Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 6903186 37317

O temacie

Autor Vanarius

Zaczęty 3.01.2016 roku

Wyświetleń 6903186

Odpowiedzi 37317

GroBar

GroBar

Użytkownicy
posty152
Propsy7
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie grałem w TESy praktycznie :V
 

Sługa Adanosa Vatras

Sługa Adanosa Vatras

Użytkownicy
Mistrz Magii Wody
posty427
Propsy31
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Mistrz Magii Wody
@Sługa Adanosa Vatras to jak z tymi miksturami?
napisz o którą Ci chodzi to ci napisze jakie są składniki
 

BestForever

BestForever

Użytkownicy
posty56
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak obejść Talamona? Wypicie mikstury speeda nie dziala.
 

AvichiV

AvichiV

Użytkownicy
posty68
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@kassovitz a jak wbijasz do tego klasztoru to jaka masz opcje dialogowa z Parlanem? Ja klikałem 'Co to za miejsce?'
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@BestForever Czarna mgła, przemiana w chrząszcza .
 

Rojek

Rojek

Użytkownicy
posty43
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gra ktoś w dwurękę i zręke? jak mu sie walczy na 30-60%? mi przy zwyklym kliknięciu kreci piuet, ogarniacie walke tym? Animacja walki zależy też od broni? TZN. Włócznie mają inną animacje jak zwykle 2h w siłe?
 

dawidwiedzmin

dawidwiedzmin

Użytkownicy
posty176
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ile retoryki trzeba, aby mieć dodatkową opcję do dyskusji z gregiem na temat zapasów dla magów wody? Mam 34 i dalej mu wiszę 5k jeśli do niego zagadam.
 

Luigi2137

Luigi2137

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Koledzy i koleżanki , jak to jest z kręgami magii , trzeba czekać do następnych rozdziałów jak g2nk , czy można ura wszystkie na raz ? I kiedy mozna regeneracji many sie nauczyc i jak "szybko" działa ?
 

Hatapon

Hatapon

Użytkownicy
posty159
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak walczyć bronia dwuręczną przy mistrzu? Jak oglądałem gameplaye to widziałem, że niektórzy w jakiś sposób jakby anulowali animacje i ciągle atakowali
 

Tomek9851

Tomek9851

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kumple jak rozwijac jubilerstwo i jak robic kerenowe strzally (opisze mi ktos dokladny proces? bo niby potrzeba magicznej rudy ale mam wszystko i nie wiem jak je robic ;/)
 

Sooux

Sooux

Użytkownicy
posty78
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znajduje się dokłądniej demon na bagnie z misji mroczne rytuały?
 

Szulik

Szulik

Użytkownicy
posty28
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzia za odpowiedz. Kolejne pytanie gdzie znajdę bukiet niebieskich kwiatów? I co muszę zrobic z zadaniem o przeklętej latarni, znalazłem symbol na ścianie i powiedziałem o tym xardasowi. Co dalej>?
 

Sługa Adanosa Vatras

Sługa Adanosa Vatras

Użytkownicy
Mistrz Magii Wody
posty427
Propsy31
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Mistrz Magii Wody
Ile retoryki trzeba, aby mieć dodatkową opcję do dyskusji z gregiem na temat zapasów dla magów wody? Mam 34 i dalej mu wiszę 5k jeśli do niego zagadam.
regeneracja many działa bardzo szybko u xardasa w 1 rodziale można się na uczyć wybierając opcje zwiększenia many
jeśli jesteś jego uczniem
Dzia za odpowiedz. Kolejne pytanie gdzie znajdę bukiet niebieskich kwiatów? I co muszę zrobic z zadaniem o przeklętej latarni, znalazłem symbol na ścianie i powiedziałem o tym xardasowi. Co dalej>?
znajdź pierścień który jest na prawo po wejściu na drabinę za skrzynkami a potem idź do hanny
 

Tomek9851

Tomek9851

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kumple jak rozwijac jubilerstwo i jak robic kerenowe strzally (opisze mi ktos dokladny proces? bo niby potrzeba magicznej rudy ale mam wszystko i nie wiem jak je robic ;/)
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Tomek9851
1. Zrobiłeś zadanie "narzędzia Matea" ?
2. Odzyskałeś formę jubilerską?
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mam 40lvl w 3R  mozna powiedziec ze poczatek bo  dopiero odzyskałem oko innosa,chodze z mieczem Malbara    Ale on juz nie robi takiej roboty jak na poczatku gdy go  zdobyłem,chcę iść do Światyni śniącego po urizel ale czytalem ze trzeba zrobic zadanie z zabiciem demona na bagnie a tam jest tyle szkieletów ze nie da rady,na te lepsze skielety nie daje rady bo mają za dużo zycia.Co powinnienem teraz zrobic gdzie sie udac zebym sobie postac troche polepszył? Retoryki mam 55 i ur thall nie chce tez mnie przepuscic do kopani.Moze ja coś popsułem ?
Ponawiam ;)
 

Tomek9851

Tomek9851

Użytkownicy
posty25
Profesjabrak
  • Użytkownicy
no narzedzia matea to zrobilem bo ja chce robic cos wiecej niz stalowe pierscienie? a co z ta formą jubilerska dokladniej? to ta co mateo daje? jak tak to mi wsyzstko dal tylko chce robic lepsze pierscionki
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@logow1 Demona na bagnie robisz, przed zakończeniem zadania 'najemnik orków' i rozmową z UrThrallem. Mały spis broni masz  w solucji i poradach na stronie 7.

@Tomek9851 Biżuterie z magicznej rudy nauczysz wykonywać się w 5 akcie.
 

logow1

logow1

Użytkownicy
posty133
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Morty najemnik orków już dawno zrobiłem ;/ a tam są takie szkielety że nie daje rady
 

Morty

Morty

Użytkownicy
posty954
Propsy235
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@logow1 Wczytaj zapis przed zakończenie "najemnika orków" albo baw się GVE.
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry