Udostępnię miejsce na dedyku pod serwer gry 10796 39

Ankieta

W co chętnie zagrasz z bezrobociakami, którzy nie mają życia i 24/7 nerdzą przy komputerach, nawet w majóweczkę?

Quake 3 Arena - owner: kaczka
Minecraft (+tekkit) - (Jak ktoś się zgłosi, postawię)
Counter Strike Global Offensive - (Jak ktoś się zgłosi, postawię)
Counter Strike 1.6 - H@: (Jak ktoś się zgłosi, postawię)
Call Of Duty 4 - (Jak ktoś się zgłosi, postawię)
Wolfenstein: Enemy Territory - owner: kaczka
Tibia XD - (Jak ktoś się zgłosi, postawię)

O temacie

Autor kaczka

Zaczęty 30.04.2016 roku

Wyświetleń 10796

Odpowiedzi 39

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
A q3 niby nie jest monotonny? o_O Tak samo jest jak cs.  Ja tam nie lubie q3, bo postacie latają jak jakieś małpy, i trudno je trafić.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja zaś nie lubię csa, bo jest gówniany, wolę o wiele lepszego Coda 4, którego multi bije to gówno na głowę. Ale tu chyba będzie standardowo; Każdy chce co innego i wyjdzie na to, że nie będzie nic.

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Akurat MacDun zgodzę się tu z Fexo. Różnica między CS a Quake jest taka, że Quake nie jest grą w której ktokolwiek raczej miałby ochotę przymierzać się do kampienia gdziekolwiek, zwłaszcza jeżeli chodzi o Q3Arena gdzie różnorodność i krzywizna map zwyczajnie na to nie pozwala xD Inną sprawą jest napierdalanie na ślepo bronią gdzie się da a w ostateczności wyskakiwanie z trampo/wyrzutni chujwiegdzie i strzelanie też na oślep.
Jak dla mnie Quake na razie wygrywa. Oczywiście nie musi to być tylko jeden serwer do gry, ale problem polega na tym, kto podjąłby się prowadzenia, skonfigurowania i czuwania nad kolejnym serwerem np. do Minecraft właśnie. Ja mógłbym poprowadzić faktycznie Q3, skonfigurować i trzymać na nim łapę, ale jeżeli o Minecraft chodzi - nie znam się, nie chce się znać i dobrze mi z tym, nawet jakbym się znał to nie chciałoby mi się tracić czasu na siedzenie i spuszczanie się nad sandboxami, o których i tak nic nie wiem :F
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Już dawno nie grałem w mincrafta.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Bzdura, codziennie zasiadajac na tronie grasz mimowolnie.
 

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Ja jestem w stanie uwierzyć. Sam ostatnio pokłóciłem się z kiblem na kilka dni.

Na ten czas na pewno będzie (jak tylko znajdę odpowiednie pliki, żeby uruchomić to wszystko z poziomu PuTTy):
- Quake 3 Arena
- Minecraft

Biję się ze sobą czy stawiać trzeci serwer pod CS 1.6/GO czy CoD. Wydaje mi się jednak, że w cs, mimo wszystko gra więcej ludzi :|
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ja jestem w stanie uwierzyć. Sam ostatnio pokłóciłem się z kiblem na kilka dni.

Na ten czas na pewno będzie (jak tylko znajdę odpowiednie pliki, żeby uruchomić to wszystko z poziomu PuTTy):
- Quake 3 Arena
- Minecraft

Biję się ze sobą czy stawiać trzeci serwer pod CS 1.6/GO czy CoD. Wydaje mi się jednak, że w cs, mimo wszystko gra więcej ludzi :|

Zadaj sobie pytanie co jest lepsze, a nie w co gra więcej ludzi. Będziesz grał w coś czego nie lubisz, bo jest tam więcej graczy? Zagrasz w Dotę, a nie w Lola, bo jest tam więcej graczy? (to jest przykład, nie wiem gdzie ile graczy gra, nie gram w ani jedno ani drugie).

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Dobry przykład, ale niestety w Lola gra więcej ludzi :P Ja mogę się podpiąć pod Q3 jak coś.

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Zadaj sobie pytanie co jest lepsze, a nie w co gra więcej ludzi. Będziesz grał w coś czego nie lubisz, bo jest tam więcej graczy? Zagrasz w Dotę, a nie w Lola, bo jest tam więcej graczy? (to jest przykład, nie wiem gdzie ile graczy gra, nie gram w ani jedno ani drugie).
Nie wiem czy akurat to napomknąłem wcześniej, więc napiszę teraz; Nie mam zamiaru grać ani w CS ani w MineKlockiSandBoxGame bo mnie to nie jara. Stawiam to dla was, bo od dawien dawna zawsze tworzyły się szitstormy, że jakaś grupa osób chciała pograć razem na publicznym serwerze (najlepiej kontrolowanym właśnie przez ów grupę) i wszystko było spoko, póki nie padało magiczne słowo - $$$$$ "zrzutka" $$$$$, wtedy każdy nagle miał miliardy ciekawszych zajęć albo deklarował się i na tym się kończyło (Najlepszy przykład to powrót na IPB).
Na 100% stawiam Quake, bo sam chętnie ponapierdalam + lua w konfiguracji serwerów ET czy Quake mam w małym palcu. Od was zależy czy i co jeszcze powstanie. Nie będę stawiał serwera, którego nikt oprócz mnie nie będzie potrafił uporządkować i zajmować się nim. Próbuję znaleźć ew. chętnych dla tego procederu. Temu ma służyć właśnie temat, w którym teraz piszemy. Gdybym chciał postawić jeden serwer to jebałbym te wypociny i po prostu podał IP temu i tamtemu, jakoś by poszło.
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Kaczka - postaw coda 4 na pewno. W listopadzie jak będzie miał remaster premierę(i będzie można go kupić oddzielnie) to możnaby przenieść potem serwer na zremasterowaną wersje.

Ja tam gram w csa po więcej ludzi w niego gra, ale jak postawisz coda 4 to wbiję i pogram w niego bo miło go wspominam.

Wtedy jakby rozkręciło się jakąś ekipę i ogarnęło ludzi na 4 to potem możnaby przenieć serwer na remaster(o ile by ludzie z forum kupili) i rozreklamować gdzieś serwer(o ile będą dedyki w remasterze i wogóle wersja na PC)
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Kaczka - postaw coda 4 na pewno. W listopadzie jak będzie miał remaster premierę(i będzie można go kupić oddzielnie)
Jakieś info byś wrzucił?
 

Jurigag

Jurigag

Użytkownicy
posty869
Propsy285
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Kaczka - postaw coda 4 na pewno. W listopadzie jak będzie miał remaster premierę(i będzie można go kupić oddzielnie)
Jakieś info byś wrzucił?

Jakie info ? Googli nie masz czy jak ? Potwierdzone już jest że będzie remaster 4, jest już trailer nowego coda i remastera.
 
Skrypter/Tester - Szukasz testera/skryptera - Pisz !

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Ja zagłosowałem na coda 4, ale chętniej bym zagrał w 1 albo 2.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Z Q3A myślisz o pełniaku, czy może o demku? Jeśli o pełniaku, to jakaś konkretna wersja?
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chivalry: Medieval warfare?

https://www.youtube.com/watch?v=79hoTGseW14

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Z Q3A myślisz o pełniaku, czy może o demku? Jeśli o pełniaku, to jakaś konkretna wersja?
Pełna oO Najlepiej ostatnia najaktualniejsza bez błędów
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Nie oO mnie, chyba za każdym razem jak graliśmy na forumku, graliśmy w demko. Demko ma swoje plusy, każdy może je łatwo zdobyć w dwie minuty i przyłączyć się do zabawy, takie tam.

Nie żebym naciskał na demko, dla mnie obie opcje są spoko.
 

Fexo

Fexo

Użytkownicy
Тебе нужна помощь?
posty167
Propsy152
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • Тебе нужна помощь?
Mnie tam szczerze rybka czy demko czy pełna wersja q3a byle nie ta steamowa wersja Quake Live

W zasadzie to pełnego q3a też można szybko mieć bo tyle co on waży to idzie w kilka minut pobrać - Mi się ściągał minutę bo oryginalną płytę zajechałem oO
 
COLORBLIND

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
No i finał był chyba do przewidzenia :lol2:


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry