Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6904057 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6904057

Odpowiedzi 37317

Enaxe

Enaxe

Użytkownicy
posty102
Propsy10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W zadaniu ,, Zapas mieczy '' od Wenzela w kopalni żelaza orków, o jakie miecze dokładnie chodzi? Zrobiłem 12 mieczy z prętów, 12 mieczy z ostrzy i nie mam żadnej opcji dialogowej.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Zwykly "miecz" zrobiony na kowadle
 

Bezio123

Bezio123

Użytkownicy
posty106
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
z misją zakazane pastwisko jak wybrałem misję z czynszem od torlofa to koniec? bo strażników niema...
przecież to zwykłe g2nk :) teraz musisz czekac do 5 rozdzialu na misje :)
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja nie wiem , jak można nie brać misji ze strażnikami :D z tego przecież więcej exp leci
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tamta lokacja po pokonaniu Kruka... Z tym zaginionym bratem trupka. Nie stracę opcji wejścia tam, jeśli nie wejdę od razu?
Bo coś tam mi się przewija, że Majes robił i porobił w trzecim. A w tej chwili nie przejdzie, bo jechałem na oparach miksturek i nie miałem runicznego. Porobiłem do braci bolec, co się bawili w tryb dnia i nocy, ale bez runicznego a jeno ze srebrnym 2h nie ma co na tego latającego dziada.

Nie schrzanię, jak oddam sfery żywiołów smokowi? Bo w 2.1 Stonnos tam rzucał, że "aha... no to spoko skoro użyłeś, niech będzie". Tutaj też zaakceptuje?

Warto mimo wszystko robić zadanko z mora ultaru? Ponoć tam fellan ma wartościowy pierścionek czy coś.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Właśnie... Gdzie są ci trolowi bracia? Dużo osób o nich piszę a ja ich jeszcze nie spotkałem

Post połączony: 2018-06-21, 01:40
I do czego służy pierścień Glace'a
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pierścień... nie wiem.

Trojaczki?
https://www.youtube.com/watch?v=o1JHPK0d3LM
 

Kravis

Kravis

Użytkownicy
posty276
Propsy76
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Panowie, dlaczego nie mogę zatrudnić Erola jako zarządcy w sprawie wieży? Nie ma z nim żadnej opcji dialogowej na ten temat...
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pogadaj jeszcze z Hagenem. Może nie wszystko wygadałeś... Pójdź najpierw i pogadaj ze strażnikami, których Hagen do wieży posłał. Takie najprostsze rzeczy sprawdź.
 

herbatka

herbatka

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytań dotyczących kradzieży kieszonkowej:
1. Jaka jest różnica między włączoną opcją kradzież AST w ustawieniach a wyłączoną?
2. Czy zręczność też ma tutaj wpływ na powodzenie kradzieży kradzieży, czy to zależy od tych punktów kradzieży kieszonkowej ze statystyk?
3. Czy mam taką samą szansę na okradnięcie każdej osoby, czy też jest ona dla każdego różna jak w normalnym Gothicu?
 

Murgraht

Murgraht

Użytkownicy
Książe Eterni
posty733
Propsy44
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
  • Książe Eterni
Co jest kurwa, miałem Mora Ularatu, przyzwałem S'enyaka, nie miałem żadnej opcji podczas dialogu na użycie runy, użyłem jej podczas walki, zajebałem mieczem, i nic... Idę do Beliara i chuja... Nie zrobiłem Krzyżu Żywiołów.
 
W dzień monarcha, w nocy He-Man! Jak Batman!

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mory Ulartu używasz przed walką, wtedy dostajesz umiejętność "łowca dusz" i wtedy przy rozmowie z Senyakiem możesz rzucić na niego czar

Post połączony: 2018-06-21, 09:00
Czy po ukończeniu wątku Doliny Cieni mogę wybic wszystkich orków w mieście orków prócz Ur-Thralla ?
 

MonCalamari

MonCalamari

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie... Gdzie są ci trolowi bracia? Dużo osób o nich piszę a ja ich jeszcze nie spotkałem

Post połączony: 2018-06-21, 01:40
I do czego służy pierścień Glace'a

@xKondziox trollowi bracia sa na wzgorzu kolo Slonecznego Kregu. Musisz troche poskakac po gorach, w strone jaskini z questem o winie.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam kilka pytań dotyczących kradzieży kieszonkowej:
1. Jaka jest różnica między włączoną opcją kradzież AST w ustawieniach a wyłączoną?
2. Czy zręczność też ma tutaj wpływ na powodzenie kradzieży kradzieży, czy to zależy od tych punktów kradzieży kieszonkowej ze statystyk?
3. Czy mam taką samą szansę na okradnięcie każdej osoby, czy też jest ona dla każdego różna jak w normalnym Gothicu?
Zręczność wpływa na szansę powodzenia kradzieży kieszonkowej. Umiejętnośc kradzieży wpływa jedynie na szanse na wykręcenie się z walki/płacenia golda, w przypadku niepowodzenia (10 wykręceń = +1 retoryki). Takim sposobem mam 80 retoryki w drugim rozdziale hehe - sporo ludzi nie wie o tej mechanice. AST to system jak z G1, podchodzisz od tyłu do postaci, nikt Cię nie może zobaczyć i klikasz PPM. Bajer, ale totalnie bezużyteczny. Zwykła, to kradzież w okienku dialogu oczywiście. Każda postać ma wlasny próg na jej okradzenie. Co ciekawe, ludzie często maja buga w R2.0 polegającym na tym, że nie mogą okradać ludzi zwykłą metodą z mieszków złota (tylko klucze etc.). W takim przypadku należy włączyć AST -> okraść kogoś-> wyłączyć AST -> zmienić coś w ustawieniach graficznych i zastosować zmiany, aby zmusić grę do restartu. Teraz wszystko powinno śmigać.
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powtórzę sobie:

Tamta lokacja po pokonaniu Kruka... Z tym zaginionym bratem trupka. Nie stracę opcji wejścia tam, jeśli nie wejdę od razu?
Bo coś tam mi się przewija, że Majes robił i porobił w trzecim. A w tej chwili nie przejdzie, bo jechałem na oparach miksturek i nie miałem runicznego. Porobiłem do braci bolec, co się bawili w tryb dnia i nocy, ale bez runicznego a jeno ze srebrnym 2h nie ma co na tego latającego dziada.

Nie schrzanię, jak oddam sfery żywiołów smokowi? Bo w 2.1 Stonnos tam rzucał, że "aha... no to spoko skoro użyłeś, niech będzie". Tutaj też zaakceptuje?

Warto mimo wszystko robić zadanko z mora ultaru? Ponoć tam fellan ma wartościowy pierścionek czy coś.
 

Sługa Adanosa Vatras

Sługa Adanosa Vatras

Użytkownicy
Mistrz Magii Wody
posty427
Propsy31
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Mistrz Magii Wody
.
expy z zadania mora ultar ale pierścień gówno warty skoro w 5 rozdziale możesz robić pierścienie +20 siły lub zręki i tak samo z amuletami tyle że amulet +25 siły lub zręki zależy co wykujesz

Post połączony: 2018-06-21, 10:46
@xKondziox raczej nie bo potem w 7 rozdziale się do czegoś przyjdaje chyba  i jest taki quest od niego duchy przeszłości po wykonaniu lokacji Świątyni Śniącego zbiera się jakąś tabliczke i zwój i można robić ten quest w solucji masz bardziej to opisane
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
@NocJestCiemna-RasizmemJą Lokację możesz robić kiedy chcesz, ale musisz mieć przy sobie Szpon bez duszy S'enyaka żeby wejść. Możesz zrobić runę na S'enyaka, ale lepiej po prostu pokazać Ashtarowi, dać mu sobie umrzeć, a potem oddać i tak sfery Stonnosowi. I jasne, że warto robić Morę Ulartu - expa i karmy Beliara nigdy za mało.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przetopiłem wszystkie samorodki złota na monety z:
- kopalni w przejściu między Khorinis i GD
- z kopalni położnej nad nią, na płaskowyżu skalnym
- z Jarkendaru gdzie są niewolnicy.
Teraz zorientowałem się, że przecież będę potrzebować sztabek złota na biżuterię. Czy mogę gdzieś jeszcze je dostać, czy permanentnie zepsułem całość?
Podbijam, nie chcę czekać do 5 rozdziału na biżuterię z rudy :( Czy mogę jeszcze w jakiś sposób ogarnąć sztaby złota? Jestem w 2 rozdziale.
 

NocJestCiemna-RasizmemJą

NocJestCiemna-RasizmemJą

Użytkownicy
posty219
Propsy5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
O, to spoko. Chociaż dusza tego pato-demona nie jest raczej zagrożeniem, bo wiem, że bez niej a max dusz szpon jest lepszy.

W 7 Ur nam chyba pomaga szukać czarnej rudy. A duchy przeszłości można zrobić już w trzecim... Swoją drogą środkowy boss jest spoko a ten ork-demon to pipa.

Okradaj obóz bandytów. W skrzyni Thorusa trochę tego jest... Bo ukopać już raczej nigdzie nie idzie.
 

frans

frans

Użytkownicy
posty413
Propsy33
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cholera, no cóż, może podczas rozgrywki na coś się nawinę.
 


0 użytkowników i 20 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry