Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904665 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904665

Odpowiedzi 37317

grandasa

grandasa

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
;

Post połączony: 2020-12-21, 16:50
Co jest potrzebne do konsekracji zbroii nekromanty? mam oddech śmierci i jak ide do kapliczki jest opcja ''Konskeruj zbroje'' ale po kliknieciu jest tylko KONIEC
 

gibonex16

gibonex16

Użytkownicy
posty129
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Siemanko, mam pewien problem z zadaniem "Klątwa Gomeza", a dokładnie w tym miejscu gdy mam przywołać tych magów ognia. I jest problem, bo zwoju co mi go dał Gomez nie posiadam w ekwipunku. Szukałem z 3 razy dokładnie i nie mam nic takiego. Chciałbym się was spytać, czy znajduję się jakiś kod na przywołanie tegoż zwoju?

Gram na wersji Returning 2.0 AB
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej, jestem templarem w 3 rozdziale i Cor na Vid (czy jak mu tam) nadal nie chce mi sprzedać średniego pancerza straży, mówiąc że nie mam jeszcze doświadczenia. Wróciłem aktualnie z GD i przekazałem Hagenowi info od Garonda. Co muszę zrobić żeby mi ją sprzedał? Jakieś konkretne zadania wykonać? Kiedy dostępny jest ciężki pancerz straży?
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Rozkminiłem temat, info dla potomnych: by móc kupić średnią zbroję strażnika bractwa trzeba mieć 3 rozdział oraz znaleźć Cor Angara i powiedzieć o tym Orunowi i Gor na Koshowi :)
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

gorek

gorek

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram pod włócznie, we wcześniejszych wersjach gry powinienem znaleźć runiczną włócznię na skałkach nad myśliwymi obok trolla w GD, teraz jej tam nie ma, zna ktoś jej lokalizacje? Ewentualnie gdzie znajdę jakąś lepszą od włóczni rademesa (+- 170 obrażeń), oczywiście pustynia adanosa i inne późniejsze lokacje odpadają.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@gorek
https://www.youtube.com/watch?v=Lph2REvCC8s


Tu masz pokazane lokalizacje wszystkich włóczni
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Hej,

Pobrałem nowe AB i widzę, że liczba rudy do kopania na ścianach jest tam skończona. Jest jakiś nowy konkretny sposób na zarobek? Bieda aż piszczy :/
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W NB ekonomia przeszła ogromny nerf i trzeba lepiej gospodarować złotem.  Sposoby na zarobek to są te klasyczne (czeladnik, gildie neutralne, przetapianie złota, nagrody za głowy itp itp.) nie ma już grindowania rud żelaza.
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Chłop pyta o Ab ty mu piszesz o NB obaj piszecie w temacie  2.0.... kurwa burdel na kolkach ze ja pierdole.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No teoretycznie NB to nadal AB też więc no kwestia interpretacji tego czy chodzi mu o wersję sprzed aktualizacji NB czy nie.
A co do tematu to fakt zwykły return 2.0 nawet nie zauważyłem.
 

Hatton

Hatton

Użytkownicy
posty296
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Chodzi mi o najnowsze AB. Sorki za temat w złym miejscu (nawiasem czy ktokolwiek jeszcze gra w suchego zbugowanego returninga?) Czy istnieje jakikolwiek sposób grindowania? Np własny obóz? Czy można spać w nieskończoność i sobie z niego pobierać złoto? Czytałem gdzieś że jak sie przekroczy 1000 dni to gra się kończy.... prawda to czy mit? xd
 
Daj Propsa jeżeli pomogłem :)

RiseOne

RiseOne

Użytkownicy
posty19
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czy w czystej wersji moda da się wyłączyć wytrzymałość? Mam zainstalowany Alternatywny Balans, który sporo zmienia, denerwuje mnie ta mechanika męczenia się, a kumpel mówi, że w zwykłej wersji chyba dało się wyłączyć.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie da się i w czystej wersji moda to działa jeszcze gorzej. Polecam grać na AB który po za zmianami mechanik poprawia dużo błędów.
 

Brzeszczot

Brzeszczot

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w 4 rozdziale i ur karras nie dał mi questa z muritanem przez co nie jestem w stanie ruszyć wątku z kuszą wielkiego łowcy a gram pod kuszę, wyczyściłem demony z obozu na bagnie i z kopalni i nadal nic
 

GaroK

GaroK

Użytkownicy
posty67
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram na legendarnym bez AB/NB

Dlaczego tracę życie za oddychanie na początku gry?
Spada nawet gdy mam pełną wytrzymałość. Głodny/Spragniony też nie mam prawa być, bo zjadłem dwie ryby i jabłka + regularnie spożywałem rośliny i mikstury (nawet nie mówcie że się nie liczy)

Co się dzieje?

Nemrok19r

Nemrok19r

Użytkownicy
posty235
Propsy37
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie, czy grając strażnikiem świątynnym + magia i gdy będę chciał się uczyć trucizn od tego druida Fregala, to czy magia będzie osłabiona? wiem że przy nauce totemów czary mocną są osłabione, a czy trucizn też to się tyczy?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Ret 2.0 nie posiada trucizn zwróć, uwagę gdzie to piszesz :)
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

OlekToPies

OlekToPies

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W górach orków po rozmowie z szamanem nie pojawiają się orkowie przed obozem z którymi mogę porozmawiać i dać im rudę. Wszyscy orkowie są w jednej jaskini w obozie i atakują mnie od razu. Da się coś na to poradzić czy zepsułem sobie grę?
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry