[G2NK] Dirty Swamp PL 113752 309

O temacie

Autor Quasch

Zaczęty 27.05.2016 roku

Wyświetleń 113752

Odpowiedzi 309

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
wyjście jest zablokowane głazem nikt sie nie pojawił zabiłem tylko sancheza i jego przydupasów i zombie wzdłuż wyjścia
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Aa, teraz kojarzę to miejsce :D

Spoiler
Ale to dziwne właśnie, powinieneś tam wszystko wybić wraz z Sanchezem i potem móc wrócić teleporterem. Stań na platformie, użyć runy Jirana, a jak to nie pomoże, to może pod 'M' pojawiła ci się jakaś inna opcja.

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No niestety nic nie pomogło nawet wczytanie starego save z przed wejścia do świątyni z kamiennymi strażnikami no cóż spróbuje jeszcze kodami dotrzeć.Może wtedy zadziała
 

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Jak możesz, to prześlij mi save'a na pw. Zobaczę, w czym rzecz.

Dewalmy

Dewalmy

Użytkownicy
posty81
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ukończyłem moda był bdb szczególnie walka z last bossem może nie była ona tak wymagająca jak w duelu ale była trudna
 

Gośśćć

Gośśćć

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie mogę ukończyć misji magiczne błogosławieństwo zabiłem tego demona i wziąłem z niego artefakt ale na piedestale pisze, że nie mam tego przedmiotu użyłem już tego w grobowcu i pod wodą.
 
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
@Sawik Można prosić o usunięcie powyższego postu Gotta?

Post połączony: 2016-05-28, 18:14
nie mogę ukończyć misji magiczne błogosławieństwo zabiłem tego demona i wziąłem z niego artefakt ale na piedestale pisze, że nie mam tego przedmiotu użyłem już tego w grobowcu i pod wodą.

Zostało napisane w opisie przecież, że trzeba użyć kodu insert Itmi_Focus_03
 

Gośśćć

Gośśćć

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Gośśćć

G2NK Dirty Swamp PL
#67 2016-05-28, 18:15(Ostatnia zmiana: 2016-05-28, 19:05)
dziękuje

Post połączony: 2016-05-28, 19:05
A gdzie się podział Dolok nigdzie nie mogę go znaleźć.
 
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
dziękuje

Post połączony: 2016-05-28, 19:05
A gdzie się podział Dolok nigdzie nie mogę go znaleźć.

Spoiler
Znajduje się w kotlince gdzie był Troll
 

MaGoghi

MaGoghi

Użytkownicy
posty71
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak wejść do świątyni (tej pierwszej w 2 rozdz.), ubiłem 2 kamienne golemy, zębacze, zrobiłem questa z goblinami i nie mogę wejść :(    (bariera odpycha). Co zrobić ?
 

Gośśćć

Gośśćć

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a użyłeś zwoju
 

MaGoghi

MaGoghi

Użytkownicy
posty71
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jakiego zwoju ?
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Kiedy chcę nauczyć się balansowania ciała, wywala na pulpit i pojawia się okienko acces violation. Da się coś z tym zrobić?
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Gośśćć

Gośśćć

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dostajesz go od goblina za wykonanie zadania.

Post połączony: 2016-05-28, 23:17
Kiedy chcę nauczyć się balansowania ciała, wywala na pulpit i pojawia się okienko acces violation. Da się coś z tym zrobić?
[/quot

Też mam ten problem
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Prawdopodobnie to bug, jeśli ktoś wie jak się nauczyć tej umiejętności będę wdzięczny.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Quasch

Quasch

Bractwo Spolszczenia
posty264
Propsy840
ProfesjaTłumacz
  • Bractwo Spolszczenia
Kiedy chcę nauczyć się balansowania ciała, wywala na pulpit i pojawia się okienko acces violation. Da się coś z tym zrobić?

Na pewno masz wszystkie potrzebne zainstalowane komponenty?

Jakiego zwoju ?

Spoiler
Dostajesz zwój od wodza goblinów, jeśli przyniesiesz mu papier. Potem musisz użyć tego zwoju na barierze.

bestia

bestia

Użytkownicy
posty27
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
gdzie znajduje się ta harpia (zadanie z pierścieniem) oraz łuk kyro (jakoś tak)  na terenach łowieckich Doloka
 

Barnaba

Barnaba

Użytkownicy
posty276
Propsy288
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
gdzie znajduje się ta harpia (zadanie z pierścieniem) oraz łuk kyro (jakoś tak)  na terenach łowieckich Doloka
Spoiler
Harpia znajduje się na wprost od Obozu Bandytów na drzewie (trzeba wejść po lianie, a łuk Kyro w jaskini niedaleko Obozu Bandytów gdzie znajduje się Cieniostwór
 

MaGoghi

MaGoghi

Użytkownicy
posty71
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedy chcę nauczyć się balansowania ciała, wywala na pulpit i pojawia się okienko acces violation. Da się coś z tym zrobić?

Na pewno masz wszystkie potrzebne zainstalowane komponenty?

Jakiego zwoju ?

 
Spoiler
Dostajesz zwój od wodza goblinów, jeśli przyniesiesz mu papier. Potem musisz użyć tego zwoju na barierze.

Post połączony: 2016-05-29, 15:45
A faktycznie wystarczyło pogadać jeszcze raz z goblinem :D

Co zrobić w krainie zombie(czy jakoś tak), bo stanąłem w miejscu, to znaczy oddałem księge licza ferkisowi zabiłem te kobiety ale wejsć nie mogę :(
 

bestia

bestia

Użytkownicy
posty27
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
które drzewo na wprost obozu ?

Post połączony: 2016-05-29, 15:49
gdzie znajduje się ta harpia (zadanie z pierścieniem) oraz łuk kyro (jakoś tak)  na terenach łowieckich Doloka
Spoiler
Harpia znajduje się na wprost od Obozu Bandytów na drzewie (trzeba wejść po lianie, a łuk Kyro w jaskini niedaleko Obozu Bandytów gdzie znajduje się Cieniostwór
które drzewo na wprost obozu?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry