Nowa gra CD Projekt Red 3934 75

O temacie

Autor Kuba

Zaczęty 23.08.2016 roku

Wyświetleń 3934

Odpowiedzi 75

Fabiosek

Fabiosek

The Modders
xxx
posty2456
Propsy1350
ProfesjaProducent
  • The Modders
  • xxx
Taki trochę offtop.

Simen

Simen

Moderator
Dark Sun
posty5082
Propsy2012
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Dark Sun
Jesteś kurwa jakiś tępy? Skąd tam masz informację, że książka Rowling to niewypał?

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

http://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3492
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę

Mac Dun

Nowa gra CD Projekt Red
#22 2016-08-27, 20:26(Ostatnia zmiana: 2016-08-27, 20:59)
Spoiler
Skąd tam masz informację, że książka Rowling to niewypał?
Nigdzie? Po prostu napisałem że niektóre osoby nie są zadowolone, że Rowling piszę kolejną książkę, bo seria jest zakończona dla nich  (Tak, po komentarzach ludzi, nie, nie wszyscy tak uważają, tak, to znaczyła moja wypowiedź, myślałem że to jasne  :pokerface: , tak zapomniałem dopisać ,,część ludzi narzeka'' bo nie sądziłem że ktoś może inaczej zrozumieć  :hmmm:
No nie wiem, teraz wychodzi nowa część harrego potera i ludzie narzekają.

Możemy skończyć ten temat Simen? Jeśli tak, to dziękuję.
@ DOWN - Gadaj z dupą to cię osra :facepalm:  Żenada Simen, pokazujesz że jesteś nadal prostakiem. W sumie nawet nie warto z tobą porozmawiać o czymś, bo przypierdalasz się o coś jak ci się podoba. Zwykła wypowiedź, a taki ból dupy u ciebie, ech

tylko jakaś szczawie, którym się wydaję, że jak ktoś chce napisać jakąś kontynuację to od razu musi to być skok na kasę i "odgrzewany kotlet".
Do tego nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania. Beka z ciebie simen. Proponuje ci na yt pisać recezentom filmów jacy to oni są źli :ok: :ok:

Simen

Simen

Moderator
Dark Sun
posty5082
Propsy2012
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Dark Sun

Simen
Moderator

Nowa gra CD Projekt Red
#23 2016-08-27, 20:28(Ostatnia zmiana: 2016-08-27, 22:59)
Nie "ludzie narzekają", Ty pseudointeligentny pomiocie ludzki, tylko jakieś szczawie, którym się wydaję, że jak ktoś chce napisać jakąś kontynuację to od razu musi to być skok na kasę i "odgrzewany kotlet".
Tak, teraz jak napisałeś "część ludzi" może być ok. Wypieprzaj z kolejnego tematu kmiocie.

I jeszcze dalej próbujesz podkreślać, jakim jesteś zjebem :D Nie widzisz różnicy naprawdę w tym, że jakiś idiota ala Ty pisze komentarz w stylu "odgrzewany kotlet" albo "po co sequel" bez żadnej argumentacji, a recenzją i uczciwym wytykaniem błędów z rozsądną argumentacją? Ja biję się do tej pierwszej grupy ludzi, których też reprezentujesz ;D Btw. Twoje powiedzonka też są tak kulturalne, że szok "buraku" ;D

Fabiosek

Fabiosek

The Modders
xxx
posty2456
Propsy1350
ProfesjaProducent
  • The Modders
  • xxx
Niektóre osoby nie są zadowolone.

Liczba niezadowolonych osób (1): Mac Dun.

Fartuess

Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1402
Propsy826
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Too long didn't read the whole thread.

Moim zdaniem sranie w banie i mydlenie oczu inwestorom. Gdyby poważnie traktować te ich rozpiski to zgodnie z jakąś tabelką która wyszła nieco po TW2EE to jakoś teraz powinien wychodzić Cyberpunk. A nie wydaje mi się, żeby były szanse, żeby wyszedł przed 2018.

A co do pobocnych projektów CDPR, to zawsze to są suchary pokroju Witcher Battle Arena albo planszówek.

Jedyna nadzieja by była gdyby ten niezapowiedziany projekt robiony przez 100 osób był robiony przez CDPR Kraków, jeśli tenże nie bierze udziału w pozostałych projektach studia.

Edit:
Przeczytałem cały topic. Żałuję decyzji.

Popisuje się ciągle menda jedna...

Sawik

Sawik

Quest Pack Team
Rebel
posty4686
Propsy3028
ProfesjaNierób
  • Quest Pack Team
  • Rebel
Nie "ludzie narzekają", Ty pseudointeligentny pomiocie ludzki, tylko jakieś szczawie, którym się wydaję, że jak ktoś chce napisać jakąś kontynuację to od razu musi to być skok na kasę i "odgrzewany kotlet".
Tak, teraz jak napisałeś "część ludzi" może być ok. Wypieprzaj z kolejnego tematu kmiocie.

I jeszcze dalej próbujesz podkreślać, jakim jesteś zjebem :D Nie widzisz różnicy naprawdę w tym, że jakiś idiota ala Ty pisze komentarz w stylu "odgrzewany kotlet" albo "po co sequel" bez żadnej argumentacji, a recenzją i uczciwym wytykaniem błędów z rozsądną argumentacją? Ja biję się do tej pierwszej grupy ludzi, których też reprezentujesz ;D Btw. Twoje powiedzonka też są tak kulturalne, że szok "buraku" ;D
1. "Książka" Rowling "Harry Potter i przeklęte dziecko" to po prostu skrypt sztuki teatralnej - dosłownie.
2. Narzekają zarówno krytycy jak i fani.
3. Oryginalnie wersja książkowa miała nie być wydawana = skok na kasę.

Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Fartuess

Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1402
Propsy826
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Simen zarzucał wypowiadanie się bez popierającej informacji tylko po to by się mądrować a sam się mądrował bez popierającej informacji. I to w dodatku wyzywając innych od pomiotów ludzkich, szczawiów, kmiotów i zjebów i buraków samemu zachowując się jak buracki klaun wyzywających innych po to by sobie przedłużyć ego  :lol2:

Simen

Simen

Moderator
Dark Sun
posty5082
Propsy2012
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Dark Sun
Simen zarzucał wypowiadanie się bez popierającej informacji tylko po to by się mądrować a sam się mądrował bez popierającej informacji. I to w dodatku wyzywając innych od pomiotów ludzkich, szczawiów, kmiotów i zjebów i buraków samemu zachowując się jak buracki klaun wyzywających innych po to by sobie przedłużyć ego  :lol2:

No dobra faktycznie przyznaje sie do bledu, przepraszam.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1048
Propsy399
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
Too long didn't read the whole thread.

Moim zdaniem sranie w banie i mydlenie oczu inwestorom. Gdyby poważnie traktować te ich rozpiski to zgodnie z jakąś tabelką która wyszła nieco po TW2EE to jakoś teraz powinien wychodzić Cyberpunk. A nie wydaje mi się, żeby były szanse, żeby wyszedł przed 2018.

A co do pobocnych projektów CDPR, to zawsze to są suchary pokroju Witcher Battle Arena albo planszówek.

Jedyna nadzieja by była gdyby ten niezapowiedziany projekt robiony przez 100 osób był robiony przez CDPR Kraków, jeśli tenże nie bierze udziału w pozostałych projektach studia.

Edit:
Przeczytałem cały topic. Żałuję decyzji.

Ten oddział robił "Krew i Wino".

Fartuess

Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1402
Propsy826
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
Wiem. Dlatego mam nadal jakąś nadzieję, że działają nieco osobno a nie jako byt wtopiony w resztę zespołu.

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
posty3492
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Fartuess   Jak myślisz, jaką nową grę mogą zrobić, ten 100 oddział? Raczej jakąś karciankę, czy inną pierdółkę nie robiłoby tyle osób :P

A może do w3 będą robić po prostu jakieś dlc mini po prostu

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty296
Propsy195
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Trzymając się tematu odnośnie Wiedźmina 4, którego mieliby zrobić za parę lat, powiedzmy za 6. To wcale nie musi być to kontynuacja przygody Geralta, może jednak dowiemy się jakie były dalsze losy przybranej córki Ciri? Została przecież wiedźminką. Geralt byłby już w wieku podobnym do Vesemira i byłby postacią drugoplanową. Akcja mogłaby się dziać w Zerrikani albo w Kovirze, w zależności od wybrania Triss lub Yen.

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Sawik

Sawik

Quest Pack Team
Rebel
posty4686
Propsy3028
ProfesjaNierób
  • Quest Pack Team
  • Rebel
Ciri nie została i nie zostanie wiedźminką, skąd w ogóle taki pomysł?

Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Fabiosek

Fabiosek

The Modders
xxx
posty2456
Propsy1350
ProfesjaProducent
  • The Modders
  • xxx
@Zirael i @Mac Dun, pogrzało Was chyba. Redzi wielokrotnie pisali o zakończeniu Wiedźmina, a robienie "mini dlc" do trójki na pewno odpada. Co do kontynuacji Ciri nie miałoby to w ogóle sensu z prostego powodu - gra nią nie dawałaby w ogóle satysfakcji, jest zbyt potężna. Poza tym ścieżka z tym, że Ciri została wiedźminką była tylko jedną z trzech możliwych.

Mac Dun

Mac Dun

Użytkownicy
posty3492
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Redzi wielokrotnie pisali o zakończeniu Wiedźmina, a robienie "mini dlc" do trójki na pewno odpada.
Spokojnie, to byłu tylko luźne moje przemyślenia :) Ja tam chętnie bym widział jakiś crpg klasyczny fantasy od redów :P

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Walący w worek!
posty5366
Propsy2086
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Walący w worek!
@Zirael i @Mac Dun, pogrzało Was chyba. Redzi wielokrotnie pisali o zakończeniu Wiedźmina, a robienie "mini dlc" do trójki na pewno odpada. Co do kontynuacji Ciri nie miałoby to w ogóle sensu z prostego powodu - gra nią nie dawałaby w ogóle satysfakcji, jest zbyt potężna. Poza tym ścieżka z tym, że Ciri została wiedźminką była tylko jedną z trzech możliwych.

Pisali o zakończeniu GERALTA, nie Wiedźmina. Sami to nawet na twiterze zaznaczyli, jeżeli dobrze pamietam ;)

POMIDOROWA JEST CHUJOWA. TWIERDZĘ TAK, PONIEWAŻ JESTEM MAC DUPEM I MI ONA NIE SMAKUJE, WIĘC ONA DLA WSZYSTKICH JEST CHUJOWA.

http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Xankir

Xankir

Złote Wrota
Valar
posty214
Propsy59
ProfesjaLvl designer
  • Złote Wrota
  • Valar
Jak dla mnie mogliby przemyśleć, aby zrobić chociaż jeden ostatni dodatek, który dodałby rzeczy z których zrezygnowali z powodu braku czasu lub po prostu wycieli je niedługo przed wydaniem gry.
W ramach Wiedźmina 4 mogliby się dogadać z Sapkowskim i stworzyć grę osadzaną jeszcze za lat świetności wiedźmińskich szkół i jak one upadły. Ciekawie byłony je ujrzeć na żywo.

,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Fartuess

Fartuess

Użytkownicy
Kiedyś to były czasy!
posty1402
Propsy826
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Kiedyś to były czasy!
@Fartuess   Jak myślisz, jaką nową grę mogą zrobić, ten 100 oddział? Raczej jakąś karciankę, czy inną pierdółkę nie robiłoby tyle osób :P

A może do w3 będą robić po prostu jakieś dlc mini po prostu

Trudno powiedzieć. Samo stwierdzenie, że ten zespół byłby dedykowany do tego projektu jest jedynie hipotezą. Nawet jeśli oni zaczynają projekt sami, to może do niego potem dołączyć reszta z Warszawy. Naprawdę niewiadomo. Poza tym CDPR Kraków zdaje się być studiem zbudowanym chociaż częściowo z byłych pracowników Reality Pump, więc zapewne tworzą jakiegoś RPGa. Osobiście bym się nie pogniewał, gdyby zrobili jakiegoś naprawdę dobrego izometryka, ale ze 100ma osobami to mogą i zrobić RPGa AAA nie będącego openworldem - jeśli w pewnym momencie zabraknie im mocy przerobowej, to będą mogli liczyć na pomoc Warszawy.

Ale to są tylko takie moje gdybania o tych potencjalnych scenariuszach, które osobiście wydają mi się najciekawsze.

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty374
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dlaczego nie mogą zrobić open worlda? Otwarty świat nie musi oznaczać ogromnego otwartego świata. Możemy mieć otwarty świat, ale rozsądnych rozmiarów. W takim G1 też mamy otwarty, choć niewielki, świat. Dla mnie otwartość świata to przede wszystkim możliwości eksploracyjne bohatera jak skakanie, wspinaczka, pływanie, nurkowanie. To wszystko w Gothicu było i nie było niewidzialnych ścian, poza Magiczną Barierą ofc. :P W grach BioWare (może poza Inkwizycją) czy takim Wiedźminie oraz Wiedźminie 2 światy są już bardziej zamknięte i korytarzowe.
Co do samej gry to pamiętam, że już po premierze W2 zapowiadali jakiś większy projekt, ale widać nie wypalił. Teraz po sukcesie W3 i znacznym powiększeniu rozmiarów studia poprzez oddział w Krakowie nie powinno być z tym problemów. Jeśli o mnie chodzi to chciałbym by był to action RPG "gothicopodobny". A więc kładący równomierny nacisk na fabułę, eksplorację oraz walkę. Mógłby być to jakiś dark fantasy w autorskim świecie. Ciekaw jestem jak Redzi poradziliby sobie nie bazując na już powstałych światach czy systemach RPG, lecz w 100% swojej grze. Myślę, że świat rozmiarów Toussaint, może nieco mniejszy, byłby w sam raz. Długość gry powinna zamykać się w przedziale 30-50 godzin. Walka mogłaby bazować na Dark Soulsach, a sam tytuł kierowany powinien być do węższej grupy graczy niż W3, który miał po prostu trafić do wszystkich. Myślę, że taka gra bardziej kameralna w porównaniu do W3 mogłaby odnieść sukces. Sam uważam, że jest spora nisza w segmencie action RPG kładące równy nacisk na wspomniane elementy, którą zagospodarowuje właściwie tylko Piranha Bytes.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry