[G2NK] Wojna z Orkami/Orkkrieg PL 81654 243

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 27.11.2016 roku

Wyświetleń 81654

Odpowiedzi 243

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wyda ktoś jakoś małą opinię na temat tego moda ? Co do wielkości chyba nie mam żadnych zastrzeżeń, ale co z fabułą i z ilością błędów itp ?
 

MrLisek

MrLisek

Użytkownicy
Bractwo Gothic'a
posty44
Propsy50
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Bractwo Gothic'a

MrLisek

G2NK Wojna z Orkami PL
#141 2016-12-08, 19:51(Ostatnia zmiana: 2016-12-08, 19:58)
Bardzo duża ilość błędów, dużo mniejsza ilość godzin gry. Fabuła jako taka. A i wspominałem o błędach? Quasch postanowił iść jak twórcy wiedźmina i specjalnie dodać kilka. Hehe
 

Jaszczomp

Jaszczomp

Użytkownicy
o chollera
posty11
Propsy7
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • o chollera
Fabuła moda tak samo ciekawa jak posiedzenie polskiego sejmu xD
 

matekacp

matekacp

Użytkownicy
posty136
Propsy81
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Haha, dzięki za rzeczowe opinie :P. W takim razie narazie odpuszcze sobie ta modyfikacje i zagram gdy naprawde nie bd mial nic innego do roboty
 

Dezerow

Dezerow

Użytkownicy
posty42
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Dezerow

G2NK Wojna z Orkami PL
#144 2016-12-08, 20:07(Ostatnia zmiana: 2016-12-08, 20:13)
Pograłem już kilka godzin w moda. Mod zawiera trochę bugów z misjami, a mianowicie jeśli gra się na explor  i zagada z każdym npc, to kolejność wykonywania wątku danej misji się plącze, następują dziwne dialogi, ale każdą misję można skończyć, pomimo iż takie dziwo nastanie. Są błędy m.in z tym skokiem do studni, w której są najemnicy orków i tym samym rozpoczęcie dialogów, które nie powinny mieć miejsca, jak i sama możliwość wejścia do studni, po wybraniu innej gildi. Bugów z walką nie ma. Pomimo tego można spokojnie przejść moda, a crasha nie doświadczyłem ani jednego.
Fabuła jak dla mnie taka sobie, ale zaznaczam że nie ukończyłem całego moda.
Spolszczenie jest bardzo dobre i jedyne co możecie słać w stronę ekipy to propsy, a nie bezmyślne pretensje. Nawet jeśli dany bug powstał przy spolszczaniu, to co z tego? Po zgłoszeniu buga wyszedł w chwilę patch, w dodatku przecież na złość ich kurna nie dodali.
Polecam zagrać, każdemu kto ma dłuższą chwilę i chęci do trochę, według mnie średniawej fabuły.
Zapomniałem dodać że aby uniknąć bugów z wątkami należy gadać ze wszystkimi npc z danej "areny", porobić dla nich misje i ewentualnie udać się w dzicz, aby dla nich coś zrobić ale dokładnie tam gdzie nas wysłano, nie dalej, na początku gry. Ewentualnie można obóz myśliwych zaliczyć, z takich bardziej odległych miejsc. To chyba tyle ode mnie.
 

wiwi

wiwi

Użytkownicy
posty152
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy

wiwi

G2NK Wojna z Orkami PL
#145 2016-12-08, 20:29(Ostatnia zmiana: 2016-12-08, 20:47)
Skończylem po 45 godzinach gry. Bylem chyba wszędzie i wybiłem chyba wszystko.Poziom 29.
Tlumaczenie 10/10                   Sam mod jest jednak niedopracowany-ogromne tereny niewykorzystane w fabule.
Rybacka wioska, latarnia, zamek paladynow oraz  wielkie podziemia do ktorych dostajemy się teleportami (można poexspić) ,są niewykorzystane w wątku gry.
Błędów ktore by  uniemożliwily ukończenie gry nie mialem. (UWAGA  ! KAMIENIOŁOM TO III ROZDZIAŁ)
Ocena moja 7/10 ale warto zagrać bo terenu do eksploracji dużooooooo.
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
No właśnie mnie to dziwiło, bo byłem troche podjarany jak miałem iść do Patricka i plynąć na inną wyspe walczyć z orkami, mialem nadzieje że bedzie dużo expa skoro mod jest oceniany do 65 h gry, a tu taki zonk jak po rozmowie napisy koncowe. Tylko o co chodzi  z tym klasztorem w góach, terenami orków i ruinami i prastarymi podziemiami? Z tym wogole nie ma żadnej fabuły związanej?
 

gerard546

gerard546

The Modders
Pisarz Poradników
posty48
Propsy8
ProfesjaGracz
  • The Modders
  • Pisarz Poradników

gerard546
The Modders

G2NK Wojna z Orkami PL
#147 2016-12-09, 12:19(Ostatnia zmiana: 2016-12-09, 14:31)
Prawdopodobnie:
1. Zamek paladynów - jeśli jesteś najemnikiem to atakujesz zamek, a jeśli strażnikiem to go bronisz.
2. Z terenów orków możesz dostać się na nową wyspę jak i do "mini zamku" (tam gdzie z Patrickiem ubijałem czarnego trolla), z którego trafiasz do podziemi, w których możesz znaleźć np.
Spoiler

Poradnik: Wojna z Orkami (mega)

wiwi

wiwi

Użytkownicy
posty152
Propsy36
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gerard546

Prawdopodobnie:
1 niestety  NIE
2 troszkę niżej jest szczaw królewski  a z tego króla fajny potek
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Gdzie z Patrickiem ubijałeś czarnego Trolla?
 

Rivet

Rivet

Użytkownicy
posty102
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Rivet

G2NK Wojna z Orkami PL
#150 2016-12-10, 00:52(Ostatnia zmiana: 2016-12-10, 00:58)
@modyfikator123  Wykonując zadanie dla najemników orków (bodajże to po którym zostajemy do nich przyjęci), rozwijając jego wątek dostajemy runę teleportacyjną od czarnego maga, która przenosi nas rzeczonym Patrickiem na płaskowyż nad obozem orków, gdzie znajdują się czarne trolle.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej

J4nek101

G2NK Wojna z Orkami PL
#151 2016-12-10, 14:56(Ostatnia zmiana: 2016-12-10, 16:06)
Jaka jest kolejność klikania przycisków w jednej z wież w katedrze?


Post połączony: 2016-12-10, 16:06
Co mam zrobić w zadaniu Pogoń Winowajców rozmawiałem z każdym z 2 strażnikami, Cloblem, Cool, Wernerem, z karczmarzem i innymi jak ruszyć te zadanie?
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

G2NK Wojna z Orkami PL
#152 2016-12-10, 21:13(Ostatnia zmiana: 2016-12-10, 21:20)
Z tym zadaniem ciężko pomóc i w dodatku musi to zrobić ktoś kto zadanie kończył relatywnie niedawno, bo odbyte rozmowy nie zapisują się w dzienniku zadań, ale już każde nowe imię wymienione przez NPC aktywuje dodatkową linię dialogową u konkretnego NPC. Jeśli nie masz więc zapisu przed zadaniem/masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - w dzienniku masz wypisane imiona NPC'tów do których musisz się zgłosić. Jest ich z tego co pamiętam siedmioro lub ośmioro. Po prostu lataj od jednego do drugiego zgodnie z kolejnością wypisaną w dzienniku, a prędzej czy później popchniesz zadanie. Ogólnie, masz doprowadzić do sytuacji, w której to
Spoiler
rozmawiasz z czeladnikiem handlarza jedzeniem, przyznaje się on do podjebania klucza, ale podpierdala swojego zleceniodawcę. Idziesz do tego zleceniodawcy
Spoiler
Broma z bogatej dzielnicy
dyskutujesz z nim, idziecie na górę do jego domu, pierdu-pierdu, pojawiają się bodajże trzej najemnicy orków, zabijasz wszystkich
. Co robić dalej - będzie już wpisane w dziennik.

I nie zapominajmy o najważniejszym.
CZYTAĆ
KURWA
DIALOGI

Teraz doczytałem - może i z ciebie "Arcymistrz Broni Dwurecznej", ale już straszna pierdoła w erpegi.

Nie no, ale serio, pomijanie dialogów w SPOLSZCZENIU DO MODYFIKACJI to już chyba szczyt skurwysyństwa wobec autorów spolszczenia i totalne, kompletne, ABSOLUTNE WRĘCZ WYSRANIE się na ich pracę.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Mam taki problem, że po uruchomieniu modyfikacji (po początkowej scenie) wywala do pulpitu. Co zrobić, aby działało?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Posiadasz chociaż SystemPacka?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



KuX

KuX

Użytkownicy
posty42
Propsy13
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Co do tej pogoni:
Spoiler
Gadasz z każdą postacią, którą masz podaną w dzienniku i potem zdajesz raport i mówisz, że podejrzewasz Clobela (czeladnika Estora). Idziesz do niego, on Ci wskazuje jednego z kupców w mieście. Dalej już sobie poradzisz sam.

PS. Tylko nie otwieraj paczki ze stalą!
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Posiadasz chociaż SystemPacka?

Nie posiadam SystemPacka. Modyfikacje zainstalowałem normalnie. Wszystko powinno działać. Inne modyfikacje bez problemów działały:)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Mnie nie obchodzi to, że Ci inne mody działają. Ten nie działa, a SystemPacka nie masz. Wniosek jest prosty.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty45
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Posiadasz chociaż SystemPacka?

Nie posiadam SystemPacka. Modyfikacje zainstalowałem normalnie. Wszystko powinno działać. Inne modyfikacje bez problemów działały:)

W takim razie nawet nie próbuj prosić o pomoc. Praktycznie na każdym kroku są przypięte FAQ traktujące o tym, że obecnie większość modów do bezproblemowego grania wymaga wersji raportowej 2.6.0.0 rev2, playerkita-2.6f i SystemPacka (niektóre też MDK), a zawsze znajdzie się jakiś janusz który twierdzi inaczej, "bo mu wszystko do tej pory działało".
 

JagiiImieny

JagiiImieny

Użytkownicy
posty45
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

JagiiImieny

G2NK Wojna z Orkami PL
#159 2016-12-11, 13:48(Ostatnia zmiana: 2016-12-11, 15:26)
Posiadasz chociaż SystemPacka?

Nie posiadam SystemPacka. Modyfikacje zainstalowałem normalnie. Wszystko powinno działać. Inne modyfikacje bez problemów działały:)

W takim razie nawet nie próbuj prosić o pomoc. Praktycznie na każdym kroku są przypięte FAQ traktujące o tym, że obecnie większość modów do bezproblemowego grania wymaga wersji raportowej 2.6.0.0 rev2, playerkita-2.6f i SystemPacka (niektóre też MDK), a zawsze znajdzie się jakiś janusz który twierdzi inaczej, "bo mu wszystko do tej pory działało".

Teraz sprawdziłem i mam tę wersję...

@Edit

Już naprawiłem wszystko sobie;)

I takie małe pytanie: Gdzie jest obóz drwali?:D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry