Nowa strona Dziejów Khorinis 5595 31

O temacie

Autor Dark

Zaczęty 27.07.2016 roku

Wyświetleń 5595

Odpowiedzi 31

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

Nowa strona Dziejów Khorinis
2016-07-27, 15:39(Ostatnia zmiana: 2016-07-27, 15:48)
Po kilku perturbacjach wraca strona moda - tym razem w wydaniu minimalistycznym i prostym. Dowiecie się z niej kilku nowych i najważniejszych informacji na temat projektu. W galerii z kolei dorzuciliśmy jeszcze kilka nowych screenów z lokacji.

http://soulfire.worldofgothic.com/

Uwaga - zarówno artykuły 'Informacje' jak i 'Fabuła' zostały przepisane/napisane na nowo tak więc zachęcamy do przeczytania raz jeszcze wszystkiego

Mamy nadzieję, że wszystko się podoba.

Komunikację i publikacje wiadomości/newsów przenosimy już całkowicie na media społecznościowe - FB, ModDB i YouTube. Dlatego zachęcamy do zaobserwowania nas w tych miejscach.

Specjalnie podziękowania dla Komucha (lay) i Leinnana (css)

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Szlachcic
posty1679
Propsy469
ProfesjaSkrypter
  • Złote Wrota
  • Szlachcic

Siemekk
Złote Wrota

#1 2016-07-27, 17:27(Ostatnia zmiana: 2016-12-22, 18:01)
Piękne :)

Nie mam nic przeciwko jeśli poprosisz o pomoc...
Tylko jak już prosisz to nie proś o podstawy lub Ikarusa & LeGo gdy nie znasz nawet podstaw.
Moje skrypty:
Dwa ostrza

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty375
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I jak tutaj nie czekać na taką modyfikację? :) Zawsze chciałem zagrać w prequela Gothica, zawsze marzyłem by trafić do Górniczej Doliny na krótko przed powstaniem Magicznej Bariery i towarzyszyć tym wydarzeniom, które miały miejsce już po powstaniu Bariery: bunt skazańców, objęcie władzy przez Gomeza i Magnatów, zaprowadzenie nowych porządków, odejście Xardasa, tworzenie się nowych obozów i walki między nimi itp. itd.

Może w Dziejach Khorinis akcji po powstaniu Bariery nie będzie, ale mod również zapowiada się wspaniale. Póki co Dzieje Khorinis mają szansę zostać najlepszym modem do Gothiców. :) Piranie nie są w stanie dać nam Gothiki to zrobią to fani. Ciekawie będzie móc zawitać do Khorins, jako bogatego miasta, o którym to opowiadał nam latarnik Jack. No i nie spodziewałem się, że w tym modzie zawitamy do Górniczej Doliny. Fajnie będzie móc zobaczyć te wszystkie miejsca na 11 lat przed akcją "jedynki" i na rok przed powstaniem Magicznej Bariery. Liczę też, że sporo będzie postaci znanych z G1 i G2. Zobaczyć takiego Gomeza i innych magnatów jako skazańców to byłoby coś. :P

Z pewnością wesprę twórców jakąś kwotą, bo fajnie mieć choć drobny udział w powstawaniu moda z profesjonalnym dubbingiem. Może nawet machnę się na 50 zł, bo co jak co, ale Gothic jest wart każdej ceny. :D Jeśli choć po części grając w Dzieje Khorinis poczuję się tak jak wtedy gdy po raz pierwszy ogrywałem G1 i G2 to będzie warto.

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

#3 2016-07-27, 20:43(Ostatnia zmiana: 2016-12-22, 15:48)
Dzięki za te słowa

Z pewnością wesprę twórców jakąś kwotą, bo fajnie mieć choć drobny udział w powstawaniu moda z profesjonalnym dubbingiem. Może nawet machnę się na 50 zł, bo co jak co, ale Gothic jest wart każdej ceny. :D Jeśli choć po części grając w Dzieje Khorinis poczuję się tak jak wtedy gdy po raz pierwszy ogrywałem G1 i G2 to będzie warto.
Wstrzymaj się proszę z jakąkolwiek formą wsparcią do końca września - wtedy zamierzamy opublikować ogromny materiał ze świata gry oraz z pierwszych nagrań dubbingu. Wtedy też będzie to dobry moment na rozpoczęcie oficjalnej zbiórki. No i będziesz miał finalne potwierdzenie czy warto

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty375
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Dark - Dzięki! W takim razie tak właśnie zrobię. :) Mam nadzieję, że utwierdzę się jedynie w przekonaniu, iż warto wesprzeć ten projekt.

Misfire

Misfire

Użytkownicy
Prokrastynator
posty17
Propsy16
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Prokrastynator
Modyfikacja wydaje się być w tak zaawansowanym stadium rozwoju, że perspektywa infekcji tzw. syndromem spalonego dysku zakrawa o najczarniejszy koszmar. Wyrażam swoją szczerą nadzieję, że w tym przypadku obejdzie się bez większych komplikacji  :ok:
Nie martwi mnie data premiery, bardziej zależy mi na tym, by projekt był ukończony - premiera moda wykonanego z takim profesjonalizmem umieści Was na kartach historii polskiej sceny modderskiej. Oby w jak najlepszy sposób.

Życzę powodzenia w realizacji projektu. Moje pieniążki oczywiście również polecą  :)

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty296
Propsy195
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
Cóż, to wielki projekt, zawsze można liczyć na rodaków, że spiszą się świetnie. Czekam na pierwszego trailera i jakiś materiał prezentujący DK. Jak mi się spodoba, jak usłyszę polski dubbing, skuszę się by wesprzeć waszą pracę skromnym datkiem. Powodzenia!

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty106
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Jakby nie bym nie był pewny że Dark mnie zabiję chętnie podesłałbym urywki dubbingu bo miałem okazję go usłyszeć, i jeśli mam być szczery nie sądziłem że uda się zrobić coś tak profesjonalnego.

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty375
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ja jeszcze mam pytanko: czy występ wszystkich aktorów, których zdjęcia można znaleźć na stronie jest już pewny, czy zależy od wsparcia fanów? :)

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

#9 2016-07-28, 15:24(Ostatnia zmiana: 2016-08-22, 15:22)
A ja jeszcze mam pytanko: czy występ wszystkich aktorów, których zdjęcia można znaleźć na stronie jest już pewny, czy zależy od wsparcia fanów? :)
Na pewno pierwszeństwo mają postacie które pojawiają się w DK. na 101% - Marzecki, Wituch i Tomecki. Ale równie ważnym kryterium jest kryterium WIEKU I STANU ZDROWIA. Aktorów jest szansa żeby było nawet więcej niż na stronie, wszystko zależy od ilości funduszy.

W nagraniach pierwszeństwo ma oczywiście pan Marzecki. Na równi z nim będą:

Andrzej Tomecki - pan Andrzej ma już 84 lata, ale podobnie jak Greg któremu udziela głosu jest osobą nad wyraz dziarską i człowiekiem czynu ;) Jak zapewniała mnie pani ze Star International Polska jest pracoholikiem, cały czas pracuje - regularnie i wręcz nadgodzinowo :D Wspaniała osobowość i magiczny głos.
Krzysztof Zakrzewski - pana Krzysztofa poza G3 wszyscy zapewne doskonale kojarzą z niesamowitej roli Vivaldiego w Wiedźminie 1 :D Pan Krzysztof jest w 'młodym' wieku, bo ma 67 lat jednak dotarła do nas bardzo zła wiadomość. W tym roku zachorował na nowotwór ;(
Na szczęście udały się pierwsze fazy chemioterapii i mimo że pan Krzysztof bardzo schudł to jego stan się poprawia i również pracuje. W kwietniu i maju brał udział w nagraniach mini-serialu komediowego 'Pan Gorzała', zachęcam do zapoznania się: https://www.youtube.com/channel/UCDatwxd1MaCZTpYdBosaI_Q/videos
PRZY OKAZJI ZACHĘCAM DO POMOCY FINANSOWEJ NA LECZENIE PANA KRZYSZTOFA!: http://fundacjadaria.org/pomoc-dla-krzysztofa/
W każdym razie pan Krzysztof jest diamentem, który koniecznie trzeba uhonorować dlatego jego jak najszybsze nagrania są dla nas bardzo ważne.
Włodzimierz Bednarski - pana Włodzimierza nie wrzuciliśmy na stronie, ale magię jego głosu zna zapewne każdy. Ma w tej chwili 81 lat, ale również jest w dobrej kondycji. Podkładał on np. głos druidom, oraz Pustelnikowi w Wiedźminie 1. Jeśli ktoś nie pamięta głosu, to wrzucam link z dialogiem: https://youtu.be/gn8o-9ajlFA?t=8m49s
Osobiście bardzo zależałoby mi aby wziął udział w nagraniach - jego głos jest po prostu niesamowity, klimatyczny i wręcz hipnotyzujący. Mam już dla niego przewidzianą postać jednego z ważniejszych Magów Wody na Vaduz, ale nie tylko ;) Jego głos jest w mojej czołówce najlepszych aktorów, a biorąc pod uwagę jego wiek dodatkowo czyni go to priorytetem.

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty375
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na Jacka Mikołajczaka raczej szans nie ma. :) Zbyt bardzo by się wszystkim z Bezimiennym kojarzył. Sama postać też w czasie akcji Dziejów Khorinis może mieć co najwyżej kilkanaście lat. :P

Mac Dun

Mac Dun

Moderator działu
Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
posty3493
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
  • Przed wyruszeniem należy zebrać drużynę
Na Jacka Mikołajczaka raczej szans nie ma. :) Zbyt bardzo by się wszystkim z Bezimiennym kojarzył. Sama postać też w czasie akcji Dziejów Khorinis może mieć co najwyżej kilkanaście lat. :P
Zdziwilbys sie jak jego glos sie zmienił, poza tym aktorzy potrafią zmieniać glos jak np boberek który tyle postaci dubbingowal :D (Milten i Pepe np )

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Filozof
posty296
Propsy195
Nagrody
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Filozof
A Fronczewski?

Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Umysł potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia. ~ Tyrion Lannister
Wśród polityków się obracałem i licznych poznałem i przekonałem się, że lepiej przystawać z ku*wami, bo one mają chociaż swój honor i jakieś zasady. ~ Geralt z Rivi

sebogothic

sebogothic

Użytkownicy
posty375
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pan Fronczewski to zbyt duży kaliber, poza tym o wiele częściej niż w dubbingu udziela się w teatrze. Nie dubbingował też nigdy w Gothicach, a z growego dubbingu najbardziej jest znany jako narrator w izometrycznych erpegach od BioWare.

FOgidel

FOgidel

Użytkownicy
posty57
Propsy99
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Byłem w zeszłym roku na przedstawieniu z Mikołajczakiem i nie powiem, żeby się jego głos zmienił. Myślę, że po prostu zawsze gra trochę tym swoim głosem i dlatego jego "normalny" głos nie jest dokładnie taki jak Bezimiennego. Poza tym, on przecież daje głos do co drugiej reklamy...

Mac Dun

Mac Dun

Moderator działu
posty3493
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
nie powiem, żeby się jego głos zmienił.
E tam. Wystarczy sobie posłuchać w Arcani, patrzac na takiego g1, zupełnie inaczej brzmi. A bezi tez ma być npc w dk. :)

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty106
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Skąd masz takie ciekawe informacje jeśli można spytać?

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

#17 2016-07-29, 15:23(Ostatnia zmiana: 2016-07-29, 15:33)
A bezi tez ma być npc w dk. :)
Skąd masz takie ciekawe informacje jeśli można spytać?
Chciałem wyjaśnić i zdementować. Kiedyś (bardzo dawno temu) faktycznie publicznie była brana pod uwagę taka możliwość i miałem na to ciekawy pomysł. Jednak teraz uważam że tykanie 'legendy' odpada. Zresztą po tym co joowood i nawet pirania narobiły z samym bezimiennym robiąc z niego z 'gościa w przestępczym świecie' jakiegoś gieroja i zbawce świata wystarczająco 'zamknęło' i wyczerpało temat. Skupmy się na tym wspaniałym świacie, a nie bezimiennym.

nie powiem, żeby się jego głos zmienił.
E tam. Wystarczy sobie posłuchać w Arcani, patrzac na takiego g1, zupełnie inaczej brzmi.
Nie zmienił mu się głos, tylko jest to zupełnie inna gra aktorska w jego wykonaniu.
To jest partactwo reżysera dubbingu który nie pokazał panu Mikołajczakowi jego nagrań z poprzednich części gry, tylko mówił w jaką role ma się wcielić - króla chorego psychicznie i wrzeszczącego - stąd masz inny głos, bo wcześniej był 'stoicki' i sarkastyczny, a teraz dając mu wskazówki do 'nowej' roli automatycznie zmodyfikowali jego grę aktorską. Byłem zresztą 2 lata temu na 'Miłości na Krymie' Mrożka w Teatrze Wielkim i głos ma cały czas ten sam.

Poza tym - ta sama historia jest z Adamem Baumanem. Posłuchaj sobie dubbingu Diega w Gothic 1 - G2 - Arcania.
W Arcanii i Gothic 1 brzmi IDENTYCZNIE. W gothic 2 brzmi inaczej, a to podejrzewam dlatego że pod koniec gry można zabrać na statek i jego i Laresa, więc reżyser dubbingu kazał mu zapewne zagrać nieco zmienioną barwą głosu, aby obie postacie stojące na okręcie obok siebie nie brzmiały 1:1.

Sama postać też w czasie akcji Dziejów Khorinis może mieć co najwyżej kilkanaście lat. :P
Myślę, że niekoniecznie kilkanaście. Jeśli w 'Gothicu' może być koło/przed 30, to tu mógłby mieć 20. Ale powyżej wyczerpałem argument za tym aby w ogóle do niego nie nawiązywać.

A Fronczewski?
Myślę, że 'cenowo' nie byłby dużo droższy. Tylko tak jak powiedział Sebo - bardziej znany jest z roli narratora a nie pełnoprawnej postaci. Pytanie tylko czy warto byłoby dopłacać X złotych tylko dlatego, aby udział wzięła 'gwiazda'? Bo to rozumiem miałoby tylko cel marketingowy. Jeśli chodzi o sam głos to bardzo go lubię, ale uważam że nie brakuje lepszych i dużo bardziej niedocenionych ;)

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3537
Propsy4424
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Dark, odpisz na gg.
Swoją drogą nie za wczesnie na ustalanie dubbingu nie mając w pełni stworzonego gameplayu? Może się myle. Jeśli tak, to mógłbyś go nieco przyblizyc.

Mac Dun

Mac Dun

Moderator działu
posty3493
Propsy968
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
Chciałem wyjaśnić i zdementować. Kiedyś (bardzo dawno temu) faktycznie publicznie była brana pod uwagę taka możliwość i miałem na to ciekawy pomysł. Jednak teraz uważam że tykanie 'legendy' odpada
Kurcze, trochę szkoda że nie spotkamy beziego, nawet w zamknięciu, gdzie był jeden dialog w gothicu że bezi siedział w ciemnicy trochę.  Fani pierwszych goticów pewnie i tak by się nie przejmowali tym co arcania zrobiła bo większość pewnie nie grała nawet :P Mimo to rozumiem o co wam chodzi :)

A jakiś dialog który by go wspominał np sędziego o bezim, co myślisz Dark?

Co ty się uczepiles tego Bezimiennego skoro jeśli mod wyjdzie bedziesz mial do dyspozycji ciekawsze rzeczy
Po prostu lubię tą postać, a byłoby fajne puszczenie oczka w stronę fanów :)

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3537
Propsy4424
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Co ty się uczepiles tego Bezimiennego skoro jeśli mod wyjdzie bedziesz mial do dyspozycji ciekawsze rzeczy

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Dark
Moderator działu

#21 2016-07-29, 16:29(Ostatnia zmiana: 2016-07-29, 17:05)
Swoją drogą nie za wczesnie na ustalanie dubbingu nie mając w pełni stworzonego gameplayu? Może się myle. Jeśli tak, to mógłbyś go nieco przyblizyc.
Nie jest za wcześnie, bo składamy już rutyny i paczkę z modem, i liczę że pójdzie to szybko i sprawnie. Jednoczesnie na wschodzie wyspy wykanczamy vobowanie i 3D. W dodatku to wszystko jest tak wielkim organizacyjnie przedsięwzięciem, że nie ma czasu do stracenia. Poza tym jest to typowa karma, coś się dzieje i daje nam to dodatkową motywacje do działania. Oczywiście zaznaczam że oficjalna zbiórka jak pisałem wcześniej jeszcze się nie rozpoczęła.  Najpierw jeszcze mamy kilka rzeczy do wykończenia, no i materiał filmowy do opublikowania.

Zdradziłbym co nieco gameplaya, ale kurcze. W sumie nie wiecie nic, i szkoda byłoby to burzyć bo to co bedzie sie działo będzie dla was całkowitym zaskoczeniem i szokiem. A już zwłaszcza koniec rozgrywki na Vaduz. Jest to jak juz mowilem brutalna historia polityczna i 0 uczestnictwa bogów (tylko w tle gdzie mamy wojne orkow z ludzmi).
W nowym opisie na stronie wrzuciliśmy info o 'pewnym wydarzeniu które zmienia w życiu bohatera i ojca wszystko' - tez nie chce tu zdradzac czy chodzi o magow czy o cos zupelnie innego bo to popsuje juz te niespodzianki. Chętnie powiedziałbym czym przy fabule się inspirowaliśmy, ale znowu możecie odkryć co znajdzie się w gameplayu. Tak więc wole milczeć i powiem tylko że częściową inspiracją byl G1 :P

Mind Fear

Mind Fear

Użytkownicy
posty34
Propsy9
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Od dawna o takim projekcie myślałem, więc będę się starał wspierać go najlepiej jak tylko będę mógł. Naprawdę wspaniałe uczucie, kiedy wiesz, że ktoś tworzy coś naprawdę na wysokim poziomie, często miałem tak, że myślałem o tym by powstawały kolejne części gier, seriali które kocham, ale część z nich umarła i nie ma na to szans, myślałem, że jest tak również z Gothic, ponieważ wiedziałem że ewentualne kolejne oficjalnie wydane części na nowszych silnikach, z nową fabułą  i może osadzone w nowych realiach to nie to samo, a ten projekt pachnie mi ładnie jak ... , że tak powiem 100% pure Gothic. Mam nadzieję, że wszystko ładnie wyjdzie, a niemcy i rosjanie będą płakać.

Znalazłem szczęście i je zgubiłem. Trudno. 

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty106
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Cieszę sie ze mamy takich fanów moda, sam jestem jego fanem i mogę zapewnić ze razem z reszta drużyny zrobimy wszystko by moda wydać jak najszybciej ;)

KornikS

KornikS

Użytkownicy
posty56
Propsy36
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
Czy planujecie coś nowego po wydaniu Dziejów Khorinis?

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty106
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio
Skupiamy się na Skończeniu dziejów aktualnie, co będzie w przyszłości? To sie okaże ale wiem jedno... Wszystko będzie w porządku :)

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty635
Propsy221
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Filozofia "xD"
(...)zrobimy wszystko by moda wydać jak najszybciej ;)

Protip na przyszłość - nigdy nie pisze się takich rzeczy w temacie modyfikacji przez siebie robionej.Dlaczego? Bo na ogół kończy się na średnio dwudziestu postach dziennie w każdym "kiedy wyjdzie mod", przeradza się to w "no ja myślę, że wyjdzie, a spróbujcie go tylko nie wydać" przechodzi do "to wasz mod, róbcie go spokojnie, ale ..." przeplatane z tym wcześniejszym, później jeszcze parę pierdolamentów, aż kończy się na wkurwieniu autora/autorów, którzy mają dosyć odpowiadania na te posty i zamknięciu tematu.

"You can't put two people in a room together without one of them trying to govern the other."

Revo16pl

Revo16pl

RaveN Studio
posty106
Propsy86
ProfesjaGrafik 3D
  • RaveN Studio

Revo16pl
RaveN Studio

#27 2016-07-30, 13:47(Ostatnia zmiana: 2016-08-01, 16:28)
Póki co od dłuższego czasu nie widziałem jeszcze ani jednego takiego pytania ;)

Kugiel

Kugiel

Użytkownicy
posty4
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jeśli szukacie webmastera to piszcie na pw,posiadam doświadczenie z prowadzenia forum cs,pomoc bezpłatna :)

Magic

Magic

Użytkownicy
posty37
Propsy4
  • Użytkownicy

Wstrzymaj się proszę z jakąkolwiek formą wsparcią do końca września - wtedy zamierzamy opublikować ogromny materiał ze świata gry oraz z pierwszych nagrań dubbingu. Wtedy też będzie to dobry moment na rozpoczęcie oficjalnej zbiórki. [...]

@Dark'u i reszta team'u - czy ten termin na materiały ze świata gry jest jeszcze realny, czy nie ma szans?

pozdrawiam

Dark

Dark

Moderator działu
posty1053
Propsy2016
Profesjabrak
  • Moderator działu

Wstrzymaj się proszę z jakąkolwiek formą wsparcią do końca września - wtedy zamierzamy opublikować ogromny materiał ze świata gry oraz z pierwszych nagrań dubbingu. Wtedy też będzie to dobry moment na rozpoczęcie oficjalnej zbiórki. [...]

@Dark'u i reszta team'u - czy ten termin na materiały ze świata gry jest jeszcze realny, czy nie ma szans?

pozdrawiam
Hej,

Dla wspomnianego materiału istotne było skończenie kilku bardzo ważnych i powiązanych ze sobą (i materiałem) elementów. Od tamtego posta realizowaliśmy to według planu przez 3 miesięczny okres wakacyjny. Wszystkie osoby zrealizowały swoje zadania wzorowo - poza jedną, co totalnie nas zablokowało (wszystkie elementy są gotowe, a publikacje materiału blokuje brak tylko jednego z nich).

Moglibyśmy wprowadzić ten element bardziej prowizorycznie i pewnie efekt też byłby ok, ale skoro tak kurczowo trzymamy się profesjonalizmu, to wstydem dla nas byłaby zabawa w prowizorkę. Dodatkowo ja też chcę mieć psychiczny komfort, że kiedy wystartuje ta 'oficjalna zbiórka' to wszystkie 'niezbędne' elementy będą gotowe. Tak abyśmy czuli się fair wobec Was.
Mam nadzieję, że szybko wypełnimy ten brak - osoba która za to odpowiada to jeden z najstarszych członków teamu, a przy tym tytan pracy który latami harował nad projektem w pocie czoła. Niestety te wakacje nie były dla niego łaskawe.

Aby nadrobić brak wspomnianego materiału postaram się posypać w tym czasie na fb różnymi ciekawymi materiałami z ostatnich dni czy tygodni. Wczoraj wrzucaliśmy foto z pracy w studio nad muzyką, a poniżej nuty utworu który był na zdjęciu Kamila:

Dzięki że pytasz, też jestem zwolennikiem zasady 'ufam, ale sprawdzam' .
I wybacz ten kilkudniowy obsów z odpowiedzią - ostatnie dni miałem prawdziwe urwanie głowy.

Pozdrawiam

Sensoy

Sensoy

Użytkownicy
posty89
Propsy12
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy

Sensoy

#31 2016-12-13, 21:43(Ostatnia zmiana: 2016-12-14, 11:55)
Kurcze, trochę szkoda że nie spotkamy beziego, nawet w zamknięciu, gdzie był jeden dialog w gothicu że bezi siedział w ciemnicy trochę.  Fani pierwszych goticów pewnie i tak by się nie przejmowali tym co arcania zrobiła bo większość pewnie nie grała nawet :P Mimo to rozumiem o co wam chodzi :)

A jakiś dialog który by go wspominał np sędziego o bezim, co myślisz Dark?

Ale akcja DK dzieje się 11 lat przed akcją gry więc Bezimienny jeszcze wtedy nawet w więzieniu nie był i nie spotkał się jeszcze z Sędzią.

Ukończone Modyfikacje:
Gothic Edycja Rozszerzona 1.4.5
Gothic Edycja Rozszerzona 1.4.8
Gothic 2 TheReturning 2.0 (0062)
Gothic 2 L'hiver Edition 0.9.3
Gothic 2 Złote Wrota

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry