Co to za gra? 1722 5

O temacie

Autor Fareus

Zaczęty 30.06.2016 roku

Wyświetleń 1722

Odpowiedzi 5

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Kojarzy ktoś taką grę, gdzie budzono się w jakiś lochach i grano rycerzem śmierci (jakby czymś takim, był on aniołem stróżem, a raczej bardziej demonem stróżem) oraz zwykłym człowiekiem, gościem którym się opiekował tamten (czy jakoś tak), jeśli któryś z nich umarł to ginęli we dwóch. Gra była w rzucie izometrycznym, grałem w to za dzieciaka i nazwy sobie przypomnieć nie mogę. Będę wdzięczny za pomoc  :ok:
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

FOgidel

FOgidel

Użytkownicy
posty60
Propsy100
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
To na pewno Beyond Divinty.
Nigdy nie udało mi się wyjść z tych lochów (w dużym stopniu przez lenistwo)
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
J/W  Tutaj możesz zobaczyć czy to ta gra.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2259

Niestety Beyond Divinty jest dużo gorsze od 1 części, czyli Divine Divinity i polecam zacząć od niej, bo fabularnie 1 jest przed BD.
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
To ta gra. Napisałem o niej, bo mi się o niej przypomniało, jak napisałeś w tamtym temacie o Divine Divinity, pomyślałem sobie, że gra w podobnym stylu, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że to kontynuacja (dodam, że graficznie nie miałem zielonego pojęcia, bo grałem wieki temu, a wiadomo jak w naszej pamięci zapadają gry z przeszłości), kurwa światem rządzi przypadek.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
To ta gra. Napisałem o niej, bo mi się o niej przypomniało, jak napisałeś w tamtym temacie o Divine Divinity, pomyślałem sobie, że gra w podobnym stylu, ale nawet przez myśl mi nie przeszło, że to kontynuacja (dodam, że graficznie nie miałem zielonego pojęcia, bo grałem wieki temu, a wiadomo jak w naszej pamięci zapadają gry z przeszłości), kurwa światem rządzi przypadek.
Twoja podświadomość specjalnie tak zrobiła!, i dobrze :D
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Obie części możesz kupić na GOGu, każda po niecałe 25 złotych.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry