Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848384 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848384

Odpowiedzi 3362

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Fakt czasami się tak dzieje. Mi pomogło zapisanie gry, wyłączenie i wczytanie i problemu nie było.
 

corwin1519

corwin1519

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajdę kolejnych dwóch wojowników z zadania "demoniczne ostrze"?
Dodam, że po zabiciu pierwszego - za latarnią morską - nie pojawia się żaden wpis w dzienniku, a sam zabity nic przy sobie nie ma - podnoszę tylko miecz, którym walczył. 
 

Dektausa

Dektausa

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Próbowałem już tak ale nic
 

rusek1234

rusek1234

Użytkownicy
posty24
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem rozwiązany.

Gdzie znajdę klucz do drzwi zamkowych, które prowadzą do najwyższej wieży w GD? Mam klucz nazwany: klucz Gomeza II czy coś takiego. Domyślam się, że otwiera on drugie drzwi. Prosiłbym o szczegółową odpowiedź. Screena, dokładne miejsce lub coś w tym rodzaju. Nie chce bawić się w podchody. :antyprops: Z góry dziękuje.  :ok:

Problem rozwiązany, klucz był za obrazem na poziomie nad engorem. Trzeba było wcisnąć czaszkę/dźwignię.
 

RaPIsZoN

RaPIsZoN

Użytkownicy
Pan Mrozu
posty32
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Pan Mrozu
Kilka pytań, a mianowicie:
1. Skąd mam wziąć pergamin dla starca? (do misji z Gomezem)
2. Gdzie Innos czuwa nad światłem?
3. Gdzie jest to demoniczne ostrze?
4. I jak do cholery mam przejąc statek paladynów? Mam załogę, kapitana, a tu Girion zamiast w porcie, to przesiaduje koło ratusza i sobie macha mieczem. Brak opcji dialogowych.
Z góry dzięki.
 

Kabull19

Kabull19

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co trzeba zrobić żeby zemścić się na Dereku?
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Kto uczy many? U Vatrasa nie mogę sie nauczyć.
2.Czy jest w grze regeneracja many?
 

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Kilka pytań, a mianowicie:
1. Skąd mam wziąć pergamin dla starca? (do misji z Gomezem)
2. Gdzie Innos czuwa nad światłem?
3. Gdzie jest to demoniczne ostrze?
4. I jak do cholery mam przejąc statek paladynów? Mam załogę, kapitana, a tu Girion zamiast w porcie, to przesiaduje koło ratusza i sobie macha mieczem. Brak opcji dialogowych.
Z góry dzięki.

1. Pergamin ma kruk, możesz też kupić u lutero albo dostać od tego kartografa w porcie ogólnie da się chyba zdobyć 4 albo 5 łącznie.
2. Światłem dla statków - latarnia morska
3. Tam gdzie innos czuwa nad światłem :D

Co trzeba zrobić żeby zemścić się na Dereku?

Trzeba było iść do niego zagadać i on da Ci pierścień na dowód swojej śmierci - o ile chodzi o tego dereka w obozie bandytów :D


Ma ktoś patent na zdobycie 20stu mieczy dwuręcznych dla gor boba w leśnym obozie w GD?
 

zeromus

zeromus

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Ma ktoś patent na zdobycie 20stu mieczy dwuręcznych dla gor boba w leśnym obozie w GD?

Ja zabijałem szkielety a potem ostrzyłem ich miecze na osełce do mieczy.Bezi wpierw wytwarza gniewną stal ale z czasem zacznie produkować lekkie miecze dwuręczne.Potem to tylko kwestia znalezienia 20stu szkieletów wojowników z mieczami (niestety niektóre mają topory zamiast mieczy).   
 

RaPIsZoN

RaPIsZoN

Użytkownicy
Pan Mrozu
posty32
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Pan Mrozu
A gdzie jest krucze ziele?
 

romx

romx

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie mrocznego zakonu. Po zrobieniu misji 'kto to jest?' mialem wrocic do infernona, a jego nie ma pod wieza xardasa. Gdzie go teraz znajde?
 

RaPIsZoN

RaPIsZoN

Użytkownicy
Pan Mrozu
posty32
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Pan Mrozu
Mam pytanie odnośnie mrocznego zakonu. Po zrobieniu misji 'kto to jest?' mialem wrocic do infernona, a jego nie ma pod wieza xardasa. Gdzie go teraz znajde?
Prawdopodobnie znajduje się w jaskini niedaleko czarnego trolla, tuż za wiszącym mostem. Gwoli ścisłości, to ta jaskinia, w której wieńczy się próbę ognia (tam gdzie jest skrzynia z runą dla Pyrokara, czy tam Parlana)
 

romx

romx

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie odnośnie mrocznego zakonu. Po zrobieniu misji 'kto to jest?' mialem wrocic do infernona, a jego nie ma pod wieza xardasa. Gdzie go teraz znajde?
Prawdopodobnie znajduje się w jaskini niedaleko czarnego trolla, tuż za wiszącym mostem. Gwoli ścisłości, to ta jaskinia, w której wieńczy się próbę ognia (tam gdzie jest skrzynia z runą dla Pyrokara, czy tam Parlana)

Niestety tam też go nie ma. Jakies inne propozycje? Czy moze zbugował się?
 

RaPIsZoN

RaPIsZoN

Użytkownicy
Pan Mrozu
posty32
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Pan Mrozu
B5_9000_narsus - kod na niego. Zrespij go przy wieży, mógł się gdzieś zapodziać. W przyszłości, gdybyś natknął się gdzieś na niego i byłoby ich wtedy dwóch, to proponuje zabić jednego komendą kill, żeby zapobiec jakimś bugom.
 

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A gdzie jest krucze ziele?

Chyba  było gdzieś w zamku, tam u magów ognia gdzie milten siedział.
 

RaPIsZoN

RaPIsZoN

Użytkownicy
Pan Mrozu
posty32
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Pan Mrozu
A wie ktoś, czy w tym modzie ktoś uczy eliksiru siły?
 

venuen

venuen

Użytkownicy
posty94
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 1.Gdzie znajdę kolesia od łuku wygnania?
 2. Gdzie znajdę Zwiastun Burzy?
 3. Kto zrobi dla mnie krem do twarzy?
 

Kabull19

Kabull19

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Co trzeba zrobić żeby zemścić się na Dereku?

Trzeba było iść do niego zagadać i on da Ci pierścień na dowód swojej śmierci - o ile chodzi o tego dereka w obozie bandytów :D

Niestety takiej opcji nie ma, jest tylko coś o grzeczności dla nowych w obozie... Coś trzeba zrobić wcześniej?
 

zeromus

zeromus

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy

 3. Kto zrobi dla mnie krem do twarzy?
Jeden z magów wody, chyba Riordian. Jednak zrobi krem dopiero w Jarkendarze przedtem będzie mówił ze nie ma teraz czasu.
 

troll1231

troll1231

Użytkownicy
posty66
Propsy3
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
1.Gdzie znajdę kolesia od łuku wygnania?

W gospodzie tekli, koleś kojarzy się z karierą nikosia :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry