Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848152 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848152

Odpowiedzi 3362

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dokładnie jak kolega wyżej powiedział, unikalne bronie służą po to byśmy my byli bardzo mocarni w miarę szybkim czasie a nie do zarabiania bo właśnie z kasą problemów nie ma (sam balansuję w okolicach 8k-10k i nie mogę zjechać niżej a dosyć mocno trwonię pieniądze), także najlepiej się uczyć tyle broni ile potrzebujemy zanim znajdziemy coś co je przebije.
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Hajsu w kowalstwie nie szukaj, szukaj za to uzbrojenia, bo to jest naprawdę dobre w porównaniu do reszty stawki. Jak chcesz w czeladnictwie mieć właśnie jeszcze jedno źródło dochodu  to polecam Bospera.

Sam grając wojownikiem byłem u Bospera i dla potwierdzenia powyższych słów powiem tyle, że faktycznie miałem zastrzyk gotówki, ale np w 1 rozdziale musiałem latać z dobrym krótkim mieczem, bo nie mogłem znaleźć niczego lepszego.
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ale biorąc pod uwagę, że chciałbym zagrać paladynem (nigdy nie grałem paladynem w G2), to Harad to chyba najsensowniejsze rozwiązanie? Chociażby ze względu na unikalne bronie o których piszecie.

Pytanie w takim razie czy w ogóle jest sens inwestować PN w standardowe miecze czy po prostu po zostaniu czeladnikiem u Harada nic nie kuć dla swojego mistrza? :P
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak chcesz grać melee to nie ma innej opcji niz harad.
To nie returning gdzie broń pod zręcznosc ma bonusowe obrazenia od zreki.Moim zdaniem nie opłaca się grać łucznikiem.
Jak wybierzesz harada to kujesz tylko unikaty,nie ma sensu robic innych mieczy
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Akurat ja gram łucznikiem i mi się gra łatwo i przyjemnie, więc się trochę nie zgodzę :) nawet orków pojedyńczo koszę jakoś tym 2 rapierem od carla co 85 dmg (chyba) zadaje.
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak umiesz grać to nawet lagą przejdziesz moda :d.
Bronie pod siłę mają po prostu tego buffa obrażeń z samej siły.(na koniec gry nawet +280 obrazen przewagi)
Nie pamiętam jakie dokładnie były różnice obrażeń pomiędzy bronią zrecznosc/sila w przeznaczeniu.
Według mnie obrazenia powinny byc lekko na korzysc silowych(z tego pamietam takie wlasnie sa), jednak tylko bron typu rapiery/szpady/florety powinny miec duze bonusy do walki.Nawet po 25/30 pkt najlepsza z tych broni.
Bo po prostu nie ma balansu miedzy dodatkowymi obrazeniami od sily.
Wymogi w obu przypadkach sa praktycznie takie same.

Offtopic wyszedł.Ta wiadomosc powinna pojsc do tematu o opiniach w rozgrywce, ale przeznaczenie nie bedzie juz aktualizowane wiec pisanie tam raczej nie ma sensu
 

Hadar

Hadar

Użytkownicy
posty97
Propsy7
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie no, po prostu planuję zwyczajnie grać paladynem pod siłę i pytałem o optymalną strategię czeladnictwa pod ten typ rozgrywki i raz rozumiem jest to bycie czeladnikiem u Harada BEZ inwestowania PN w normalne bronie, które Harad skupuje.
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Tak, idź do Harada. Jeśli chcesz to możesz spokojnie wrzucić kilka PN w jego zamówienia, choćby dla klimatu.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak dołączę do strażników miejskich to Oskar wykopuje mnie z CJ czy coś się zmieniło w najnowszej wersji ?
Z kapliczek mogę wbijać nieskończoność siły/ zręki czy jest jakiś limit ? (te modlitwy za 500 golda)
 

SparrowJacek

SparrowJacek

Użytkownicy
Why is the rum gone?
posty368
Propsy78
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Why is the rum gone?
Nigdy nie grałem strażnikiem, więc się nie wypowiem, choć zaskoczyłeś mnie tym pytaniem.
Z kapliczek tylko okreslona wartość możesz, potem dostajesz już w nieskończoność życie tylko.
 
Zapamiętajcie dzień, w którym nie schwytaliście Kapitana Jacka Sparrowa

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ludziska, jestem w trakcie zadania zgoda na handel , koen daje mi hajs dla sędziego , ten mówi że za mało , wracam do koena po resztę i mi mówi że nic mi nie da bla bla, ok. Wracam do sędziego i żadnej opcji dialogowej. W dzienniku też mam cały czas wpis że jutro mam iść do sędziego. Spałem dzień/load/dwa dni/load/ trzy dni i nic, zero opcji dialogowej. Ktoś miał ten problem ?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zawsze płaciłem od razu więc problemu nie było. Co mnie przychodzi do głowy to albo nie masz tyle kasy ( mało prawdopodobne ) albo pogadaj z Tireonem.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Coś zbugowało się ze złotem, wyrzuciłem wziąłem z powrotem i było ok. Mam kolejne 2 pytania:
1. Co trzeba zrobić żeby akil zgodził się na handel ? Cos jeden z farmerów mówił że chyba syn mu zginął ale nie wiem jak pchnąć to dalej.
2. Z tego co czytałem mroczny wojownik ma dużo słabszy pancerz niż łs/palladyn , czy nadrabia to w inny sposób , np ma jakieś przywołańce ? (gobliny/szkielety).
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
1. Musisz wykonać zadanie Zbrodnia i Kara, z tym Iglerio.
2. Jeszcze nie doszedłem do etapu gdzie już się jest mrocznym wojownikiem/magiem, ale prawdopodobnie działa jak Strażnik Świątynny, czyli trochę słabsze zbrojki ale możliwość porządnego nauczenia się magii, nie jak paladyni.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak już jesteśmy przy zbrodni i karze, miał ktoś buga że ten czarny palladyn się nie pojawił? Leży tylko ciało Lucy, przeczytałem list , poszedłem do Andre, Igerio nie ma. Coś nie tak zrobiłem ?
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak dobrze zrobiłeś, to po przeczytaniu listu powinien pojawić się czarny paladyn, a przy wyjściu z jaskini nieznajomy typek, który będzie chciał cię zabić. A Iglerio nie ma w więzieniu, bo zgodnie z fabułą zadania przy poprawnym wykonaniu wtedy idzie do cmentarza za karczmą Orlana wraz z Valentino.
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może brakuje Ci jeszcze jakiegoś dialogu? Z xardasem gadałeś?, ewentualnie wczytaj jeszcze raz albo oddal się od tej jaskini i wróć jeszcze raz ten dialog z upadłym paladynem jest Ci potrzebny do wątku kultu. Dalej tak pisał wyżej po przeczytaniu listu od Lucy pojawia się przed jaskinią zabójca koniecznie z nim pogadaj przed walką.
 

Delph(Delphoxed)

Delph(Delphoxed)

Użytkownicy
posty136
Propsy28
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
To ja mam także 2 pytania:

1. Słyszałem, że istnieją 4 mikstury akrobatyki. Posiadam już dwie - jedną z wieży koło Irwina oraz jedną od Netbeka. Trzecia słyszałem, że jest na placu wymian pod podestem pod wodą. Także gdzie znajduje się czwarta?

2.Czy ktoś oprócz myśliwych ma jakieś questy związane z Opuszczoną kopalnią? Podobno tam znajduje się jeden z pergaminów, który można oddać Rhenowi, czy to jest specjalny powiązany pergamin dla jego questa, czy można go wykorzystać do wątku z Falerem, by uratować Dobara? Nie ukrywam, bardzo chciałbym już wejść do tej kopalnii i dostać się do Doliny Przodków od tej strony.


EDIT: Jednak się nie obejdzie bez wycieczki do Jarkendaru, kufer z pergaminem zamknięty na klucz, więc oddalam pytanie 2.
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ktoś z was miał problem że nie pojawił mu się Baron Von Ritterheim? W dzienniku mam że jest gdzieś przy farmie onara, wyczytałem na forum że powinien być tam gdzie malak i nie ma go. Wie ktoś o co chodzi?
 

meserszmit007

meserszmit007

Użytkownicy
posty296
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Można wybić orków w DP w 1 rozdziale? Czy będą do czegoś potrzebni.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry