Pytania i problemy techniczne 863911 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863911

Odpowiedzi 3676

SimonJKGF

SimonJKGF

Użytkownicy
posty38
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Placek698 I nie znajdziesz Mloda, bo go w tej wersji nie ma :) I nie jest to pierwszy z bledow wystepujacych na tej wersji. Cala ta modyfikacja to jeden wielki blad.. Zeby zdobyc mlot musisz przyzwac go konsola. Szkoda, ze innych bledow nie mozna tak naprawic.

Aby przyzwac mlot klikasz przycisk PAUSE BREAK - wtedy wciskasz na klawiaturze MARVIN -> Nastepnie F2 i 'insert itmw_adanosmolot', nastepnie znowu naciskasz PAUSE BREAK, wpisujesz 42, a nastepnie klikasz PPM lub ESC aby wyjsc z pauzy, przy pierwszym wlaczeniu pauzy robisz tak samo.

Post połączony: 2017-02-19, 12:11
Mam jakis blad z akrobatyka - nauczylem jej sie i dzialala normalnie - moglem skakac dalej, lepsze chodzenie na boki, az nagle wylaczyla sie - skacze tak jakbym jej nie mial itd, choc w informacjach o umiejetnosciach pod klawiszem 'B' mam napisane, ze jestem wyuczony. U Cassi nie mam opcji ponownego wyuczenia sie. O co chodzi? Jest jakis kod dzieki, ktoremu moglbym sobie wlaczyc te funkcje?
 

Slaybacko

Slaybacko

Użytkownicy
Dizzasterx
posty97
Propsy5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Dizzasterx
Wie ktoś jak odbugować sterowanie AST? Bo nie moge juz strzal zmieniac shiftem + cyfra
Wie ktoś czemu nie mam tego łuku tutaj?0065, normal http://scr.hu/0q0w/6tx3d
http://scr.hu/0q0w/fxf20

 
Bezi archer ;]

ExtremeD100

ExtremeD100

Użytkownicy
posty41
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Głównie dlatego, że 0065 ma w sobie jeszcze w cholere bugów.
 

PoLoPL

PoLoPL

Użytkownicy
posty77
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam Mam pewien problem z dołączeniem do wodnego kręgu zrobiłem wszyskie zadania do tego potrzebne lecz u vatrasa brakuje mi opcji dialogowej która polegała na przyjęciu mnie do kręgu. wie ktoś może jak temu zaradzić lub jeżeli się nieda jak pogrzebać w plikach aby zrobić tego questa ? z góry dziękuje
 

Slashs

Slashs

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Błąd podczas nowej gry - MMS not found: ITRW_BOW_S_IRON.MMS, co mam zrobić?, wszystko instalowane od zera na czysto...

 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dałeś instalowanie rosyjskiej wersji ? Bo ja też instalowałem ostatnio znowu moda i 4 razy mi nie działał. Później zobaczyłem że to przez to że przy instalacji nie klikałem żeby mi zainstalowało rosyjską wersję.
 

xDawid97

xDawid97

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poratuje kto linkiem do torrenta wersji 0.61 ? Na rosyjskiej stronie widzę ze mozna pobrać tylko 0.65, chyba ze jestem ślepy. Ewentualnie moze byc inna wersja większa niż 0.61 i mniejsza niż 0.65
 

iRaven

iRaven

Użytkownicy
posty37
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Są jakieś patche do 0.65 usuwające tą cholerną roślinność zmniejszającą FPS-y? Pomocy! ;c
 

Aquilam

Aquilam

Użytkownicy
posty13
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Proszę bardzo, wątek na forum rosyjskim dt. nieoficjalnych poprawek itd. Czwarta pozycja w tabeli "NOGRASS"- we wszystkim innym pomoże tłumacz google (w razie gdybyś nie znał rosyjskiego) :)

http://rpgrussia.com/index.php?topic=8669.0
 

iRaven

iRaven

Użytkownicy
posty37
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dzięki c; Działa cudownieee
 

bambooz12

bambooz12

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
http://scr.hu/9rif/xc37i

Acces violation kiedy wchodze przez portal do jarkendaru. ktoś ma pomysdł jak to nareperować ?
 

K0nopa

K0nopa

Użytkownicy
Barbarzyńca
posty700
Propsy278
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Barbarzyńca
Zdjemij wszystko co masz zalozone
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Usuń plik Jarkenadaru z swojego zapisu i wstaw z innego zapisu (najlepiej z innego rozdziału)
 

bambooz12

bambooz12

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Usuń plik Jarkenadaru z swojego zapisu i wstaw z innego zapisu (najlepiej z innego rozdziału)

Nie mam takiego zapisu jakiś inny sposób?
EDIT
Znalazłem coś ale kiedy tak robie wyskakuje mi na tym save'ie error o tresci "Illegal object"
 

Shock

Shock

Użytkownicy
posty91
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spróbuje ci to dokładniej opisać bo miałem ten problem i tylko to pomogło.
Wchodzisz w główny folder Gothic 2 NK, masz folder "Saves" i tam są twoje zapisy. Nie wiem na ilu zapisach masz zepsuty Jarkander, ale załóżmy że na "savegame1", wchodzisz w ten zapis, usuwasz plik ADDONWORLD i podmieniasz go z innego zapisu, np. "savegame3". Nie ma znaczenia że zapis będzie z innego rozdziału, lokacja dostosuje się do obecnego rozdziału.
Jeśli to nie pomoże to widocznie gra się na amen zbugowała.
 

bambooz12

bambooz12

Użytkownicy
posty52
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobra panowie powiem tak po 3 dniach prób samobójczych i płaczu udało mi sie naprawić w najgłupszy możliwy sposób tuż przed wejściem w portal po prostu zapisalem na oddzielnym slocie wyszedłem z gry usunałem z save'a plik addonword i wszedłem do gry hops w portal i działa zobaczymy jak bedzie dalej
 

wicos

wicos

Użytkownicy
posty39
Propsy2
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Czy wy również macie problem przy zapisywaniu na wersji 0065? Przy co 5/6 save wywala gre na amen. Crash płacz i zgrzytanie zębów a tak się napaliłem.
 

Harwing

Harwing

Użytkownicy
posty229
Propsy38
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Postanowiłem pograć sobie jeszcze raz w Returna na nowej wersji, ofc ta 0065 jest jakaś upośledzona. Czysty Gothic bez żadnych innych modów, podstawowe fixy i playerkit + Return oczywiście. Wgrałem również Angielski patch i AST + hotfix 5 bodajże, tylko że do kurwy nędzy wywala błąd AST.dll not loaded (?) a po rozpoczęciu nowej gry wywala Access.... I jak tu grać bosz.
Ma ktoś może pomysł o co cho?

Post połączony: 2017-03-04, 11:00
Wyjaśnione.
 

Pejnu

Pejnu

Użytkownicy
posty13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam problem gra crashuje oczywiście co kilka wczytań to juz norma mam tak od początku ale teraz coś sie uparło i nie chce mi wczytać żadnego zapisu konkretnie z khorinis po powrocie z jarkendaru (ubiciu kruka itp) co najdziewniejsze zapis z farmy akila działa ale w mieście - koło vatrasa, w kanałach , koło andre  - nic

 

Pawlik

Pawlik

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, gdy klikam na ikonkę gothica nic się nie dzieje, nie pojawia się nawet  to okienko. Wczoraj wszystko działało. Używam win10.
Edit.
Po wciśnięciu ikony gra pojawia się na chwile w procesach i znika.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry