samo - tarcze, zbroje, herby, bannery. A ta pałacowa pustka pozostaje zawsze.

Sala z intro G1 to miejsce w bliskim sąsiedztwie, również na terenie pałacu. Generalnie poznamy większy jego fragment, ale montażyści uznali że najlepiej pokazać jak na razie tylko te dwa pomieszczenia + korytarz z gwardzistami

Maciejk

Maciejk

Użytkownicy
posty124
Propsy110
  • Użytkownicy
Cóż, przyznam szczerze że kiedy nagrywaliśmy postać Rhobara to jeszcze nie zdawałem sobie sprawy że rozrośnie się to do takich rozmiarów, a obsada okaże się nieograniczona (dlatego obsadzaliśmy ówcześnie najlepszego profesjonalistę - w najlepszej możliwej roli).
Nie mniej pan Ryszard bardzo napracował się nad postacią, i po prostu głupio byłoby zarówno wyrzucać do kosza jego pracę, jak i stworzony z tej okazji materiał wideo.

Pan Mróz podłożył też głos kilku innym postaciom, więc nic strasznego by się nie stało gdybyśmy w przyszłości zmienili tą jedną postać, no ale zobaczymy. Będę trzymał rękę na pulsie.
żyści uznali że najlepiej pokazać jak na razie tylko te dwa pomieszczenia + korytarz z gwardzistami

Według mnie - to kwestia oczekiwań, każdy ma jakąś swoją wizję głosu Rhobara i myśli sobie, że to będzie nie wiadomo jakie głosisko. Według mnie wizualnie głos Pana Ryszarda pasuje do twarzy Rhobara, jedynie co bym spróbował zrobić, na Waszym miejscu, to lekko "pogrubić" ten głos by brzmiał bardziej królewsko. Sławomir Pacek, z całym szacunkiem, w G3 wypadł mocno przeciętnie i z tym się zgodzę.

Jedyny głos, który chyba najbardziej pasowałby mi do Rhobara to Adam Bauman(który pewnie ma jakieś inne role w dubbingu do DK), Dariusz Odija(Henselt z W2) i śp. Marek Obertyn, uważam, że lepsze jest wrogiem dobrego i być może niewielka przeróbka nagrań p. Ryszarda Mroza da odpowiednie efekty, pożądane zarówno przez twórców jak i graczy.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry