[G2NK] - Z życia złodzieja II 3361 19

O temacie

Autor Fabiosek

Zaczęty 14.08.2016 roku

Wyświetleń 3361

Odpowiedzi 19

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx

Fabiosek
Z życia złodzieja II

[G2NK] - Z życia złodzieja II
2016-08-14, 20:44(Ostatnia zmiana: 2017-01-28, 19:01)

Wstęp do fabuły - informacje ogólne:

W modyfikacji ponownie wcielimy się bezimiennego złodzieja, który po tym jak wykiwał organizację zwaną "Stowarzyszeniem" musiał opuścić Remwę. Jednak jego tułaczka nie trwała zbyt długo, bo niemal na każdym kroku członkowie owej organizacji deptali mu po piętach. Ostatecznie padł on ofiarą intrygi, został przechytrzony i pojmany przez nieznanego mu człowieka.
Akcja gry rozgrywa się około dziesięć lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Fabuła będzie wielowątkowa, podzielona na rozdziały, a każdy z nich będzie się skupiał na innej historii. Również niewyjaśnione luki fabularne z pierwowzoru zostaną tutaj wypełnione. Gracz będzie mógł też spotkać znajome postacie oraz poznać historię głównego bohatera nie tylko z perspektywy nadchodzących wydarzeń, ale także tych, które były jeszcze wcześniej.

Dlaczego bohater postanowił dołączyć do organizacji przestępczej? Kim jest tajemniczy człowiek, który go pojmał? Czy kradzież rubinu była zwykłym testem mającym na celu potwierdzić swoje umiejętności w celu dołączenia do Stowarzyszenia, czy może ma on jakieś znaczenie, a plotki dotyczące go okażą się prawdziwe?

Wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane grając w tę modyfikację.

Cechy:

• Nowa, bardziej porywająca fabuła, która zapewni wiele godzin wspaniałych wrażeń z rozgrywki;
  • Różnorodne lokacje - od tętniącego życiem miasta, aż po dzikie pustynne tereny;
  • Niespodziewane zwroty akcji;
  • Nieliniowość - możliwość ukończenia zadania na wiele sposobów z różnymi zakończeniami;
  • Pełna polska wersja językowa;
  • Nowinki skryptowe z użyciem Ikarusa i LeGo.

Screeny:

Spoiler

Lord Xankir

Lord Xankir

Team of Gods
Valar
posty209
Propsy59
ProfesjaLvl designer
  • Team of Gods
  • Valar
Grałem w poprzednią część i mi się podobała. Ta część za to dobrze się zapowiada. Mam tylko prośbę rozwiń trochę te nowinki skryptowe, ponieważ nie wiele to mówi, a oba pakiety dają duże możliwości, więc..

,,Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. Drugim zaś śmierć."
A.Sapkowski

Glaca

Glaca

Użytkownicy
TheRouke (Роук)
posty555
Propsy49
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • TheRouke (Роук)
Zapowiada się zacnie. Żebyś tego nie zjebał. xD

Gramy tą samą postacią co w 1 czy nową?

PL|RU|EN

Ukończone mody:

G1 Mroczne Tajemnice
G1 Edycja Rozszerzona
G1 Orcades
G2 Returning ReBalance 2.1
G2 Kyrus
G2 Podróżnik za Liniami Wroga
G2 Złote Wrota
G2 Dark Saga
G2 Z życia Złodzieja

Darkmodders

Darkmodders

DarkModders Team
Mistrz mrocznych sztuk
posty672
Propsy93
ProfesjaProducent
  • DarkModders Team
  • Mistrz mrocznych sztuk
Wygląda zacnie. Co prawda, miejscami przydałoby się bardziej do vobować. Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać.

Nowe forum grupy DarkModders Team

darkmodersteamforum.cba.pl/

Blog grupy DarkModders Team.

http://darkmodders.16mb.com/

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Zapowiada się zacnie. Żebyś tego nie zjebał. xD

Gramy tą samą postacią co w 1 czy nową?

Tą samą, zresztą sam początek to sugeruje.

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty603
Propsy157
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Głównym atutem pierwszej części był niewielki ale za to dobrze rozplanowany świat oraz fabuła, która miała więcej ikry. Żadnych boskich mocy, nieziemskich artefaktów i ratowania świata. Dobrym pomysłem, mogłoby okazać się możliwość kierowania naszym bohaterem w sposób zły. Bycie ciemnym charakterem jest niedoceniane a niesamowicie poprawia odczucia z rozgrywki. Czekam na więcej informacji.
+ przejąłeś produkcję o autorów pierwszej części ?

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Głównym atutem pierwszej części był niewielki ale za to dobrze rozplanowany świat oraz fabuła, która miała więcej ikry. Żadnych boskich mocy, nieziemskich artefaktów i ratowania świata. Dobrym pomysłem, mogłoby okazać się możliwość kierowania naszym bohaterem w sposób zły. Bycie ciemnym charakterem jest niedoceniane a niesamowicie poprawia odczucia z rozgrywki. Czekam na więcej informacji.
+ przejąłeś produkcję o autorów pierwszej części ?

Zgadza się. Twórcy poprzedniej części modyfikacji (tj. Kurzer, harhar i Klabautermann) nie mieli w planach jej kontynuacji, więc tak właściwie wszystko to co się pojawi będzie nową historią. Przykładowo nigdy nie było większego opisu tej organizacji poza domysłami. Tutaj będzie można dowiedzieć się znacznie więcej, ale nie oznacza to, że wszystkie karty zostaną odkryte, musi być element tajemniczości.

Boskie moce, nieziemskie artefakty i ratowanie świata nie będą miały tutaj miejsca. Fabuła będzie przede wszystkim dojrzalsza, dosyć skupiona na głównym bohaterze. Wszelcy antagoniści nie będą mieli boskich mocy, a jeśli chodzi o świat... będzie kilka lokacji, jedne większe, a drugie mniejsze, ale główny świat będzie zdecydowanie większy niż ten z poprzedniczki. Chociażby miasto, w którym będzie dużo do roboty dla złodzieja. Zdradzę tylko tyle, że nie będzie tylko jednego antagonisty, a kilka, którzy niekoniecznie są ze sobą "zaprzyjaźnieni". Nie mam tu na myśli takich śmiesznych obozików i możliwości opowiedzenia się po jednej lub drugiej stronie. Idealnym przykładem mogą być piraci, którzy mieli okazję się pojawić w poprzedniej części oraz samo Stowarzyszenie. Jeśli chodzi Ci o granie jako zły charakter... na pewno w zadaniach będzie dość duży nacisk na możliwość wyboru jak potoczy się dalsza rozgrywka. Możesz być przykładnym obywatelem miasta, kimś neutralnym lub skurwysynem po całości. Nie ogranicza się to też do wyboru: A, B lub C. Takie zadania wymagają co prawda większego nakładu pracy, ale myślę, że warto, bo sam lubię takie zadania. Zadania poboczne w większości będą właśnie tak rozbudowane, dodatkowo poza dalszymi konsekwencjami można będzie zaobserwować, że NPC'ty komentują daną sytuację. Zupełnie jak w poprzedniej części, ale w znacznie większej dawce.

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty360
Propsy175
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaram się!! No, normalnie czeka nas zalew świetnych modów. Sequele Złotych Wrót i Dark Sagi, Dzieje Khorinis, a teraz druga część Z życia złodzieja! Pierwszą uważam za jednego z najlepszych modów do Gothiców. Widać było, że twórcy mają pomysł, questy były różnorodne, świat dobrze przemyślany, więc grałem w tego moda z dużą przyjemnością. Liczę, że Z życia złodzieja II przynajmniej utrzymają ten poziom.

Kuba

Kuba

Złote Wrota
posty1031
Propsy379
ProfesjaScenarzysta
  • Złote Wrota
No i tym samym "Z życia złodzieja" dołącza do puli nielicznych modów które doczekały się kontynuacji :P

Nie no, powodzenia Fabiosek, jestem bardzo ciekaw tego twojego projektu.

hihi12

hihi12

Użytkownicy
Degustator efru
posty49
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Degustator efru
kiedy będzie premiera tego moda??

ShadowAssassin

ShadowAssassin

Z życia złodzieja II
Awesomeness
posty264
Propsy137
ProfesjaNierób
  • Z życia złodzieja II
  • Awesomeness
Do premiery jeszcze bardzo daleko :D

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx

Fabiosek
Z życia złodzieja II

[G2NK] - Z życia złodzieja II
#11 2016-08-22, 15:16(Ostatnia zmiana: 2016-08-22, 17:05)
Do premiery jeszcze bardzo daleko :D

Uprzedzając dalsze pytania - bardzo daleko to nie dziesięć lat :)

PS Zapowiedź również na wogu: Klik

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty101
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz
Nie lubie sie wymadrzac, ale rzucilo mi sie cos w oczy na poczatku tekstu. Powinno byc ,,we will play again,,. Taka kolejnosc chyba bardziej poprawna ;p No i jest ANG zamiast ENG

Pozdrawiam mame i tate

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Nie lubie sie wymadrzac, ale rzucilo mi sie cos w oczy na poczatku tekstu. Powinno byc ,,we will play again,,. Taka kolejnosc chyba bardziej poprawna ;p No i jest ANG zamiast ENG

To akurat nie ma znaczenia, a to drugie zostało poprawione :P

Simen

Simen

Moderator
posty4914
Propsy1909
ProfesjaTester
  • Moderator

Mylisz się, kolejność może być dowolna w tym zdaniu.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

http://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Leoxiq1993

Leoxiq1993

Użytkownicy
Mistrz
posty101
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Mistrz

Mylisz się, kolejność może być dowolna w tym zdaniu.
No ta. Jakos mi sie to poprostu rzucilo w oki

Pozdrawiam mame i tate

hihi12

hihi12

Użytkownicy
Degustator efru
posty49
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Degustator efru
Kiedy jest przewidzialna premiera tego?

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty267
Propsy173
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Coś podobnego, Fabiosek o mało zawału nie dostałem xD.

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Fabiosek

Fabiosek

Z życia złodzieja II
xxx
posty2366
Propsy1263
ProfesjaProducent
  • Z życia złodzieja II
  • xxx
Kiedy jest przewidzialna premiera tego?

Prawdopodobnie osiągniesz wtedy pełnoletność, oblicz ile ci brakuje :D

Nie ma materiałów, ale robota dalej idzie ostro, na pewno w tym roku będzie ich trochę :)

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1260
Propsy86
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Trzymamy kciuki i czekamy na materialy

Gothic 1 UpdatePack fixmod 0.1 wkrótce!

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry