Pytania i problemy techniczne 863981 3676

O temacie

Autor matekacp

Zaczęty 27.12.2015 roku

Wyświetleń 863981

Odpowiedzi 3676

hoze

hoze

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Graba4 Musisz się do nich zakraść, spróbuj parę razy w końcu Ci się uda, też miałem ten problem.

Staraj się zbyt blisko nie podchodzić, trzeba to zrobić z wyczuciem ^^
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak tylko podchodze, odrazu cos sie dzieje Gilian-Asmal zmienia ubranie z mordercy na cyrkowca i ida w swoje strony -_-.
 

hoze

hoze

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Graba4 Spróbuj zwiększyć w opcjach zasięg widzenia i stań dalej. To nie bug, w końcu Ci się uda.
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Oki probuje

Post połączony: 2017-08-22, 13:44
Jak bym nie próbował, nawet teraz poszedłem tam gdzie respi sie Wambo, podchodze z nim i oni odchodzą odrazu. Godzina ma jakieś znaczenie?


Post połączony: 2017-08-22, 13:50
Moze przed tym aby, dołączyć do gildii zabojców trzeba cos jescze zrobic. Mam save przed rozmowa z Gebrandtem o ich spotkaniu.
 

hoze

hoze

Użytkownicy
posty39
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie podchodz razem z nimi, poczekaj w ukryciu aż przyjda, jak dobrze pamietam jest tam po lewej studnia, skryj sie za nia.
 

Lordhanibal

Lordhanibal

Użytkownicy
posty103
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem otóż kupiłem od Hagena kask paladyna ( dwie wersje wczytując gre ) i Te dwie wersie nie mają textury. Czy da się te textury jakoś dodać?
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@hoze Dzięki wielkie za pomoc, w końcu się udało. Dla tych którzy mają problem z tym, że Asmal i Wambo odchodzą po tym jak nas "zobaczą". Polecam schować się za drzewem po lewo, poczekać na 22:00 i kiedy się pojawią iść na shift tyłem do studni. Kilka sekund potem powinna zacząć się walka.

I jeszcze pytanie kto może sprzedać mi zwoje np. Kula Ognia
 

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Mam zainstalowaną wersję 0066 R2 plus pakiet angielski i chciałem odpalić savy z forum z tej wersji i za każdym razem wywala mi do pulpitu. Savy które sam zapisałem chodzą bez problemu.
Mógłby mi ktoś nakreślić o co chodzi?

2.Nie działa mi szybkie zbieranie ani nie pokazuje pewnych informacji na ekranie jak dzień, czas mimo że wszystko w opcjach ustawione tak jak powinno. Wersja j.w..
 

Lordhanibal

Lordhanibal

Użytkownicy
posty103
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poda mi ktoś link do pliku usuwającego trawę ( Dodaną przez Returning 2.0 ) Przez nią spadają mi fps.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
 

Lordhanibal

Lordhanibal

Użytkownicy
posty103
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co robi skrót klawiszowy LShift + numpad 7? Bo bawiłem się kombinacjami ( szukałem ) i jak wciskam tą kombinacje to wyskakuje mi jakaś ikona na nad paskiem życia... Co to robi??
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć mam problem z fpsami w Returningu 2.066 ale nie jestem.pewien wersji ale raczej to ta. Mój sprzęt to gtx 1060GB, i5 6400, 16GB RAM. W mieście mam po 50fps i spadają czasami lub wzrastają. Chciałbym miec stała 60 klatek,  bo po za miastem mam po 120fps. Zasieg widzenia to 100% i nie zamierzam zmieniać. Gram na dx11, tam w ustawieniach pod alt f11 i f11 nic nie zmienialem. Jeżeli moze ktoś podeslac mi konkretne pliki do pobrania Returninga 2.0 i angielskiego tłumaczenia byłbym wdzięczn, może reinstall pomoże. Albo ktos znajdzie odp na wzrost fps z góry dzięki.
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Graba4 Bez zmniejszenia zasięgu widzenia nic nie zdziałasz, możesz co najwyżej zmienić sobie tektury na oryginalne z G2NK.
 

Graba4

Graba4

Użytkownicy
posty26
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Morty mozna coś działać np. wyłączyć poszczególne opcje w ustawieniach dx11. Bo wiem ze innym ze słabszymi komputerami gra chodzi w 60. Wiec nie mów że to od zasięgu zależy
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Graba4 W menu gry masz opcje "optymalizacja",pobaw się ustawieniami typu: dynamiczne światło, cienie chmur. Pod Alft+F11 wyłącz cienie, wgraj sobie łątkę no grass.
http://themodders.org/index.php?topic=25790.0 - tu znajdziesz linki do returniga
 

tomeroth

tomeroth

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć. Czy da się w jakiś sposób zrobić update returninga 2.0. Mam wersję 0061.2 i nie działa mi pustynia Adanosa(Po rozmowie ze smokiem przy przejściu przez następny portal wywala mnie zawsze do pulpitu). Mam nadzieję że w 0066 już mi to będzie działać. Pytanie co z save'ami?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Nie ma mowy o updejcie w środku rozgrywki, te wersje są od siebie zbyt różne. I o jaki portal chodzi? Może po prostu raz czy dwa scrashowało, ale w końcu się uda? Zdejmij zbroję i ekwipunek, może to pomoże.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

tedddy_bear

tedddy_bear

Użytkownicy
posty857
Propsy171
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć. Czy da się w jakiś sposób zrobić update returninga 2.0. Mam wersję 0061.2 i nie działa mi pustynia Adanosa(Po rozmowie ze smokiem przy przejściu przez następny portal wywala mnie zawsze do pulpitu). Mam nadzieję że w 0066 już mi to będzie działać. Pytanie co z save'ami?
Zapisz sobie sava i sprobuj tego - 1. opcja w 2. tabeli.
https://rpgrussia.com/index.php?topic=8669.0
W/g translatora: "Pozwala na aktualizację wersji 0066.1 do 0066.2 Autor: Doctor_Saw" więc może pójdzie.
Musisz ściągnąć plik:
https://yadi.sk/d/2FaxzuZM3HqpLS
i następnie:"Pliki .vdf-skopiuj do folderu Dane Ast.dll w folderze systemowym."
 

tomeroth

tomeroth

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma mowy o updejcie w środku rozgrywki, te wersje są od siebie zbyt różne. I o jaki portal chodzi? Może po prostu raz czy dwa scrashowało, ale w końcu się uda? Zdejmij zbroję i ekwipunek, może to pomoże.

Próbowałem z 4 razy zanim tu napisałem. Zdjąłem zbroję i ekwipunek, działa XD Dzięki
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Cześć. Czy da się w jakiś sposób zrobić update returninga 2.0. Mam wersję 0061.2 i nie działa mi pustynia Adanosa(Po rozmowie ze smokiem przy przejściu przez następny portal wywala mnie zawsze do pulpitu). Mam nadzieję że w 0066 już mi to będzie działać. Pytanie co z save'ami?
Zapisz sobie sava i sprobuj tego - 1. opcja w 2. tabeli.
https://rpgrussia.com/index.php?topic=8669.0
W/g translatora: "Pozwala na aktualizację wersji 0066.1 do 0066.2 Autor: Doctor_Saw" więc może pójdzie.
Musisz ściągnąć plik:
https://yadi.sk/d/2FaxzuZM3HqpLS
i następnie:"Pliki .vdf-skopiuj do folderu Dane Ast.dll w folderze systemowym."
Ale co innego update z 0066.1 na 0066.2, a co innego z rok starszej wersji 0061.2.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry