Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 848610 3362

O temacie

Autor Simon Said

Zaczęty 29.07.2016 roku

Wyświetleń 848610

Odpowiedzi 3362

lee27

lee27

Użytkownicy
posty85
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Da się jakoś zdobyć róg smoczego zębacza nie ucząc się pozyskiwania ich ?

Było już gdzieś pytanie. W 2 rozdziale gdzieś się kupowało. Musisz zobaczyć wcześniejsze posty.
A nie ma ich czasem w jarkendarze w tej pustynnej części w kopalni na samym końcu
 

mryantar

mryantar

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem. Otóż w zadaniu "Zbrodnia i kara" przy ciele Lucy nie było czarnego paladyna, mam list i zadanie stoi w miejscu, robiąc zadanie jeszcze raz we wcześniejszych save'ach jest to samo. Co mam zrobić? ;/
 

kioskarz

kioskarz

Użytkownicy
posty48
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie. Czy z kapliczki Innosa da się wylosować manę? Czy może tylko mam pecha, bo próbowałem po 20 razy losować każdą opcję i przy dwóch najtańszych zawsze losuje się HP, a za 500 golda zręczność/siła. Już mi się nie chce wczytywać i próbować dalej, bo zakładam, że pewno się nie da. Jeśli ktoś wylosował, to niech napisze, to może popróbuję jeszcze.
 

Jonxx

Jonxx

Użytkownicy
Wędrowiec
posty20
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wędrowiec
O ile mi wiadomo to nie, a używałem kapliczek sporo. :)
 
Even if the morrow is barren of promises...
Nothing shall forestall... my return.

pablo7890

pablo7890

Użytkownicy
posty27
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytanek do zadań. Jestem już pod koniec 5tego rozdziału, dokańczam te zadania, które mi jeszcze zostały.

1) Polowanie na rzadkie zwierzęta.
Czy Lodowego Jaszczura wystarczy ubić? Nie dropnęło z niego żadne trofeum.
2) Zwiastun Burzy.
Mam już Zwiastun Burzy. Rozmawiałem z Regisem. Do kogo zagadać w następnej kolejności?
3) Kolekcjoner kluczy.
Czy to zadanie się kiedyś kończy?  :lol: Oddałem chyba wszystkie klucze, a nadal żadnego wpisu w dzienniku.
4) Sentymentalny farmer.
Dowiedziałem się, że muszę szukać informacji na farmach w pod miastem. Przepytałem wszystkich możliwych NPC i żaden nie ma dialogu na ten temat. Jakieś wskazówki? :)
5) Ranny cień.
Gdzie znajdę Krucze ziele? U żadnego handlarza nie znalazłem.
6) Relikwia goblinów.
Gdzie znajdę Glynnmyra? Przeszukałem okolice i nie znalazłem go.
7) Dostawa rzadkich trofeów.
Kto jest tym dostawcą dla Tireona? Do kogo uderzać w tej sprawie?

Dzięki za pomoc! :)


 

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1. Nauka wycinania języków, mi już przepadło, bo nie umiałem rogów cieniostwora.
2. Myślę żebyś robił zadania dla obozu blizny.
6. Glynmyr hmm. albo ten pierwszy goblin jest w kopalni obok słonecznego kręgu, albo ten drugi. Jest koło magów wody w Jankerdarze. Przeszukaj okolice zniszczonych budynków.


Post połączony: 2017-01-08, 20:56
Refresh@

Jeszcze kilka zadań:
1. Harlok - Gdzie on przebywa
2. Miecz Świstaka - przeszukałem domki koło jego chaty i nic nie znalazłem
3. Ranny cień - gdzie jest krucze ziele?
4. Rośliny wiary - mam 2, ale nie mogę znaleźć 3.
5. Chromanin - jak poruszyć dalej wątek?
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W jaki sposób dostać się do Świątyni Śniącego? W sensie nie mam żadnego zadania z tym związanego,dźwigni nie idzie użyć "brak przedmiotu" a chciałbym zdobyć Uriziel :D

3. Krucze ziele ma Milten w zamku w górniczej dolinie.

Gdzie znalazłeś te dwie rośliny wiary?
 

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na terenie orków kolo diego, wieży xardasa (Rośliny wiary). Aby dostać się do świątyni musisz wypić orkową miksturę i odziać Ulu-mulu ma go ork. W jaskini gdzie zdobywałeś księge dla cor kaloma co robiłeś w G1. Gdy już to zrobisz podchodzisz do kraty i sama się otwiera.
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W miejscu gdzie się szło z Talasem? Tam gdzie były te gobliny? Jeśli tak to albo coś źle robię albo mam buga albo jestem ślepy bo tego ulumulu nigdzie nie mogę znaleźć.
 

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tak tam. Ma go ork musisz go przeszukać.
 

pablo7890

pablo7890

Użytkownicy
posty27
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Miecz Świstaka leży na ziemi. Musisz iść Zewnętrznym Pierścieniem od miejsca, gdzie stała chata Świstaka, nie w stronę targowiska, gdzie byli Fisk i Dexter itd, ale w tę drugą.  Miecz leży przy ruinach jakiejś chaty tak, że ciężko go zauważyć.

Co do kruczego ziela. Przeszukałem wieżę magów w zamku i nie ma go tam. A Milten opuścił już GD. W Khorinis nie mam z nim opcji handlu, ani dialogu na ten temat. Czy można to zadanie jeszcze jakoś uratować?

Co do Lodowego Jaszczura - umiem wycinać języki, a i tak trofeum nie dostałem. Bug?
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma tam żadnego orka imiennego który miałby ulumulu :/ To jest jako zadanie? Trzeba to jakoś rozpocząć? Gram mrocznym i nawet wzmanki na temat ulumulu nie było - po prostu na forum wyczytałem że tam jest. A może nie ta wersja moda? Może mi iten ork znikł albo utopił się w wodzie? :P Nie gram na kodach od razu mówię.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • online
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
W miejscu gdzie w G1 był Almanach - jest Bumschak i on ma ulumulu.

 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Słuchaj Wiśnia. Zadanie ze świątynią aktywujesz gdy kowala z za krat teleportujesz. Musisz później iść do Xardasa. z Xardasem będziesz miał dialog. Bla bla Mikstura orków bla bla Ulu-mulu. Później idziesz nad kopalnie palladynów kolo miasta orków i gadać ze swoim przyjacielem z G1 orkiem.
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ooo dziękuję,tak myślałem, że to jakieś zadanie którego do tej pory nie dostałem :) Choć jeden dobrze wyjaśnił haha :D
 

bula158

bula158

Użytkownicy
posty27
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ooo dziękuję,tak myślałem, że to jakieś zadanie którego do tej pory nie dostałem :) Choć jeden dobrze wyjaśnił haha :D

Gdyby można było dawać łapki xD

Ja chyba zdupiłem parę questów. Np uriziel czy świątynia śniącego. Przez to ze Xardas poszedł w pizdu. a ja jak to zwykle ja, 1 pobyt w GD tylko kopalnie i ruszam po oko innosa i dopiero jak zabiałem smoki to zacząłem robić zadania w GD. i dupa może kiedy indziej przejdę. Zobaczę dodatek LZG.

 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej panowie,a może ktoś wie gdzie jest skarb tego pirata o którym mówi Jack. Dał takie zadanie - podobno gdzieś w tym dużym lesie obok latarni? Bo nie moge za cholere znaleźć :D
 

kioskarz

kioskarz

Użytkownicy
posty48
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie kim jest agroman z misji Marchewka? Bo na upartego to może być każdy rolnik, alchemik, mag lub ktoś mądry. Czyli 80% NPC.
 

wisnia2143

wisnia2143

Użytkownicy
posty30
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak wgl zacząć tą misję z marchewką? Bo dostałem ją i nwm co robić?
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Hej panowie,a może ktoś wie gdzie jest skarb tego pirata o którym mówi Jack. Dał takie zadanie - podobno gdzieś w tym dużym lesie obok latarni? Bo nie moge za cholere znaleźć :D

Tak jak zaznaczyłem na mapce. Z drogi do kamiennego kręgu w lesie odbija ścieżka w stronę klifu z zębaczami i polnymi bestiami. W pewnym momencie jej przemierzania zobaczysz półki skalne po lewej stronie, na górze będą orkowie, a kawałek dalej stado wargów. Właśnie tam musisz szukać tego skarbu :)
Ktoś wie kim jest agroman z misji Marchewka? Bo na upartego to może być każdy rolnik, alchemik, mag lub ktoś mądry. Czyli 80% NPC.
Florencjusz w Martwej Harpii.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry