Problem z modami w Gothic 2 546 17

O temacie

Autor LuigiMLG

Zaczęty 18.09.2016 roku

Wyświetleń 546

Odpowiedzi 17

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam problem ze wszystkimi modami do g2nk. Sprawa przedstawia się tak że próbowałem z 2 modami - Piratenleben i Pirazstories. Wszystko odpala się dobrze , lecz gdy startuję z nową grą to rozpoczyna się tak samo jak podstawowa gra.
W jednym przypadku w całym świecie nie było ani npc ani potworów , a w drugim wszystko po niemiecku leciało z normalnym tokiem fabuły. Ktoś miał kiedyś podobny problem ? Jakieś rady ? ;) Jeśli zły dział prosze o przeniesienie bo nowy jestem na forum ;)

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty436
Propsy112
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Używasz playerkita?

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Owszem ;) , zdziwiłem sie bo po masie modów które obskoczyłem na wersji "NonSteam" , pierwszy raz coś takiego mi sie zdarzyło :(

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty436
Propsy112
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Gothic II/Data/ModVDF pokaż co tam masz

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
aktualnie mam czystego gothica 2 złotą edycję na steamie ;)
ew są może jakieś specjalne playerkity/startery na wersję steamowską , kto go tam wie

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Nie masz zainstalowanego systempacka, a jak masz i dalej to samo to uruchom ze zgodnością Windows XP.

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W tym sęk że sama podstawowa gra bez problemu tylko jak mody odpalam to zawsze zaczyna sie w wieży xardasa, a fabuła moda jakby się nie załączała , łącznie ze spawnem wszystkich pierdół istotnych dla moda

Splash

Splash

The Modders
And i said...
posty3419
Propsy2376
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
  • And i said...
Dlatego zastosuj się do poprzedniego posta.

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Nie jestem tu jedyną osobą, która potrafi pomóc.

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy

LuigiMLG

Problem z modami w Gothic 2
#8 2016-09-18, 22:57(Ostatnia zmiana: 2016-09-19, 22:35)
Tyle że to zrobiłem lecz nie pomogło ;)

EDIT : Halp plox ;C

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Zainstalowałeś systempacka i odpaliłęś w zgodności z Windows XP?

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Splash

Splash

The Modders
And i said...
posty3419
Propsy2376
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
  • And i said...
A GothicStarter? No i spróbuj jeszcze uruchamiana jako administrator.

Bardzo bym prosił o niezawracanie mi głowy na PW problemami dotyczącymi podstaw w moddingu. Nie jestem tu jedyną osobą, która potrafi pomóc.

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
zgodność , uruchamianie jako admin na wszystkim i wciąż nic

EDIT : SystemPacka też mam

EDIT #2 : Przylaciele pomóżcie :C

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pomooocyyy :C

EkskrementyBeliara

EkskrementyBeliara

Użytkownicy
posty47
Propsy17
Profesjabrak
  • Zbanowany
Przeanalizuj to jeszcze raz, na spokojnie.
Masz g2nk, zainstaluj:
- moda, np. Piratenleben PL - http://www.worldofgothic.com/?go=dl&fileid=135&dl=true
- playerkita/gothicstarter - http://www.worldofgothic.de/download.php?id=518
- systempacka - http://dl1.worldofplayers.ru/games/gothic/patches/systempack/g2notr-systempack-1.6.exe
, chyba nie muszę mówić, że wszędzie przy instalacji wskaż właściwy folder z grą, jest problem niekiedy z automatyczną detekcją złotej edycji , no i potem normalnie wejdź do folderu z grą/ System , PPM , ustaw tryb zgodności z WinXPSP3 oraz zaptaszkuj 'uruchom ten program jako administrator'. Odpalaj przez GothicStarter.exe (nie przez Gothic2.exe, ani GothicStarter_mod , zrób sobie skrót do startera na pulpicie), tam z listy wybierz swojego moda (w tym wypadku Piratenleben) -> Play the Game , i wsio.

Jeżeli tak robisz i nic to nie daje to nie nie wiem co z tym począć. Kolejne po kotorach zmaszczone steamowe wydanie.

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miałem starą wersję systempacka bo 1.1 ,ale kolejny problem bo po wybraniu odpowiedniej ścieżki : D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Gothic II nie moge pacnąć w zainstaluj . Chodzi o system packa 1.6 rzecz jasna ;)

gothic1210

gothic1210

Moderator działu
posty3287
Propsy2472
ProfesjaGrafik 2D
  • Moderator działu
Do wersji steamowej trzeba coś jeszcze wgrać wcześniej. W temacie SP na Wogu na 100% jest link. Nie wiem czy przypadkiem nie to: http://www.worldofgothic.de/dl/download_278.htm ale lepiej sprawdź dokładnie.

LuigiMLG

LuigiMLG

Użytkownicy
posty11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie wiem jak to zrobiłem ale zainstalowałem wszystko od nowa pod angielską wersję na steamie , poinstalowałem wszystko co potrzeba a gothic jest po polsku + działają mody  XD nevermind chłopaki , dzięki za pomoc ;)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry