Jak się ma sytuacja dawnych modów? 408 5

O temacie

Autor Frizbick

Zaczęty 23.10.2016 roku

Wyświetleń 408

Odpowiedzi 5

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty154
Propsy55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Tak raczej krótko, jak się mają dawne modyfikacje? Od jakiś 6 lat nie interesowałem się tym. Ostatnio jednak zainstalowałem na nowo Gothica, przeszedłem parę krótkich modów i teraz chciałbym zacząć coś większego.
1. Co ze spolszczeniem do Returninga 2.0?
2. Wyszła jakaś modyfikacja wielkości co najmniej Dark Sagi? Chodzi mi bardziej o coś świeżego nie będące rozszerzeniem Gothica z dobrym oskryptowaniem.
3. Wiadomo już może mniej-więcej daty premiery takich modów jak Dzieje Khorninis czy Dziedzictwo?
4. Projekty takie jak Rzeka czy Wielka Wojna zostały mam rozumieć całkiem porzucone?

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3618
Propsy984
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Nie wiadomo, nie pytaj więcej tutaj bo i tak nikt nie wie.
2. Velaya, Czas Zaplaty, Złote Wrota (Reszte dopisze jak sobie przypomne)
3. DK nie wiadomo, dziedzictwo nie powstanie z pewnych powodow
4. WW tak, Rzeka jest w stagnacji

To tyle :)

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty154
Propsy55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki, ale nie było czasem jakiś tam ruskich modów z po prostu kosmicznym oskryptowaniem typu strzelanie z łuku z celownikiem jak z G3? Wyszło to, czy zawieszone? I trochę dziwne, że ot tak "nikt nic nie wie" z tym Returningiem skoro to jeden z największych modów do gothica a zawsze było sporo ludzi chętnych do tłumaczenia.

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3618
Propsy984
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki, ale nie było czasem jakiś tam ruskich modów z po prostu kosmicznym oskryptowaniem typu strzelanie z łuku z celownikiem jak z G3?
To w returningu 2.0 nie było czasem?

Frizbick

Frizbick

Użytkownicy
posty154
Propsy55
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Faktycznie, jest tam
http://www.youtube.com/watch?v=ZR8LHfHuV3s
ale kojarzy mi się to z jakimś innym modem. No nic, może pogram na angielskim tłumaczenie, nie jest to jakiś problem dla mnie no ale wiadomo, Gothic w innym języku niż polski to tak średnio bym powiedział. Może kiedyś jeszcze wyjdą te wszystkie mody, byleby tylko nie skończyło się na spalonym dysku :D

Splash

Splash

Użytkownicy
And i said...
posty3508
Propsy2486
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • And i said...
ale kojarzy mi się to z jakimś innym modem
Enklawa.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry