Uproszczenie grafiki 473 3

O temacie

Autor Mati9319

Zaczęty 15.05.2016 roku

Wyświetleń 473

Odpowiedzi 3

Mati9319

Mati9319

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam

Sprawa wygląda następująco: początek gry na wybrzeżu śmiga znakomicie. Niestety od momentu wejścia do lasu ilość klatek na sekundę prawdopodobnie nie przekracza nawet 20 FPS. Teraz - gdy jestem w pobliżu Obozu Rebeliantów - sytuacja wygląda jeszcze gorzej.

Moje pytanie brzmi: czy i w jaki sposób da się wyłączyć wszystkie graficzne fajerwerki modyfikacji? Szczególnie zależy mi na tym żeby nie zmniejszać rozdzielczości ani pola widzenia, a jedynie odpuścić sobie wszelkie efekty pochodzące z moda.

jasio868

jasio868

Użytkownicy
posty51
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Wina to głównie kompasu wylącz go i wylącz gre to zwiększy ilość FPS to typowy problem tej modyfikacji

Mati9319

Mati9319

Użytkownicy
posty7
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Mati9319

Uproszczenie grafiki
#2 2016-05-15, 14:02(Ostatnia zmiana: 2016-05-15, 19:23)
DZIĘKI! Wyłączyłem kompas i teraz wszystko działa idealnie. Następnie z ciekawości włączyłem go ponownie... i nadal wszystko śmiga z ponad 60 klatkami :P Przy okazji jakimś cudem znikł również błąd z nie zadawaniem żadnych obrażeń.

EDYCJA

A nie, jednak trochę się zagalopowałem. Błąd z obrażeniami nie zlikwidował się jednak. Przed chwilą piąty raz rzędu wczytałem grę, nie mogąc trafić wciąż tych samych kretoszczurów -,-"

jasio868

jasio868

Użytkownicy
posty51
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Chyba bug z walką zniknie w następnej wersji moda . Trzeba zaczekać na to i zagrać ponownie xD

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry