Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903921 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903921

Odpowiedzi 37317

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kradzież nie ma nic wspólnego z zreka jeśli chodzi o AB
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Akashel

Akashel

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kradzież nie ma nic wspólnego z zreka jeśli chodzi o AB

Nie no zwykły returning bez AB. Przyda się do czegoś te kilka pkt? Czy darować sobie?
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Hej.

Gdzie z Returningu jest księga długów Lehmara? Czy ją usunięto w modzie?

Dzięki
 

Akashel

Akashel

Użytkownicy
posty49
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej.

Gdzie z Returningu jest księga długów Lehmara? Czy ją usunięto w modzie?

Dzięki

Musisz zrobić kradzież kieszonkową na Lehmarze
 

Actio

Actio

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak wskrzesić postać robiłem zadanie z tym statkiem piratów i skip był na plaży z ognistymi jaszczurami i zdechł.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Czy jest gdzies lista kamieni druidow? Szukalem i szukalem w google, ale tylko tylko sa poradniki do znalezienia runicznych plytek. W szczegolnosci szukam teleportu na farme Onara.
 

wolan

wolan

Użytkownicy
posty78
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Henioo

Khorinis

1. Na szczycie wieży niedaleko latarni, górka za Niclasem.
2. W okolicy kamiennego golema, obok drzewa nad przepaścią.
3. W miejscu gdzie znajduje się topielec z misji z jajkiem, przechodzimy przez zwalone drzewo na rzece i kierujemy się w lewo do końca brzegu.
4. Idąc z miejsca gdzie bandyci stoją na moście - misja z Erolem - kierujemy się w stronę spalonych chat i następnie idziemy dalej trzymając się klifu do końca.
5. Dochodząc do Cavalorna od strony Xardasa , kierujemy się w prawo gdzie spotykamy dzika i trzy jaszczury a półkę wyżej znajduje się goblin. Zabijamy go i idziemy do końca aż zobaczymy pniak, tabliczka jest schowana za nim.
6. Kamienny krąg - misja z Laresem- tabliczka świeci w krzakach.
7. Idąc od Dextera do jaskini gdzie znajdują się szkielety - tabliczka jest po lewej stronie wejścia do groty.
8. W piwnicy klasztornej - klucz do drzwi jest w skrzyni, chyba w pokoju po prawej stronie stojąc przodem do klasztoru.
9. Powyżej wejścia do miejsca gdzie znajdujemy magicznego golema, jest tam półka z pająkiem.
10. Idąc od mostu (czarny troll) kierujemy się w stronę wejścia do jaskini z misji próba ognia i znajdujemy tam goblina bosa. Tabliczka jest w miejscu gdzie stał.
11. Wchodzimy do piramidy gdzie znajduje się Saturas, najpierw natrafiamy na gobliny szkielety i tabliczka powinna być w tym pomieszczeniu po prawej stronie obok wnęki w murze.
12. Idąc od latarni prawą stroną klifu w stronę miasta. Wychodzimy na grań i pod nami z lewej strony ostatnie drzewo.
13. Za bractwem dolinka z teleportem. Pierwsze drzewo po lewej.

Górnicza Dolina

1. Obok trolla Utar'a jest stary teleport (Nyras tu stał w G1), leży obok w trawie.
2. "Zatoka trolli". Wejście do starej kopalni, obok pnia.
3. Na wieży po prawej stronie przed bagiennym smokiem.
4. Z tyłu za kuźnią Darriona (obóz w lesie).
5. Obóz orków po prawej stronie jak jest wejście do miasta orków (obóz bandytów w G1). Jest z tylu za drzewem.
6. Obok starej wieży Xardasa idąc przez most do jaskini bólu. Drugi pniak po prawej.
7. Jeziorko w dole po/m cmentarzyskiem orków a wejściem na bagna. Obok drzewa.
8. W twierdzy kamiennego smoka. Stojąc na piedestale z pomnikiem orka (harpie), skaczemy w drugą stronę i następnie jeszcze raz w stronę rzeki. Jest niedaleko drzewa obok szczawiu królewskiego.

Pustynia

1. Wychodząc na pustynię, idziemy w prawo aż do ruin po skałą (mumie, szkielety, mag)
2. Idąc dalej trzymając się prawej strony skał dochodzimy do leżącego posągu i tabliczka jest pod głową. Obok jest chyba sam mag szkielet.
3. Stojąc przodem do małej piramidy a plecami do ściany kanionu, idziemy w lewo jakieś 20 sekund i natrafiamy na grupkę szkieletów i za nimi powinny być trzy ogniste jaszczury a jeszcze za nimi głęboki wąwóz. Tabliczka jest przy ognistych jaszczurach.
4. Legowisko Karakusta (wielki pełzacz)
5. ...

Śnieżna Kraina Orków Górskich

1. Na dachu zniszczonej wieży, obok starego fortu paladynów gdzie spotykamy najemnika. Wejście po murze.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
@Henioo

Khorinis

1. Na szczycie wieży niedaleko latarni, górka za Niclasem.
2. W okolicy kamiennego golema, obok drzewa nad przepaścią.
3. W miejscu gdzie znajduje się topielec z misji z jajkiem, przechodzimy przez zwalone drzewo na rzece i kierujemy się w lewo do końca brzegu.
4. Idąc z miejsca gdzie bandyci stoją na moście - misja z Erolem - kierujemy się w stronę spalonych chat i następnie idziemy dalej trzymając się klifu do końca.
5. Dochodząc do Cavalorna od strony Xardasa , kierujemy się w prawo gdzie spotykamy dzika i trzy jaszczury a półkę wyżej znajduje się goblin. Zabijamy go i idziemy do końca aż zobaczymy pniak, tabliczka jest schowana za nim.
6. Kamienny krąg - misja z Laresem- tabliczka świeci w krzakach.
7. Idąc od Dextera do jaskini gdzie znajdują się szkielety - tabliczka jest po lewej stronie wejścia do groty.
8. W piwnicy klasztornej - klucz do drzwi jest w skrzyni, chyba w pokoju po prawej stronie stojąc przodem do klasztoru.
9. Powyżej wejścia do miejsca gdzie znajdujemy magicznego golema, jest tam półka z pająkiem.
10. Idąc od mostu (czarny troll) kierujemy się w stronę wejścia do jaskini z misji próba ognia i znajdujemy tam goblina bosa. Tabliczka jest w miejscu gdzie stał.
11. Wchodzimy do piramidy gdzie znajduje się Saturas, najpierw natrafiamy na gobliny szkielety i tabliczka powinna być w tym pomieszczeniu po prawej stronie obok wnęki w murze.
12. Idąc od latarni prawą stroną klifu w stronę miasta. Wychodzimy na grań i pod nami z lewej strony ostatnie drzewo.
13. Za bractwem dolinka z teleportem. Pierwsze drzewo po lewej.

Górnicza Dolina

1. Obok trolla Utar'a jest stary teleport (Nyras tu stał w G1), leży obok w trawie.
2. "Zatoka trolli". Wejście do starej kopalni, obok pnia.
3. Na wieży po prawej stronie przed bagiennym smokiem.
4. Z tyłu za kuźnią Darriona (obóz w lesie).
5. Obóz orków po prawej stronie jak jest wejście do miasta orków (obóz bandytów w G1). Jest z tylu za drzewem.
6. Obok starej wieży Xardasa idąc przez most do jaskini bólu. Drugi pniak po prawej.
7. Jeziorko w dole po/m cmentarzyskiem orków a wejściem na bagna. Obok drzewa.
8. W twierdzy kamiennego smoka. Stojąc na piedestale z pomnikiem orka (harpie), skaczemy w drugą stronę i następnie jeszcze raz w stronę rzeki. Jest niedaleko drzewa obok szczawiu królewskiego.

Pustynia

1. Wychodząc na pustynię, idziemy w prawo aż do ruin po skałą (mumie, szkielety, mag)
2. Idąc dalej trzymając się prawej strony skał dochodzimy do leżącego posągu i tabliczka jest pod głową. Obok jest chyba sam mag szkielet.
3. Stojąc przodem do małej piramidy a plecami do ściany kanionu, idziemy w lewo jakieś 20 sekund i natrafiamy na grupkę szkieletów i za nimi powinny być trzy ogniste jaszczury a jeszcze za nimi głęboki wąwóz. Tabliczka jest przy ognistych jaszczurach.
4. Legowisko Karakusta (wielki pełzacz)
5. ...

Śnieżna Kraina Orków Górskich

1. Na dachu zniszczonej wieży, obok starego fortu paladynów gdzie spotykamy najemnika. Wejście po murze.

Tak, to opis kamiennych tabliczek. Mi chodzi o kamienie druidow.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Za chwilę się przekonam, czy pamiętam.
Khorinis:
1. Przy wieży Xardasa.
2. Przy południowej bramie miasta. (w AB przy drzewie na targowisku)
3. Nieopodal tawerny.
4. Przy wejściu do klasztoru.
5. Na przełęczy do GD (za bramą, obok jaskini ze szczurami).
6. Obok obozu Bractwa.
7. Obok obozu myśliwych.
8. Nieopodal farmy Onara (pomiędzy Pepe a obozem Dextera).
9. W obozie Dextera (tylko AB).
10. Przy jaskini Fregyala (tylko AB).
11. Droga do piramid.
12. Jaskinia Sagitty, przed wejściem.
13. Obok mostu przed jaskinią czarnego trolla.
14. Obok Słonecznego Kręgu.
15. Nieopodal winiarni Vina.
Jarkendar:
1. Obóz piratów, północna plaża.
2. Obok teleportu przy chacie Eremity.
GD:
1. Niedaleko wyjścia z Opuszczonej Kopalni, tam gdzie w podstawce była runa teleportacji na przełęcz.
2. Na zamku, pomiędzy świątynią i budynkiem magnatów.
3. Przy wejściu do opuszczonej wieży Xardasa.
4. W obozie Netbeka.
5. Przed wejściem do obozu na bagnie.
6. Nieopodal dawnego Nowego Obozu, tam gdzie w G1 było stado ścierwojadów.
7. Niedaleko górskiej fortecy, naprzeciwko jaskini, gdzie w G1 był młot orków.
8. Nieopodal kamiennego kręgu z grobowcem, w stronę dawnych ziem orków.
Pustynia:
1. Przy wejściu do jaskini z teleportem do Jarkendaru.
2. Niedaleko wejścia do wielkiej piramidy.
3. Niedaleko wejścia do małej piramidy.
4. Przy kamiennym kręgu obok demonicznego trolla i wielkiego drzewa.
5. Obok miejsca, gdzie wkłada się klucze do małej piramidy, mniej więcej w centrum lokacji.
Góry:
1. Mniej więcej w samym centrum lokacji, nieopodal samotnego szamana.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

gadula700

gadula700

Użytkownicy
posty15
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam mały problem, jestem w 3 rozdziale i nie mogę się uczyć 2h powyżej 90%. Powinien mnie uczyć Lord Hagen, ale on nie ma żadnej linii dialogowej
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
(...)

Piękne dzięki.



A mam inne pytanie. Jest gdzieś spis/lokacja przeróżnych toreb? Mam na myśli te np. na broń, na jedzenie, itd. Mam już kilka, ale nie wiem czy jest jakaś torba na książki i zwoje, czy inne pierdoły. Torba na wszystko otwiera wszystkie schowane przedmioty, w tym te w innych torbach.
 

sajmaj

sajmaj

Użytkownicy
posty19
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Siemka mam kilka pytań odnośnie returna AB, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Licze na to, że ktoś może tutaj wie
1. Czy 100% tarczy = 100% broni jednoręcznej ? tzn. czy należy nauczyć się obu na 100% czy wystarczy 100% tarczy by zadawać obrażenia krytyczne
2. Czy możliwym jest nauczenie się 100% tarczy np. na Strażniku świątynnym czy jest to broń wyłącznie dla paladyna ?
3. Jak działają te "specjalne dary Innosa/Beliara" ? Przeszedłem tę gre pare razy( nawet na nightmare+), jednak ANI RAZU nie udało mi się odebrać tego daru... jakie wymagania należy spełnić by go otrzymać ?
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Co porzebuje, żeby skręcić zielonego nowicjusza? Podchodzę do tej stacji przy Fortuno, ale Bezi mówi, że nie ma odpowiedniego narzędzia.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Potrzebujesz rozdrabniacza (nie wiem, czy wciąż nie nazywa się "Tolkun"). Jeden na pewno leży przy konwoju Erola, ale pewnie ktoś w obozie bandytów ma na sprzedaż.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Wróciłem do obozu Bractwa i pobiłem Nowicjusza  :ok:
 

Frunkje

Frunkje

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam,

Zbierając ludzi do obozu (na AB)można nająć Vipera/Węża jako górnika, w poradniku na steam napisane jest że można go nająć tylko jeżeli NIE skończyliśmy quest "Torba pełna rudy", a na rosyjskim forum rpgrussia widnieje informacja że można go nająć mając 45 retoryki ALBO podczas questa. Próbował ktoś nająć Vipera po tym queście? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź, dzięki.
 

Namiot

Namiot

Użytkownicy
posty399
Propsy48
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Daje jakieś 65%, że robiłem po zadaniu z torbą rudy bo grałem na dość trudnym poziomie trudności i poszczekiwacze mocno mnie bili. Sporo czasu minęło za nim odbiłem ten obóz nie było żadnego problemu.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Informacja ze Steam jest błędna, możesz go spokojnie nająć po queście, jeśli masz wymaganą retorykę.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

grandasa

grandasa

Użytkownicy
posty10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Mogę prosić o pomoc? Jak się robi bełty? nauczyłem się tego od myśliwego, u thorbena na stole zrobiłem groty a na pniu wyciąłem deski a u bospera mówi mi że nie mam wszystkieo. Co jest jeszcze potrzebne?
 

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Na kowadle  musisz jeszcze groty zrobić.
 


0 użytkowników i 13 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry