Dyskusja na temat modyfikacji 4573 50

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 4573

Odpowiedzi 50

Simen

Simen

Moderator
Dark Sun
posty5108
Propsy2045
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Dark Sun
Ale nie możesz sobie po prostu wkleić ZENa z L'hivera i myślec, że możesz mieć to w pełni funkcjonalne na świecie z Returninga.

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

http://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1708
Propsy735
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
A tobie o to chodzi, tutaj się zgodzę, chociaż, gdyby tak zapisać voby z R 2.0 i połączyć 3ds z Lhivera, to by to nawet wypaliło ;D

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Moze mi ktos w skrocie przybliżyc tą modyfikacje ?
Chcialbym zagrac w jakiegos moda. Wczesniej gralem w returninga ale nie dokonczylem go.
Ten mod opiera sie na GlobalModzie ? Warto instalowac wgl GlobalModa czy lepiej odrazu Przeznaczenie ?

Jak oceniacie moda w skali 0/10 > ? >

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty90
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Moim zdaniem przeznaczenie jest lepsze od globala jeszcze nie przeszedłem ale na razie oceniam na 7.5/10

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Returning czy Przeznaczenie ?

W Returninga grałem i szczerze to zaczyna nudzić te ciągłe naparzanie besti i monotonne wbijanie lvlu i stanie w miejscu bo w 3 rozdziale zabija mnie glupi wilk.... Wiadomo jest ten wybor poziomu trudnosci i o to w tym modzie chodzi zeby bylo trudno.. ale z czasem mnie nudził...

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty644
Propsy316
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Przeznaczenie to potężne rozwinięcie fabularne. Za modyfikacją przemawiają barwnie przedstawione postacie i bogate dialogi. Praktycznie każda postać ma swoje imię i jest powiązana z jakimś zadaniem. Nie znajdziemy tutaj wielu nowinek technologicznych. Gra opiera się w głównej mierze  na wykonywaniu tych zadań, bo doświadczenie za potwory i npc zostało zmniejszone.

Jeśli chodzi o logikę gry, to często można się zawieźć wykonując jakieś zadanie, które kończy się na bieganiu między wszystkimi npc w mieście/farmie i szukaniu odpowiedniej kwestii dialogowej. Wsparcie na stronie Drużyny Spolszczenia jest też dość hm... specyficzne xD . Ciężko tam się z chłopakami rozmawia po prostu.

Ogólnie modyfikacja na plus, obiektywnie oceniam ją na 8/10. Dwa punkty zabieram za chujowy support.

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeznaczenie to potężne rozwinięcie fabularne. Za modyfikacją przemawiają barwnie przedstawione postacie i bogate dialogi. Praktycznie każda postać ma swoje imię i jest powiązana z jakimś zadaniem. Nie znajdziemy tutaj wielu nowinek technologicznych. Gra opiera się w głównej mierze  na wykonywaniu tych zadań, bo doświadczenie za potwory i npc zostało zmniejszone.

Jeśli chodzi o logikę gry, to często można się zawieźć wykonując jakieś zadanie, które kończy się na bieganiu między wszystkimi npc w mieście/farmie i szukaniu odpowiedniej kwestii dialogowej. Wsparcie na stronie Drużyny Spolszczenia jest też dość hm... specyficzne xD . Ciężko tam się z chłopakami rozmawia po prostu.

Ogólnie modyfikacja na plus, obiektywnie oceniam ją na 8/10. Dwa punkty zabieram za chujowy support.

Dzieki za wyjasnienie.

Mam chec w jakas modyfikacje zagrac i zastanawiam sie w jaką. Mam jeszcze na celowniku Returninga ale z Rebalance 2.1

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty90
Propsy25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam około 80h w przeznaczeniu i uważam że mod jest średni na plus jest ilość zadań jest ich bardzo dużo jednak są one przeciętne jedne lepsze drugie gorsze często irytujące przez to ile trzeba łazić wkurzają bezsensowne rozwiązania w niektórych questach często musiałem szukać czy to na yt czy na tm jak rozwiązać jakiś quest bo nigdy bym się domyślił co trzeba zrobić.Optymalizacja moda to jakaś tragedia w l'hiver mam więcej fps niż w przeznaczaniu ja nie wiem jak to jest zrobione.W Modzie nie ma żadnych innowacji dla niektórych będzie to plus dla niektórych minus dla mnie jest to minus.

Ogólnie moda oceniam na 6.5/10 można się przy nim całkiem dobrze bawić ale szału nie ma  :D

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1341
Propsy677
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pewnego rodzaju kontynuacją Przeznaczenia jest „Epilog”. Gracz rozpoczyna tu rozgrywkę z perspektywy Mrocznego Zakonu, choć oczywiście każdy, kto tą gildią nie ukończył Przeznaczenia, nie będzie miał żadnych problemów.
Akcja toczy się tylko w zenie Khorinis, modyfikacja zawierać będzie 50 zadań podstawowych i jedno bonusowe.
Aktualnie pracujemy nad ostatnimi 5 i trwają testy. Całkiem możliwe, że na wakacje skończymy. Zainteresowanych zapraszam na forum DS.

Zapraszam!

saint269

saint269

Użytkownicy
posty64
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy magiem wody zostaje się jeszcze w 1 rozdziale czy w 3?

zeromus

zeromus

Użytkownicy
posty28
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam 99 godzin w modzie i bardzo podobne zdanie jak The Dagon. Potężnym plusem modyfikacji jest ilość zadań.Jest ich bardzo dużo i są na tyle różnorodne ze każdemu kilka musi przypaść do gustu.Mnie na przykład bardzo spodobało się szukanie człowieka który pomógł uciec Williamowi. W podstawce jest to niewyjaśniony wątek tutaj można go ruszyć dalej.Spodobało mi się też rozbudowanie postaci Gora.Ma więcej dialogów i daje więcej zadań.Z drugiej strony kilka zadań jest po prostu słabych  albo nieprzemyślanych.Za dużo biegania po całym świecie od punktu A do B do C a potem z powrotem po to by na końcu dostać 200 Expa i 100 sztuk złota.Bardzo dobrym pomysłem było by danie graczowi run teleportacji już w pierwszym rozdziale.Naprawdę ułatwiło by to graczom życie.Zwłaszcza ze wykonywanie tych zadań jest tak naprawdę obowiązkowe.Są one jedynym źródłem Expa teraz gdy potwory go już nie dają.
  Za duży plus liczę też easter eggi. Jest kilka przyjemnych odniesień do innych modyfikacji. np. gdy mag w obozie myśliwych opowiada nam skąd przybył do doliny przodków uśmiechnąłem się szeroko. 
  Dolina przodków jest lepiej zoptymalizowana niż w Global Modzie. Tam klatkowało i regularnie wywalało na pulpit przy komputerze zdolnym udźwignąć Gothica 3 na najwyższych ustawieniach. Tutaj też miałem spadki wydajności ale już nie tak duże ani częste.W każdym razie ja przestałem grać w wieżach kultu, w połowie drogi do Roudora.
  Balans w tym modzie to jakaś pomyłka.Nie chce hejtować ale naprawdę wyjątkowo nie spodobało mi się wiele rozwiązań.Prawie brak expa za przeciwników, zmniejszenie bonusów za eliksiry i tabliczki (przy podwojeniu kosztu nauki ich czytania), brak realnej możliwości zwiększania Hp (Netbek uczy tylko do 500 a eliksir hp daje tylko 10, w zamian możemy jeść jagody za +2 do hp). Wszystko to  skutecznie raz za razem irytowało mnie. Przykro mi ale dla mnie pod względem balansu jest to po prostu gorsza wersja Globala. 
  Problem polega na tym ze poza ilością  zadań mod nic właściwie nie oferuje.Nie ma tu absolutnie żadnych nowości.Przeznaczenie to po prostu Global Mod z naprawdę dużą ilością dodatkowych zadań i naprawdę bardzo popsutym balansem (przynajmniej dla moich gustów). Można się przy nim nieźle bawić i ja przez długi czas faktycznie bawiłem ale szału nie ma. Zgadzam się z oceną 6.5/10.   

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry