Gothic 2 L'hiver UnBalance MOD 248120 783

O temacie

Autor Siemekk

Zaczęty 27.04.2016 roku

Wyświetleń 248120

Odpowiedzi 783

Zeuskyy111

Zeuskyy111

Użytkownicy
posty47
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@Zeuskyy111 Masz L'hivera 0.9.5 zainstalowanego? I jeszcze potrzebne są rzeczy GothicStarter System pack w jakimś folderze z modem są  te rzeczy do zainstalowania. Jest tam jeszcze plik tekstowy w którym pisze jak wszystko trzeba zainstalować. Myśle że pomogłem ;)
 

KuX

KuX

Użytkownicy
posty42
Propsy13
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
L'Hiver 0.9.5 chyba nie został jeszcze przetłumaczony, z tego co wiem. Trzeba mieć wersję 0.9.3.
 

J4nek101

J4nek101

Użytkownicy
Arcymistrz Broni Dwurecznej
posty107
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Arcymistrz Broni Dwurecznej
@KuX Pomiliło mi się chodziło mi o 0.9.3 tak jak napisałeś
 

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
A tu was zaskocze! Modyfikacja zawiera w sobie od razu Lhvier'a wiec nic więcej nie trzeba.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Zeuskyy111

Zeuskyy111

Użytkownicy
posty47
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Robiłem tak jak było w instrukcji i gówno nie widać tarcz, ale animacja jest.
 

K4R0L111

K4R0L111

Użytkownicy
posty31
Propsy14
ProfesjaSkrypter
  • Zbanowany
Odinstaluj Systempacka 1.5 a zainstaluj 1.1

Tendor

Tendor

Użytkownicy
Zenit Team
posty87
Propsy13
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Zenit Team
Co do kłótni o prawa autorskie to tylko nowa muzyka z khorinis w returnie 2.0  jest objęta prawami autorskimi. Grzebałem po necie i 90% modeli w returnie jest brana z innych modów lub poprostu ze stron o Gothicu. Ci którzy pisali, że twórca returninga 2.0 może pozwać siemaczysa do sądu to się mylili. Powinności najpierw przejżeć wszystkie strony o gothicu, polskie i zagraniczne i wtedy wyciągać wnioski.  Nie powiem, że jak trazage (twórca returninga) zobaczy SWÓJ MODEL TO ALBO POTRAKTUJE TO JAKO REKLAME ALBO ZOABCZY CZY JEST W JAKIMŚ PLIKU WYMIENIONY JAKO AUTOR I TYLE. Niestety trazage tylko za muzyke moze pozwac za prawa autorskie.  Pozdro

PS: na pewno zagram w unbalance do  l'hiver,a gdy tylko będe miał czas i skończysz wmiare tego moda
PPS: sorry za niektóre źle napisane słowa telefon się mi trochę ścina i nie mogę zabardzo wszystkiego poprawić
 
"Ścieżka przeznaczenia jest długa i kamienista"

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Sprawa autorstwa już dawno została wyjaśniona :lol2:
Jako iż przymierzam się do robienia kolejnej wersji moda to piszcie co byście chcieli ujrzeć, zobaczyć poprawionego w wersji 1.2 .
Piszcie po - abym łatwiej czytał :) Serwus :D
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Dużo nowych, ciekawych zadań, połączenia LHivera z Returningiem 2.0 (:D), nowe NPC itd :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Dobra może masz rację :F Dodam grywalną gildię Magów Wody. I dodam z 10 nowych zadań. Kilku nowych NPC i parę smaczków. Tylko jak mają być zadania, to albo piszcie jakiś opis tutaj, lub zrobię wątek w zapowiedziach...
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Dużo nowych, ciekawych zadań, połączenia LHivera z Returningiem 2.0 (:D), nowe NPC itd :P

No jakby faktycznie świat z L'Hivera połączył z Returningiem 2.0, to Siemek byłby koks :D

Aczkolwiek powinien się wstrzymać do finalnej wersji ;d
No i sugeruję, że jeśli faktycznie chcesz dodawać nową gildię itd, to powinieneś zmienić nazwę moda :)
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
W Returnie 2.0 są czesci swiata z LHivera ale najlepsze (nowe polacia terenu, modyfikacja starych) niestety są nieruszone, takze fajnie byloby polaczyc :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Tyle vobowania ;-;, że aż odrzuca >.< z returninga mogę wziąć parę zadań. Np. Ork Vina. Jednak chciałbym gothica poprowadzić w taki sposób, aby Khorinis wyglądało jak porządne miasto i każdy miał jakieś zajęcie, a nie tylko picie i siedzenie na ławce :F Więc byłbym wdzięczny za propozycje, bo sam wszystkiego nie wymyślę.
W notatniku napisałem co bym chciał dodać, więc możecie komentować i podpowiadać co dalej.
Notatnik:
-Ostrzenie broni //nawet nie zacząłem
-Premie do statystyk //nawet nie zacząłem
-Wyświetlanie po lewej zadanych obrażeń //nawet nie zacząłem, ale mam na 2 Gothicu gotowe
-Ciosy krytyczne (tylko nie takie jak w W3 :F ) //@UP
-Niezaznaczanie NPC gdy leży martwy i nic nie ma //muszę poszukać i pomyśleć :/
-Pasek XP na dole //nie gotowy, ale wiem jak zrobić
-Hełmy //Nie zacząłem, sugestie gdzie jakie hełmy i kto ma nosić ew.
-Runa portali jak w CZ //Mam na 2 Gothicu
-Ułatwić sobie prace i przerobić funkcje np. nauki walki(to dla mnie abym nie musiał w każdym dialogu pisać po 100 tego samego)
-Urozmaicić zadania czeladników //Sugestie
-Rozbudować rutyny mieszkańców// tu liczę na waszą pomoc co kto ma robić, wystarczy, że każdy napisze chociaż rutynę dla 1 NPC
-Pochwy na miecze i kołczany//Trochę to zajmie, ale mam szkic
-Losowe sakiewki;// Już mam zrobione. Np. Losuje nam wartość od 15 do 25 i tyle złota dostaniemy
-Nowe postaci//sugestie
-Dodać te parametry typu głód //Od dawna zrobione, tylko muszę rozmieścić beczki z wodą :/
-Dodać powiadomienia do eliksirów //Można uznać za gotowe
-Wytwarzanie wytrychów//tak samo jak wyżej
-Przerobić naukę, na taką jak w G2 NK czyli do 30 siły po 5PN etc.
-Nowe zaklęcia// muszę pomyśleć jak mają wyglądać :)
etc.
Czekam na sugestie i porady :)
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Tylko blagam, jezeli juz dodasz hełmy, daj je NPCtom. Żeby np. straz miejska miala wlasne helmy, niektorzy najemnice wlasne itd. Bardzo chujowo to wyglada w Returningu gdzie są helmy a nikt ich nie nosi.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Siemekk

Siemekk

Złote Wrota
Untersturmfuhrer
posty2143
Propsy1151
ProfesjaProgramista
  • Złote Wrota
  • Untersturmfuhrer
Cytuj
Tylko blagam, jezeli juz dodasz hełmy, daj je NPCtom
No to dawać propozycje :D Wygląd, podobny do... dla kogo jakich najemników etc.
 

P.S A Splash w szafie i nie ma psychy by mi dać bana.

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Może dodasz jakieś porzucone projekty przez PB? Może te pancerze? Albo dodasz umiejętność mistrz ognia? Ja na twoim miejscu zobaczyłbym ile PB porzuciła i przywrócił to w pierwszej kolejności, zbadał bym temat z dodatkiem "Noc Kruka 2" i zrealizował to :)
 

Milux

Milux

Użytkownicy
posty66
Propsy11
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dodaj najlepiej rozbudowane jak możesz zadania i nowe jak zadanie z cieniostworem zrobiłbyś nowe na tyłach latarni Jacka w jaskini po zadaniu z wypędzeniem bandytów.
Daj takie zadanie znalezienia męża Gritty czyli jak Gritta powie swoją historię możemy pomóc Grittcie znaleźc męża, jeszcze by się dało inne zadania z normalnego gothica rozbudować dać dla nowych npc z lhiver moda obcję do questów, Gerbrant by dał jakiś quest a i najlepiej to dać takie zadania że Gdy wejdziem do jaskini Gilberta mamy tam list czytamy go poczym udajemy się do miasta i pytamy czy go nie widzieli jeden z obywateli Joe widział go jak razem z ekspedycją ruszyli do górniczej doliny  wymawia nawet imię tej osoby Dobar udajemy się do niego w górniczej doliny i zagadujemy i pokazujemy list na poczatku mówi że nic nie wie ale wczesniej czy później powie nam że to on i dostajemy od niego zadanie by przynieśc mu 10 bryłek rudy i 10 stali pomagamy mu a za to wykuwa nam jeden z miecz z magicznej rudy później w 4 roździale dowiadujemy się że kowal zbiegł do lasu idziemy do lasu szukać go ale znajdujemy list że udał się do khorinis byle jaka treść na farmie najemników jak już tam dojdziemy można go zobaczyć w karczmię zagadujemy do niego poczym mówi że na farmię nie jest wcale najgorzej i prośi byśmy pomogli dołączyć do najemników idziemy do Lee i zagadujemy do niego i pytamy czy Gilbert może zostać  najemnikiem narazie nie chętnie chce go przyjąć więc mówimy że pracował jako kowal w zamku paladynów w górniczej dolinie odrazu Lee zmieni zdanie ze względu na informację o paladynach w górniczej dolinie po dniu Gilbert dostaje się do najemników a przy kolejnej rozmowie dostajemy X Doświadczenia
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Czytasz czasem co piszesz?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nowe czary ostatnio zostały wrzucone na woga, jest tam też sporo modeli broni i tekstur pancerzy, może tą animację z kiblem ;p Może te nowe animację co Zagłoba ściąga z mixamo. Nowe tekstury twarzy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry