Dyskusja na temat modyfikacji 2885 46

O temacie

Autor Simen

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 2885

Odpowiedzi 46

Simen

Simen

Moderator
Również Bractwo Gothica
posty4716
Propsy1773
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Również Bractwo Gothica
Ale nie możesz sobie po prostu wkleić ZENa z L'hivera i myślec, że możesz mieć to w pełni funkcjonalne na świecie z Returninga.

"musisz zmienić avatar
tak żeby ludzie czuli respekt
żeby wiedzieli ze nie mają życia jesli coś źle napiszą
mówię ci" - gothic1210

http://chomikuj.pl/gothicwarrior

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1581
Propsy667
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
A tobie o to chodzi, tutaj się zgodzę, chociaż, gdyby tak zapisać voby z R 2.0 i połączyć 3ds z Lhivera, to by to nawet wypaliło ;D

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty57
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,
Moze mi ktos w skrocie przybliżyc tą modyfikacje ?
Chcialbym zagrac w jakiegos moda. Wczesniej gralem w returninga ale nie dokonczylem go.
Ten mod opiera sie na GlobalModzie ? Warto instalowac wgl GlobalModa czy lepiej odrazu Przeznaczenie ?

Jak oceniacie moda w skali 0/10 > ? >

thedagon

thedagon

Użytkownicy
posty57
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Moim zdaniem przeznaczenie jest lepsze od globala jeszcze nie przeszedłem ale na razie oceniam na 7.5/10

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty57
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Returning czy Przeznaczenie ?

W Returninga grałem i szczerze to zaczyna nudzić te ciągłe naparzanie besti i monotonne wbijanie lvlu i stanie w miejscu bo w 3 rozdziale zabija mnie glupi wilk.... Wiadomo jest ten wybor poziomu trudnosci i o to w tym modzie chodzi zeby bylo trudno.. ale z czasem mnie nudził...

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty636
Propsy302
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Przeznaczenie to potężne rozwinięcie fabularne. Za modyfikacją przemawiają barwnie przedstawione postacie i bogate dialogi. Praktycznie każda postać ma swoje imię i jest powiązana z jakimś zadaniem. Nie znajdziemy tutaj wielu nowinek technologicznych. Gra opiera się w głównej mierze  na wykonywaniu tych zadań, bo doświadczenie za potwory i npc zostało zmniejszone.

Jeśli chodzi o logikę gry, to często można się zawieźć wykonując jakieś zadanie, które kończy się na bieganiu między wszystkimi npc w mieście/farmie i szukaniu odpowiedniej kwestii dialogowej. Wsparcie na stronie Drużyny Spolszczenia jest też dość hm... specyficzne xD . Ciężko tam się z chłopakami rozmawia po prostu.

Ogólnie modyfikacja na plus, obiektywnie oceniam ją na 8/10. Dwa punkty zabieram za chujowy support.

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty57
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeznaczenie to potężne rozwinięcie fabularne. Za modyfikacją przemawiają barwnie przedstawione postacie i bogate dialogi. Praktycznie każda postać ma swoje imię i jest powiązana z jakimś zadaniem. Nie znajdziemy tutaj wielu nowinek technologicznych. Gra opiera się w głównej mierze  na wykonywaniu tych zadań, bo doświadczenie za potwory i npc zostało zmniejszone.

Jeśli chodzi o logikę gry, to często można się zawieźć wykonując jakieś zadanie, które kończy się na bieganiu między wszystkimi npc w mieście/farmie i szukaniu odpowiedniej kwestii dialogowej. Wsparcie na stronie Drużyny Spolszczenia jest też dość hm... specyficzne xD . Ciężko tam się z chłopakami rozmawia po prostu.

Ogólnie modyfikacja na plus, obiektywnie oceniam ją na 8/10. Dwa punkty zabieram za chujowy support.

Dzieki za wyjasnienie.

Mam chec w jakas modyfikacje zagrac i zastanawiam sie w jaką. Mam jeszcze na celowniku Returninga ale z Rebalance 2.1

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry